Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Gi (Ne, 30. 1. 2022 - 00:01)

Jen si vzpomeň. Dobře se známe.

Miluna (Ne, 30. 1. 2022 - 00:01)

Jo už se mi možná rozsvítilo :-D

Miluna (Ne, 30. 1. 2022 - 00:01)

Nebyla by větší nápověda? Gi мi fakt nіс neříкá.

Gi (Ne, 30. 1. 2022 - 00:01)

Romanticky si svá tajemství uchováme. Škoda, že si mne nepamatuješ. Dost mne to mrzí.

Miluna (Ne, 30. 1. 2022 - 00:01)

Promiň..už mi to došlo.Pak takovej záblesk a došlo, tak neboj.

Gi (Ne, 30. 1. 2022 - 01:01)

Sláva! :-)

Miluna (Ne, 30. 1. 2022 - 01:01)

Ale už bych potřebovala nějak vyčistit hlavu.Co ty?

Gi (Ne, 30. 1. 2022 - 09:01)

Vyčisti si hlavu pořádným spánkem. Tvrdý alkohol zásadně nepiji,ostatní jen jako společenskou nutnost, nebo na zahnání žízně. Na vyčištění hlavy je nejlepší zdravý pohyb a sex. Žádný bolehlav.Neodpověděl jsem, protože už jsem spal. Spi pravidelně a dostatečně. Prospěje to nejen tobě, ale i dítěti, které nosíš.

Miluna (Ne, 30. 1. 2022 - 12:01)

No tuhle noc sem nemohla vůbec spát,teď sem docela z toho unavená.Tvrdý alkohol taky nepiju,to se udělala chuť po dlouhé době.Třeba mi to vyvolal ten malej ukrajinec ve mě:-)

Gi (Ne, 30. 1. 2022 - 12:01)

Hlavně ho na nic nezvykej. Děti si nesou nešvary rodičů nejen v genech, ale také v tom, jaké měli návyky v době početí a těhotenství. U alkoholismu, narkomanie a kuřáctví je to zcela evidentní. Odpočívej a těš se na děťátko.

Miluna (Ne, 30. 1. 2022 - 12:01)

To já sem celé těhotenství měla dobré návyky ale jen sem od podzimu víc smutná tak nevim jestli to cítí.Ale abych křičela a rozčilovala se nebo něco takovýho to ne.Ale dnes nevim co dělat.Potřebovala bych jít posedět k rodičum abych se odreagovala a popovídali jsme si o tom příbuzném co má vážný problemy po vakcíně.Ale rodiče se toho marození ještě uplně nezbavili tak k nim nemůžu.Venku vichr jak blázen a ani Vladimír dnes neni na webu:-( ..přiznam se dost sem si na něj zvykla.Asi to byla chyba.

Gi (Ne, 30. 1. 2022 - 13:01)

No, Vladimír je spíš rozptýlení, než návyk, ale jestli máš doma děti, popovídej si s nimi. Zdena tě určitě dokáže uklidnit a přivést na jiné myšlenky.

Miluna (Ne, 30. 1. 2022 - 13:01)

Vladimír je ode mě 2600km takže docela hrůza.Ale přes video hovory mam pocit jako když je kouskem semnou.Máš pravdu že rozptýlení určitě, hlavně od Sergejovo kolegyně.Jen já si na něj nemohu sáhnout ale že tam na kameře byl mi pomáhalo.Včera v 18h na náš čas psal že jezdí venku a že přijde zase na kameru a nepřišel a do teď tam nebyl.Tak nevim co s nim je.Je tu jen Ríša a ten si povídat nechce.

Gi (Ne, 30. 1. 2022 - 13:01)

No vidíš. Ty máš Vladimíra, Sergej kolegyni. Obojí je pravděpodobně nereálné, spíše v rovině pocitů, které potěší spíše psychiku, než tělo. O tom jestli si Ríša bude povídat, rozhoduješ ty. Autorita matky je rozhodující.

Miluna (Ne, 30. 1. 2022 - 14:01)

Jen já na něj nemohu sáhnout a Sergej na ní jo.Do teď nevim jak jí vnímá ale stejně by to nepřiznal.Jen občas pošťouchne mě nějakou poznámkou ohledně Vasila a to je vše.Ale Vasila sem viděla teď jen jednou a nic sem s nim neměla.Nespim s nikym.Jo Ríša mi vyžene a nic nezmůžu.Už je vyšší než já.Klidně mi vypakuje a zabouchne za mnou dveře.

Gi (Ne, 30. 1. 2022 - 14:01)

Musí se na čas odmlčet. Návštěva, pak musím vyřešit jeden technický problém a za chvíli nás roztrhnou "Tikteřínemajírádianisamisebe" a bude po idylce. Tak zatím.....

Miluna (Ne, 30. 1. 2022 - 17:01)

Tak serem na všechny ne?? S.mě zase stejně nasral.Třeba mi říká že se ptam na kraviny a tak.Tak se nebudu ptát na nic a hotovo,ať si tyhle kecy nechá pro kolegyni..Vladimír nikde..Vše mi tady začlo lézt na hlavu a kluk začíná pokašlávat a ve škole má pozitivního očkovanýho s kterym se bavil a dnes ten kluk psal že je pozitivní.Drž mi pěstě ať mi doma ještě nakonec nehrábne.

Gi (Ne, 30. 1. 2022 - 17:01)

Jsem pořád s tebou.

Miluna (Ne, 30. 1. 2022 - 18:01)

Díky.Je to od tebe moc hezký.Chce se mi brečet, musim to jít rozchodit.

Gi (Ne, 30. 1. 2022 - 14:01)

Dokud se ti chlap vrací domů, nosí peníze a miluje se s tebou, věř, že není čeho se obávat. K té mojí by si to naši hromotluci nedovolili. I když byla malá a lehká váha, cvičila s nimi líp než já. Nedejbože, aby se s ní nebavili.

Reklama

Přidat komentář