Reklama

Na jakém nejkurioznějším místě, jste si museli odskočit?

mik (Po, 20. 3. 2017 - 05:03)

Tak jsem si to tady precetl uplne cele , ty prihody jsou jak pres kopirak a ted by me zajimalo kolik s tech prihod pisou chlapi a kolik opravdu holky a dale kolik je prose takovych nahodnych a nechtenych situaci a kolik je takovych so to vlastne tu holku taky vzrusuje
Muzete me povazovat za uchylaka muzete si myslet ze si vymyslim ale nemam k tomu zadny duvod ,,curani at uz je to v jakekoliv forme se venuje vic paru nez by se mohlo zdat ,,potvrzuje to i sexuolog Radim Uzel no a proc je na starych rytinach curajici muz curajici zena .,.proc se stal v Bruselu slavny curajici chlapecek je tam i curajici holcicka dokonce i pes .,. a proc se treba u jisteho africkeho kmene zena napred pomoci a pak dojde k soulozi .. neni si treba nic vymyslet jak tady je asi hodne tech prihod vymyslenych je to takove spolecenske tabu je to hodne intimni hodne osobni ,..ale je dost holek i starsich zen co je to taky pekne vzrusuje at uz jde o prime curani pred nekym nebo na nekoho pri sexu at uz jde o curani do obleceni nebo jine hratky ,,je to o ovladani o sudu o adrenalinu i o dlouhe prdehre u kazdeho je to jine znam holku co nenacurala ani 500 ml coz se bere jako plny mocak a znam jinou co nacurala litr a pul najednou a nebyla na wc 10 hodin jedna i 11 a pak to teklo do kalhot ale bezne je to tak tech 800 ml nekdy litr ale na litr uz kazda holka neda ale takove nesmysly ze nekdo cura 5 minut,, litr holka ma venku i do 30 vterin meril jsem to kluk stejne mnozstvi cura minutu a dele pro spojeni s orgasmem je dobre kdyz se nechce ani moc ani malo a ta doba je treba tech 5-7 hodin a pak ty 2-3 toho boje ,, jasne hyperaktivni mocak nebi urgentni a stresova inkontinence je neco jineho..ale normalne kdyz uz je to aktutni tak jsou dve hodky zvladnout a kdyz uz si ucurava do kalhotek tak jeste 20 minut da i dele ,,a 2-3 ucurnuti jdou zadrzet treba za pomoci ruky ale i stiskem a vtahovanim az pak to tece vsechno ...lidi co to maji radi se seznamuji na chatu , do oci to jen tak nekdo neprizna ,,ale znam vic holek co je to vzrusuje a s kteryma to jde prozit takze je treba se nestydet a napsat to ..muzi to vetsinou maji radi i kdyz taky ne vsichni takze asi tak jsem zvedavy jestli tu zareaguje nejaka holka ...

Vladislav (Pá, 1. 6. 2018 - 01:06)

pochcali jste se už někdy...Elisko ja se pochcal v autobuse, ale bylo to fakt krute, byl to takovy vodopad ze to vsichni kolem slyseli a pak i videli, tak strasne sem se snazil udrzet ze si to neumis ani predstavit a najednou to zaclo kapat, pak maly praminek a pak uz jen vodopak silena ostuda : D

Eliskaa1993 (St, 9. 5. 2018 - 12:05)

pochcali jste se už někdy třeba v obchodě? Mně se to stalo jednou v zimě, nic moc, ale ten pocit v tu chvíli byl skvělej :D

Michal (Pá, 28. 5. 2021 - 11:05)

Jednou jsem si v kabince zkousel hadry a vedle jsem uslyšel dvě holky jak se baví, jedna říkala že to nemůže vydržet že se asi počurá a že to bude ostuda, ta druhá ji přesvědčoval že to stihne na wc a ona, že ne, že to sotva drží. Jako správný kluk jsem toho musel využít a nahnul se a řekl že ji pomůžu a ona jak a ja pusť mě k sobě do kabinky a můžeš se vyčurat do me pusy, její kamarádka že jsem uchyl ať vypadnu, takjsem řekl ok a ta druhá prej ne, udělám to, tak jsem přešel k nim do kabinky, jeji kámoška musela pryč protože bysme se nevešli, bylo neskutečný jak rychle si přede mnou ta holka sundala ryfle i kalhotky, pry dělej otevři pusu, tak jsem si klekl a otevřel pusu a už to valilo, nečekal jsdm takové množství a proud, sotva jsem to polykal, vše nestihl a celkem mě i pomočila, ale rekl6bych že 80 až 90%jsem vypil, bylo to super ikdyž jsem byl mokrej, ona prej promiň a diky, už to muselo ven. Pozval jsem ji na rande a ona šla.

Majo (Ne, 6. 2. 2022 - 19:02)

normálně závidím, nevím jestli bych měl odvahu v takové situaci nabídnout ženě ať se mi vyčůrá do úst, ale moc bych si to přál. Nebo alespoň do nějaké nádoby a já bych to potom vypil

Pavkol (So, 10. 7. 2021 - 08:07)

teda koukat bych se na to chtěl ale abych to pil? na urinoterapii sice není nic špatného ale nevím co by to se mnou udělalo

Kryštof (Út, 8. 6. 2021 - 23:06)

Ty máš rád takové věci ? Super!

Pedro (Ne, 30. 5. 2021 - 10:05)

Jak dopadlo rande ?

Michal (Ne, 6. 6. 2021 - 13:06)

Rande dopadlo na výbornou, jsme spolu doposud

Kryštof (Út, 8. 6. 2021 - 23:06)

Ty máš rád chrání do pusy ?

Vladislav (St, 25. 4. 2018 - 14:04)

jjj nektere autobusy ty ktere...jjj to je pravda Jano, ja merim 185 cm a taky se v buse na wc nevejdu a kdyz ma clovek plny mocak v buse jeste k tomu kdyz prsi sou to muka : D

Kapucinek (St, 18. 4. 2018 - 23:04)

Nutné jsem musela na malou tak si říkám super Rosti tam si úlevim ještě že ta lampa nesvítí.Asi za 14dní mě potkali městaci pc.a prý slečno máte pěkný kalhotky.ja coze? A oni se na mě koukali už vím proč ta lampa nesvítila. Trapas

Mirabelka (Út, 17. 4. 2018 - 09:04)

Je to fakt problém, necestuju už nikam. Jen v sebeobraně. Za ten stres, pochcany hajzlíky, špinavý boty od čuránek, jak se ženský snaží trefit bez sezení...atd. Hnus hnus a pak si dáš bagetu na benzince a dostaneš průjem .

Jana 2 (Út, 17. 4. 2018 - 09:04)

Nevešel se tam ve stoje? To...jjj nektere autobusy ty ktere maji nad kabinou wc sedadla maji wc vysoke asi jen 150 cm a ani kdyz se vetsi chlapi sehnou tak se nevejdou, takze to je hodne blbe, zatimco zenske se vetsinou vejdou a to s obtizema chlapi musi proste vydrzet a jeste kdyz se nedelaji prestavky, tak maji potom chlapi problem. A uz vubec nepochopim zenske ktere se pohorsi nad tim ze to nekteri chlapi pusti hned u autobusu, kddyz si tak dlouho nemohli odskocit, bych chtela po takove dobe videt je...

Eva (Pá, 13. 4. 2018 - 18:04)

Nevešel se tam ve stoje? To je divné.

iti (Pá, 13. 4. 2018 - 15:04)

jjj Olino to znám, když...:-D :-D :-D

:D (Pá, 13. 4. 2018 - 13:04)

15 hodin jízdy?
Nekecéééj :D

Jana 2 (Pá, 13. 4. 2018 - 13:04)

No jsou to nepříjemné...přesně tak na obyčejné potřeby se zapomína, při cestách busem se často jen vystřídaji řidiči a lidi vubec ven nepustí a řeknou ať použijí toaletu v autobuse, pro mě to není problém pokud funguje, ale manžel se tam třeba nevleze, takže v takovem připadě pak chudák sedí s přeplněným měchýřem, takže na něco to chlapi mají složitější, dělali to tak při cestě do řecka, za celou cestu nas jen jednou pustili ven a to chudáci chlapi v autobuse už nevěděli jak si sednout, protože na toaletu se prostě nevešli, když nas pak pustili z autobusu asi po 15 hodinách jizdy, tak to prostě ti co se nevešli na toaletu pustili hned u autobusu, některé ženské se pohoršovaly, že na záchod mohli vydržet, jenže at si zkusi tak dlouho to držet a uvidí že se vyčůraji třeba i na naměstí, vim jak manžel už trpěl, něvěděl jak si sednout, takže někdy to maj chlapi mnohem horši

Co s tím? (St, 11. 4. 2018 - 14:04)

No jsou to nepříjemné situace a přitom močení je lidské a každý močí! Chlap to má jednodušší. Máme různé vymoženosti, o kterých se dřív nesnilo, ale jako bychom zapomínali na obyčejné tělesné potřeby. Lidé cestují v extrémním počtu, zácpy na dálnicích, plná nádraží, v zahraničí všude davy kolem památek a WC někde jedno malinké a hnusné!!!

jana 2 (St, 11. 4. 2018 - 13:04)

no tak ja se stydela...omlouvám se Jano nevšimla sem si, že máme stejné jména, přispěvek nademnou patří mi tedy Janě 2 : D

Reklama

Přidat komentář