Reklama

Pánská tanga

Návštěvník (Po, 22. 5. 2023 - 19:05)

Máš pravdu. Zažité stereotypy heterosexuálů. Spousta lidí holt nechápe potřebu teploušů nosit dámské prádlo a ještě se v tom fotit na těch jejich stránkách. A nejlepší jsou k tomu ty jejich nadržené komentáře :-)

Vladimír (Pá, 28. 11. 2003 - 19:11)

Koupit je můžeš určitě v obchodech Tesco v pánském oddělení. ALe na pánská tanga si nachystejte tak 350 Kč a víc. Je to nefér, dámské jsou levnější.Boxerky nosím taky, ale musí být z nylonu, nebo mikrovlákna, jinak se hrozně zhrnují a je to na nic :-(Jinak můžu doporučit ještě jemné pánské spodní kalhoty od evony viz článek : http://www.moda.cz/art/article.php?id=1786

roman kracík (St, 5. 11. 2003 - 14:11)

Já osobně nosím tanga už asi 6 let.Přišel jsem k nim náhodou,když jsem si kupoval slipy a mladá prodavačka mi je nabídla.Řeknu vám,někdy dělají divy.Vzal jsem si je na rehabilitaci a ta sestřička z toho byla úplně vedle,že ještě chlapa v tangách neviděla.Tak ji to vzrušilo,že neskončilo jen u lékařské masáže...neudržela se a tanganetanga šly dolů a dál si domyslíte,prostě od té doby jsme spolu.Nosím i jiné druhy,ale v létě pokud vůbec prádlo nosím,tak tanga jsou nejpohodlnější a že by vadila ta šňůrka mezi půlkami,ani náhodou, to by se asi tolik neprodávaly. Přemýšlejte lidi,vždyť jdou skoro na dračku, stejně jako mezi holkama sice ne,ale to je otázka času.Nevím co na to kluci,nejsem gay,ale zajímá mě,jaký mají názor holky na spodní prádlo kluků i ti mají právo na módu trochu rajcovnější,nemyslíte? Čau Roman z Varů

Katka (Pá, 31. 10. 2003 - 14:10)

Dobre, tak ja bych neco takoveho doma nesnesla.

Honza (Ne, 19. 10. 2003 - 18:10)

Dobrý tanga jsou na www.plavky.cz . Mají je i v provedení push-up, jsou dobrý.

Nela (Po, 22. 9. 2003 - 19:09)

Jsou super, když je do nich pevná prdélka a naducanej pytlíček :-)

Návštěvník (Čt, 30. 4. 2020 - 05:04)

Mas pravdu

P (Po, 15. 9. 2003 - 11:09)

Katko není to trochu puritánský

radek (Pá, 12. 9. 2003 - 07:09)

Jak je nepříjemné když se mi trenky nebo slipy "zaříznou", a mít celý den provázek mezi půlkama - strašná představa ! Zadek je hezký (moc :-) ) ale buďto holý, nebo schovaný v hezkém prádle. A k těm plavkám - bermudy jsou pohodlnější - pokud v sobě nemají všité "slipy" - je příjemnější, když to tam mám všechno volné, skoro jako nahatý.

radek (Pá, 12. 9. 2003 - 07:09)

Jak je nepříjemné když se mi trenky nebo slipy "zaříznou", a mít celý den provázek mezi půlkama - strašná představa !

Katka (Čt, 11. 9. 2003 - 11:09)

Podle me je to hnusny.

František (Út, 27. 6. 2023 - 22:06)

Tak nejseš normální když se ti nelíbí mužské zadečky.

Petr (Út, 26. 8. 2003 - 09:08)

Dá se říct že prakticky v každým krámku s prádlem. Nejpohodlnější a cenově rozumný mi připadají zn. Andrie cca 100,- a plavky Litex

vasek (Po, 25. 8. 2003 - 15:08)

Dnes je mají v podstatě všude.Globus,Tesco,Hypernova atd.Pokud chceš nějaké luxusnější,tak se dají objednat i přes internet.Např.www.neckermann.cz,www.ziskej.cz atd.

Fifina (Po, 25. 8. 2003 - 14:08)

Je, to je skvely, ze to pisete. Chci svemu priteli tanga, jen jsem je v normlanim obchode nevidela, lepe receno jsem se po nich zatim neshanela. Ale prijde mi to uzasny, vzdyt jemu se taky libej tanga na me, jak mi z nich leze zadek a kor kdyz se predehnu. Asi by je nenosil jako normalni spodni pradlo - spis tak pro nasi zabavu. Reknete mi, kde je koupit. Diky

vasek (Po, 25. 8. 2003 - 13:08)

Souhlasím stebou Petře.Je to supr.

Petr (Po, 25. 8. 2003 - 10:08)

Taky je nosím, v poslední době výhradně. Proč? Jde o pocity. O propti slipům a trenclím je na sobě necítím. A otázka reakce okolí - nikomu to nevadí, spíš na opak. Co vím tak je nosí stále víc známých. Tanga mám i plavky, je to (teda podle mého názoru) lepší, než to co sezačalo vyskytovat jako strašná móda - bermudy. Když už si jdu zaplavat, tak volnost nade vše a příliš mnoho textilu s tím hehraje

Marek (Út, 27. 11. 2018 - 19:11)

Píšeš, že tví známí je také nosí a nikomu to na tobě nevadí.
Nezlob se , ale na mne to působí tak, že se v nich navzájem předvádíte?
A kroutíte také na sebe zadkama?
Možná by ses vyjímal na stránkách o pánských tangách, tam bude asi tvá krevní skupuna :-)

vašek (Po, 25. 8. 2003 - 08:08)

Já je nosím a manželce to nevadí.Občas mi i nějaké koupí.Myslím,že je to normální.Pak také nosím boxerky,ale pohodlná jsou tanga.Hlavně proto,že se neohrnují.

Roberta (Pá, 22. 8. 2003 - 17:08)

dodatek - ale pokud by po tom přítel toužil, nezakázala bych mu to, možná by to mohlo být v posteli zábavné

Reklama

Přidat komentář