Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

harem pro Milunku (Po, 31. 1. 2022 - 13:01)

chci udelat prdel od Milunky

FruitFly (Po, 31. 1. 2022 - 11:01)

Osobně se jich například bojím. Děsí mě po jedné osobní příležitosti.

Návštěvník (Ne, 30. 1. 2022 - 23:01)

Byla, je a bude špatná, velice špatná matka, neumíš snad číst, neznáš historii tady ?

Návštěvník (Po, 31. 1. 2022 - 00:01)

Nezná historii. Neví čeho je Miluna schopná. A když mu ani nenapovědělo to, jak vyvádí v těhotenství, těžko pochopí co to dítě čeká. Poprvé bude na dítě sama, úplně sama. Žádný babmula Jirka, mateřská Alice, hodný Štefan nebo rodiče.

Návštěvník (Po, 31. 1. 2022 - 00:01)

No není se jí čemu divit že vyvádí. Chlap 12h s jinou ženskou a prd vydělá. Tohle by na psychice nikomu nepomohlo.

Návštěvník (Po, 31. 1. 2022 - 00:01)

Na psychiku je nejlepší práce.

Návštěvník (Po, 31. 1. 2022 - 00:01)

Že je s jinou ženskou, to je normální. V práci si člověk nevybírá. A že málo vydělá, to je složitý, má od toho záchvatu bolavá záda, tak je rád, že nemusí těžce pracovat. Miluna dělala,co s ním žije, velký hov.no, tak teď musí mlčet.

Host (Po, 31. 1. 2022 - 01:01)

Měl jsem na odboru sedm ženských, od osmnácti do šedesáti. Nepočítám jiné. Když některá příšla, že má problém, tak jsem se jí věnoval, ale ta moje to vůbec neřešila. Nidy se mne neptala, proč jsem přišel pozdě, nebo jiný den, a s kým jsem byl. Ani já jsem se nevyptával, protože jsme se milovali a přes to, vlak nejel. Možná to někomu přijde nenormální, ale takový je život. Já se snažím to Miluně vysvětlit, ale její ego, nebo spíš obavy z toho, že jí Sergej kvůli jiné opustí a ona ztratí sociální jistotu, jsou příliš silné karty ve hře.

Návštěvník (Po, 31. 1. 2022 - 06:01)

Je to marný, je to marný, je to marný. Nic jsi nepochopil, diskuzi jsi si nepřečetl, Milunu neznáš. Sergej Milunu nikdy neopustí, jsou oba nakažení hifem, proto s ní pořád je i když ví, že chodí za prachy a je líná jak vemeno. Teď navíc má šanci, že s dítětem získá občanství. Miluna tak daleko není schopna myslet, o něčem že by j opustil ani neuvažuje, stejně ona vždycky je ta, kdo do toho hodí vidle, není schopna žít ve vztahu, ani s Denisem to neuměla, nečetl jsi poslední povídku? Její žárlivost vychází z jejího sexuálního sadismu vše ovládat, mít harém, dělat chlapům v řadě prdele jako Fandovi s Jirkou. Jen se Sergejem jí to z důvodu výše uvedeného prochází. Je sexuálně narušená, chronicky duševně nemocná, neléčená. Já nevím, čím to je, že máš tak nízkou empatii a nechápeš druhého člověka. Měl bys jít na nějakej ten odbor zase se věnovat těm ženským. Třeba do KLDR.

Gi (Po, 31. 1. 2022 - 12:01)

Tolik dobra, ohleduplnosti a sympatií si nezasloužím. Moc děkuji!!!

Gi (Po, 31. 1. 2022 - 00:01)

Nechme to na ní, nebo raději na nich a uvidíme. Já jim rozhodně a upřímně držím palce a přeju jim jen to nejlepší. Když bude třeba, pomohu.

Návštěvník (Po, 31. 1. 2022 - 00:01)

Ty by jsi jí opravdu vypomohl finančně? I kdyby třeba dva tisíce? Jestli jo tak jsi u mě borec.

Gi (Po, 31. 1. 2022 - 00:01)

Peníze pro mne nikdy nebyly podstatou a hlavní hodnotou života. Takže ano, a nebudu za to chtít ani ten sex, protože já se neprodávám a nechci to ani po jiných. A je mi úplně jedno, že na tom prodělám, protože v žívotě jsem prodělal mnohem víc, nejen iluzorně, ale i materiálně. Šlo o miliony a já jsem jim odpustil. Mám prostě jiný žebříček hodnot. Kdo si myslí, že jsem blbec, tak ho lituji, protože o mnohé přichází.

Návštěvník (Po, 31. 1. 2022 - 01:01)

S dovolením, tohle přepošlu tvému synovi

Gi (Po, 31. 1. 2022 - 11:01)

Všichni moji blízcí jsou v obraze a moje postoje k mamonu znají.

Návštěvník (Po, 31. 1. 2022 - 01:01)

Kolik jí budeš dávat měsíčně?

Návštěvník (Po, 31. 1. 2022 - 00:01)

Tak finančně bys pomoc mohl. Aspoň 7-10 tisíc měsíčně. Ony ty restaurace dost stojí.

Návštěvník (Ne, 30. 1. 2022 - 23:01)

On ji Gi..golo tak nějak po soudružky poradí

Návštěvník (Ne, 30. 1. 2022 - 23:01)

Sociálka jí dítě brzdy odebere, to je jasný

Návštěvník (Ne, 30. 1. 2022 - 23:01)

Já mám asi jiné asociace. Letíte v balóně, klesá do moře. Jediná záchrana je vyhodit zátěž. Vím z dětství, že první bych byl vyhozen já, pak by vyskočila matka, aby přežil brácha, který jí později připravil o veškerý majetek,o iluze a spáchal na ní psychologickou vraždu. V případě mé vlastní rodiny, bychom asi vyskočili, ruku v ruce, oba s manželkou, abychom zachránili děti. Chci tím říci, že bychom neměli vyslovovat předčasné soudy a nepochybovat o všem. To, že si Miluna ráda zašuká, ještě neznamená, že je a bude, špatná máma.

Reklama

Přidat komentář