Reklama

Gamblerství

Naberte kurz (Čt, 10. 2. 2022 - 09:02)

Zdravím Kamile a děkuji, udělal jste mi dnes hezké ráno :) Jak se daří Vám, vše jde podle plánu? František

Odbornik (St, 9. 2. 2022 - 08:02)

Tím že mám dva účty a vlastně i spořicí k tomu ,pozůstatek z hraní druhý jsem měl na posílání peněz do sazkovky aby moje hlavní banka nevěděla , jsem najel na systém přerozdělení peněz ,protože jsem měl furt jednu hromadu ?jo jsem bordelař,ne že bych byl finančně negramotný ,ale spíš lenivý a neschopný dodržet nějaká pravidla ,takže po výplatě mám nastavené všechny trvale platby hned do dvou dnů ,jak to odejde zbytek peněz dávám na spořicí účet a z toho posílám zpět rozpočet na týden ,co zbyde za ten týden pošlu na ten třetí účet a snažím se to brát jako volné peníze ,které můžu za cokoli utratit,ale nejedná se o částku na welness ani takhle utrácet nechci ,za dva měsíce mi vyprší platnost registru,tak přemýšlím co dál ,jestli když budu v dobré kondici vypsat jeden den ,a pak během dalších dvou dnů opět poslat zápis ,psal jsem na ministerstvo a odepsali mi pokud potřebují abych byl odstaven znovu na 12 měsíců tak musím provést výmaz a zápis nejde to udělat v jeden den,tím že jsem tak nestálý to nemůžu zřejmě nechat běžet jen tak protože při sebemenším výkyvu jsem to schopen zrušit a hrát

Naberte kurz (Čt, 10. 2. 2022 - 09:02)

Odborniku, ten wellness jsem uvedl jen jako příklad (pokud byste chtěl, můžeme společně mrknout na to, co jiného by Vás činilo šťastným). Co se REJSTŘÍKU týče, tak doporučuji udělat oba dva úkony (výmaz a zápis) naráz, ať už datovkou nebo posláním v jedné obálce! Na ministerstvu financí o tomto způsobu vědí, a proto Vám tímto způsobem prodlouží zase o rok "ochranou dobu" :) František

Kamil (Út, 8. 2. 2022 - 20:02)

S tím udělat si radost dříve než za rok a půl souhlasím...ať koupíš co koupíš, vždy to bude lepší než to nechat sázkové. Snad poprvé souhlasím s pracovníkem "neberte kurz" :-)

Kamil (Ne, 6. 2. 2022 - 19:02)

Blahopreju, hlavně, že Ti to vyhovuje :D

Kamil (Ne, 6. 2. 2022 - 19:02)

Blahopreju, hlavně, že Ti to vyhovuje :D

Kamil (Ne, 6. 2. 2022 - 12:02)

Odborníku - velká gratulace!!! Rok a půl uteče, neboj! Držím palce!

Odbornik (Ne, 6. 2. 2022 - 10:02)

Jsem na sebe hrdej,zrušil jsem po 3letech kreditní kartu ,teď budu rušit další chybí mi tam doplatit asi 2000,- sice byli jen na 15 000 Ale furt úroky jak cip ,v zimě se dali dělat přesčasy tak jsem bral co šlo ,pak už mi stačí umořit další půjčku na 150 000 kde mi chybí nějakých 115 tis za ty roky samé úroky a mohl bych být po těch letech cistej konečně a v plusu ,jenom že to je ještě rok a půl minimálně odříkání ,pak si řeknu no co to snad das celé roky stejně nic nemáš a účet zel prázdnotou ,jen to nepokazit gambleři chcou hned všechno hned ,že a pak přijde zlom a mě se nechce uvidíme,na jednu stranu cítím aspoň nějakou úlevu ,že spadl závazek

Naberte kurz (Út, 8. 2. 2022 - 10:02)

Odborniku, je dobře, že se umíte pochválit. Znamená to totiž také, že se nad sebou dokážete zamyslet a objektivně zhodnotit svoji situaci. Dobrá práce, jen tak dál! Napadá mě však k Vašemu komentáři (přístupu) jen malá drobnost: nečekejte další rok a půl než si uděláte radost. Hledejte drobnosti (dobré jídlo, návštěva Zoo s přáteli/rodinou, wellness nebo návštěva fitka atd.), které Vám připomenou, proč jste se rozhodl s hraním přestat. :) František

88 (So, 5. 2. 2022 - 20:02)

96

88 (Pá, 4. 2. 2022 - 08:02)

96,4

88 (Čt, 3. 2. 2022 - 11:02)

95.8

88 (St, 2. 2. 2022 - 21:02)

96

Kamil (Út, 1. 2. 2022 - 13:02)

Držím palce vsem

Kamil (Út, 1. 2. 2022 - 13:02)

Mám kamaráda a ten do tohohle taky spadl...vidím ho pořád s mobilem v ruce jak nevnímá okolí, hypnotizuje mobil at padají góly...dokonce párkrát vyhrál i třeba 70, 80 tisíc...ale k čemu to je, když to nevybral a zase to projebal a k tomu i dvě stě svých :-/ a člověk mu může říkat cokoliv, on tvrdí, že to má pod kontrolou, že ho to baví, má rád adrenalin, apod. Rád bych mu pomohl, ale s vlastní zkušenosti vím, že není moc jak :-/ v tehlech chvílích bláznovství se peníze mění jen na čísla za kterými již nevidome jejich skutečnou hodnotu :-(

Kamil (Út, 1. 2. 2022 - 13:02)

Gupo - držím palce ať se z té apatie a letargie dostaneš...najdi si ženskou, chod s kamarády třeba na bowling, pivko, jed někam na dovču k moři...když můžeš vyhodit 500 tisíc za sázky, můžeš prozkoumat třeba Thajsko. Urči si cíle, např. zrovna dovolenou někde v exoticke...našetří prachy a jeď...nepřemýšlejí, že to stojí randal, prostě si tu radost udělej...je to 1000x lepší než to projebat v tipsportu

Kamil (Út, 1. 2. 2022 - 13:02)

Jak píše odborník, také cítím, že hráč je ve mně stále a vždycky bude...je to vidět teď i na mém obchodování s akciemi - cítím, že se blíží korekce či přímo recese, že by bylo nejmoudřejší akcie prodat, vybrat zisky a případně je nakoupit se slevou....a co dělám já? Držím je a doufám, že to poroste ještě výš navzdory vnitřním pocitům, racionálním informacím.

Kamil (Út, 1. 2. 2022 - 13:02)

Ahoj všichni,
tohle bohužel moc dobře znám taky. Člověk se probudí, nemá energií vstát z postele, nejraději by jen spal a spal...nejprve clvoek doufá, že to byl jen sen, pak b, dal nevím co, aby měl zpátky "jen" to co měl ještě včera, přemýšlí, že kdyby se v tom zápase stalo / nestalo tohle a tamto, tak by to "došlo" a byl by šťastný. Pak asi záleží na povaze, zda dotyčný má nějaké koníčky, zájmy, kamarády...pokud ano, tak jejich vlivem se postupem týdnů, měsíců zase jeho život "spraví", pokud volný čas tráví jen lezením před tv, tak spadne do deprese, apatie a může to skončit hodně špatně.

Odbornik (Út, 1. 2. 2022 - 10:02)

Co na to říct ,byli chvíle kdy jsem po maratonu už nemohl ,a i tak jsem nemohl přestat ,takže všechny peníze jsem dal na nějakou nesmyslnou sázku,přišla úleva dočasná ,a po vyspani jsem pak zíral před sebe ,bez nějaké motivace se hnout ,nebudu si sám sobě lhát,člověk už nikdy nebude stejný jak před hraním,nikdy ,může abstinovat nalhávat si že se vrátil do života ,možná někteří ,já zřejmě ne terapie ,zápis v rejstříku ,skupiny ,a stejně to furt tak kolísá ,že mě ten démon závislosti v určitých chvílích ovládne

Gupo (Út, 1. 2. 2022 - 00:02)

Tak jsem před chvílí v sázkách nechal 500 000 Kč. Popravdě necítím nic. Zlobu na sebe.vproste nic. Jsem už z toho života nějaký přešlý, unavený, apatický. Už ani emoce nemám prostě nic. Je mi to jedno. Ať si ty prachy strčí doprdele. upřímně i když jsem nehrál rok a předtím jsem prakticky všechny peníze vyhrál zpět a i něco navíc tak přijde myšlenka si zahrát a dopadne to takhle no. Už mě nebaví ani o tom přemýšlet. Člověk když takhle to posere tak zase bude šetřit jak magor na každé volovince několik let a pak během 2 hodin takový randál. Nevim. Popravdě kdybych tam poslal i zbytek peněz tak to zní šíleně, tak bych cítil i úlevu. Nechápu. Prostě psychopat. nejlepší přemýšlení ke se neprobudit to mi dává určitou energii a sílu. Nemám už v ničem motivaci, v ničem. Furt člověk dělá to samý jako robot a nic pozitivního před sebou. Nic.

Reklama

Přidat komentář