Reklama

Polykání spermatu

Návštěvník (Čt, 7. 4. 2022 - 16:04)

sperma je sladké po banánu.

kamil (Čt, 7. 4. 2022 - 16:04)

honím si ho když nejsou naši doma je to hodně příjemný pocit

Radka (Čt, 7. 4. 2022 - 08:04)

Čaato jsem vídala mamku jak táťkovy kouří péro do konce a poliká jeho seneno. Také jsem to chtěla ochutnat a tak jsem řekla bráchovy, jesti ho nechce vykouřit. Ani neprotestoval. Stáhla jsem mu trenky a nejprve jsem mu ho pohonila. Když mu stál, strčila jsem si ho do pusy a začla muho kouřit. Zachvilku mi oznámil že už bude. Byla jsem připravená příjmout jeho semeno. Když to zněho vystříklo, tak jsem nestačila polikat. Měl to teplí a já dělala co mohla abych to všechno spolkla. Nakonec jsem to zvládla i když mi něco vyteklo spusy. Nečekala jsem že toho semene bude mít v sobě tolik. Brácha mi poděkoval a řekl že jsem byla skvělá. Nakonec bráchu kouřim každý den i několikrát za den. Já mu zas naoplátku nechávám kundičku na lízání a moje štávička mu taky moc chutná.

YXY (Čt, 7. 4. 2022 - 06:04)

S tátou bych tohle nikdy nedělala, s bráchou jo, to je jiné s ním mi to nevadí. Já ho vykouřím až do konce a on mě vylíže. Často děláme 69.

Návštěvník (St, 9. 3. 2022 - 10:03)

můj brácha prasák potom co si ho vyhoníl tak to semeno slízal , už mu nikdy nedám ani pusu

Jana (So, 19. 3. 2022 - 10:03)

A proč prasák? Já ho bráchovi vyhoním a vykouřím, nespolknu, on mě vylíže a potom si užíváme líbání s předávání si semene a mých šťáviček a až teprve potom oba vše spolkneme. To stejné dělám i s jeho holkou, když mu ho vykouří. To potom rozjedeme pořádný sex já s ní.

Návštěvník (Pá, 18. 3. 2022 - 18:03)

My jsme s tím neměli problém. Manželka to zkusila jen jednou a nechutnalo jí. Semeno jsem slízával z jejího těla a pak jsme se normálně líbali, tak jako po tom, co jsem jí lízal píču. Při masturbaci si semeno nastříkám do dlaně a pak ho slížu, Nikdy jsem neměl žaludeční ani střevní potíže. Nestěžovaly si ani ženy, které ode mne semeno přijímaly.

Návštěvník (Po, 7. 3. 2022 - 10:03)

Sperma bych dokázala lízat celý den.

Návštěvník (So, 5. 3. 2022 - 13:03)

Mi ho kouří přítelkyně a kamarádka a obě najednou je paráda. Hned nepolykají a předávají si semeno při líbání spolu a někdy při líbání nadělí i mi.

Návštěvník (So, 5. 3. 2022 - 13:03)

Jak se říká - láska prochází žaludkem. Takže pokud nepolykáš, nemiluješ!

Martin (St, 2. 2. 2022 - 00:02)

sperma je sladke

Lucka.x (Po, 31. 1. 2022 - 14:01)

Mě se moc líbí od muže, který mi voní cucání penisu a sperma i piss. Vydržela bych si hrát celé hodiny. A když muž vidí, že to ženu bere, tak je vzrušen víc také a je to pak vono.

Martin (Ne, 24. 4. 2022 - 16:04)

Lucka.x. Napíš kontakt???

Lenka (So, 29. 1. 2022 - 18:01)

Když jsem kámošovi kouřila pod vodou, tak sem po chvilce polykala. Párkrát jsem se málem utopila :-)

Návštěvník (So, 29. 1. 2022 - 18:01)

Ó

koloušek (So, 29. 1. 2022 - 04:01)

Chlapi to dnes potřebují...A jak to dělá? Myslím řvaní a lízání dohromady :))).

Návštěvník (Čt, 27. 1. 2022 - 16:01)

Dnes bude ma drahá polovička polykat,pak jí vystříkám kundičku a naposledy ji postříkám kozy!

S.B.P.M (Po, 24. 1. 2022 - 12:01)

A ještě bych chtěla dodat, že semeno do pusy ráda nemám, mám radši, když mi tam někdo nasere, miluju teplý a velký hovna, protože jedno takový velký a teplý hovno mám místo mozku v hlavě.

Návštěvník (So, 22. 1. 2022 - 05:01)

Ahoj polykači. Mam jeden strašně důležitej dotaz.Nevite někdo jak kalorické je sperma? - Asi dost. Manželka po tom už přibrala 14 kilo.

Stewe (So, 22. 1. 2022 - 04:01)

To víš .... když polykáš, tak před tím musí být přeci logicky tvrdej . No, a máš pomůcku hned když jsi takovej sklerotik nebo lempl na "Vyjmenovaná slova"

Reklama

Přidat komentář