Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

30.1. (Ne, 30. 1. 2022 - 12:01)

Proto jsou taky šlankovni.

Cynik - realista (So, 29. 1. 2022 - 04:01)

A ještě jednou - „Mě je plyn u prdele,já topím dřevem a uhlím!Co mě je do nějakého plynu!“ -----
Další příklad tvého primitivního buranství, sádlem vytuněný vesnický chasníku… Prostě… hamty, hamty, hamty, ať mám víc, než tamty… A vůbec ti nevadí, že mezi "tamty“ jistě patří i tví bratři a sestry v Kristu, k nimž již dorazila vymoženost, zvaná ústřední vytápění… Není to u tebe poprvé… „JÁ MÁM!“, provolával jsi ohledně brambor, a pochopitelně také ohledně hektolitru vypáleného chlastu… hamty, hamty, hamty, viď, odulý, jednoduchý vesnický chasníku… A nejen to… nebyl jsi to ty, kdo zde před časem psal příspěvek ve smyslu, ať neočkovaní pochcípají pod mostem i se svým okolím? Jistěže byl… Co jiného ale čekat od křiváckého a pokryteckého katolíka a lidoveckého voliče? -----

Nona včera napsala „Štvete mě, jo a zmiňovaný VH by z vás radost neměl“… s čímž bych ovšem nesouhlasil, naopak. Humanitární bombardér a škůdce české země by z tebe jistě radost měl – vždyť byste dozajista našli „společnou řeč“ a společného koníčka v nemírném chlastání, čímž byl VH vyhlášen a znám… Ale nejen to… traduje se, že VH byl ochoten ošukat cokoliv, co nevylezlo na strom, nebo se neschovalo pod vodu, a někdy neuniklo ani to, v ohrožení tedy i pověstný zedník v zástěře… Takové sexuální zážitky by tě ovšem, vzhledem ke zhruba dvěma metrákům živé váhy, asi nepotkaly, docela by mne zajímalo, jak by ses třeba se svými bezmála dvěma metráky v naději na sexuální zážitek soukal na strom...

¨Úspěchem, či spíše maximem možného, by bylo, že bys nějaké chudince v nestřeženém okamžiku „hrábl na vulvu při sezení v altánku“ (jak jsi popisoval svůj zážitek z mládí), nebo, což je výrazně pravděpodobnější, bys ji omakával a plazil se po ní jako po uzeném, když by ležela na zemi ožralá, poblitá, pochcaná a posraná, tuhá jako prkno…

nona (So, 29. 1. 2022 - 10:01)

Cyniku, nech už VH, nezaslouží si, abys ho takhle dehonestoval. Jako chápu, že dnes je moderní jen na něj plivat a vyzdvihovat negativa. Já jej obhajovat nebudu, on to nepotřebuje. Udělal politické chyby, podcenil neschopnost národa žít bez komunistického karabáče, hlídat si bývalé komunisty aby nerozkrádali a naletěl na podporu humanitárního bombardování, nebyl dobrý politik. Byl to charismatický vůdce a ano baby mu lezli do postele, jen promluvil. Kdybys s ním byl v hospodě na pivu, myslím, že zrovna ty by jsi s ním v přímém kontaktu a diskuzi problém neměl

ShabbaTot-Jahoda (So, 29. 1. 2022 - 05:01)

Cyniku Green Deal bude a my dva s tí nic nenaděláme.Díky Václavu Havlovi,nejlepším prezidentu jakého kdy národ měl jsme napojeni na NATO,USA,Pentagon a Wošington ,západní Německo a Brusel!Jo a tvé chlípné a pubertální infaltilní výkřiky nebudu komentovat,zpurpurověl bys ,zuřil a seklo by to s tebou...s kým bych se pak kočkoval nevím.

Cynik - realista (So, 29. 1. 2022 - 06:01)

"... tvé chlípné a pubertální infaltilní výkřiky nebudu komentovat,zpurpurověl bys ,zuřil a seklo by to s tebou"? ----- Co to zase meleš, pokrytecký a prolhaný černoprdelníče? Autorem "chlípných a pubertálních infaltilní výkřiků" ve zdejší diskusi jsi přece ty sám, jednoduchá bečko sádla, připomenu zde tvůj luxusní výkon:
"Tak jsem si vyhledal na Google v obrazech slovo vulva a ona je to fakt piča", Shabbatot-Jahoda (anonym), 6. Prosinec 2021 - 18:45, a tvůj dodatek
"Více k tomu na Google -obrázky: The vulva gallery", Shabbatot-Jahoda (anonym), 7. Prosinec 2021 – 1:39. ----- Samozřejmě, i tohle je mimořádně povedené: „...musel jsem jít ministrovat a bylo mě blbě jak psovi a spolužačce hrábl na vulvu při sezení v altánku v zámeckém parku za internátem.…“, Shabbatot-Jahoda (anonym)28. Leden 2022 - 0:02 ----- Umyl sis ruce, zejména předtím, a pochopitelně také poté, když jsi ukončil hrabání „ na vulvu při sezení v altánku v zámeckém parku“? Nepochybně nikoliv… chudák nebohá dívčina, vystavená riziku infekce… A to následující ministrování, nepochybně s absencí mytí rukou, je také boží… nebo sis je alespoň opláchl ve svěcené vodě, špekatý, jednoduchý vesnický chasníku?

nona (Pá, 28. 1. 2022 - 23:01)

Aladine, z tvého výkladu Husitství by měl radost nejen Palacký ale i T.G.M., i když za takové zjednodušení by tě taky nepochválili

aladin (Pá, 28. 1. 2022 - 23:01)

nono, pro Jahodu to nemůže být složité !!!

nona (Pá, 28. 1. 2022 - 22:01)

Takže Shabbo, včera vám bylo jedno co se za komunistů dělo, protože jste byl mladej. Takže to znamená, že kdo nezažil komunismus uvažuje jako vy? Že se nedovzdělá a vlastně tedy kromě těch banánů neví? Jak na tom budou lidé za padesát let, jejichž už ani rodiče totalitu nezažili? Ti už nebudou vzpomínat ani na ty banány asi podle vás....Dnes jsem se od vás dočetla, že je vám jedno, že zdraží plyn, protože vy topíte uhlím. Takže je vám zase lhostejná podstata a celá společnost. No, až až v Austrálii na to hodí bobek a uhlí nám posílat přestanou, tak ještě můžete vykácet nějaký lesík, ten určitě máte. Štvete mě, jo a zmiňovaný VH by z vás radost neměl

ShabbaTot-Jahoda (So, 29. 1. 2022 - 05:01)

kdyby vás soudruh vychovatel omakal v 11 letech na prsu,podpaždí a ta dole,neměla by ste je ráda .A víte že by mu to prošlo_?Soudruh o kterém je řeč totiž útočil nejen na mě,omakem nezletilců terorizoval celé své okolí,byl znám i případ kdy zbil kluka že zůstal ležet na zemi ...no...strana to uhladila.jem se na schůzi strany vytkl problém,soudruzi nesouhlasně zakývali hlanou a tím to skončilo.Ale vám,jako omakané,zprzněné šokovaní školačce by to stačilo a vašim rodičům taky.Bylo by vám to lhosterjné jako celá ta společnost a šla byste ne kácet lesík,ale štípat bambus v pozicích ,on by ten rudý hajzl totiž nepřestal a mužete si být jistá,že by se vrátil a pokračoval !Toho by ste se teda nezbavila!Takže mě zde prosím nepoučujte,toto vše si člověk uvědomí až když je dospělej,jako děcko ne,to je bezbrannej a bojí se.Nyní bych toho soudruha napadl ,i to dítě má sílu v ruce na poranění pokud si do ní něco vezme a to by se pak vyřešilo po soudružsku.Okolí by udělalo bububu a nesouhlasně pokývalo hlavou a tí by to skončilo.Já si myslím,že dobrý a nadčasový návod i v dnešní době.

aladin (Pá, 28. 1. 2022 - 22:01)

"360°
74 CNN Prima News HD - 28. ledna 2022 - 21:15–23:00".... Kňažko, byl jsi už takový blbec před převratem a nebo až potom ???

aladin (Pá, 28. 1. 2022 - 21:01)

Tak mně chytla mlsná, šel jsem si po dvou letech koupit Bompari Originál !!! Byl to šok !!! Před dvěma lety stálo 200 gramů 12 Kč !!! Teď stojí 90 gr. 19,90 Kč !!! To je 36,85 x víc než před dvěma lety !!! Převedeme li to na inflací, je to neuvěřitelné !!! Vychází to na nárust prostým výpočtem na 18,4 % !!!

ShabbaTot-Jahoda (So, 29. 1. 2022 - 05:01)

o bombónech přehled nemám nej to nekupuji,ale zato vím kolik stojí zelenina a luštěniny.A taky mám přehled o cenách rotopedů.

29.1. (So, 29. 1. 2022 - 11:01)

Ty si budeš každé ráno předčítat Breviář a třikrát dokola,aby Tě ty nesmysly přešly.

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 23:01)

Tak je nekupuj, když na to nemáš. Nedělej ze sebe socku.

aladin (Pá, 28. 1. 2022 - 23:01)

Máš zajimavé myšlení !!!

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

No Podkarpatská Rus chtěla samostatnost v roce 2009, ale to byli separatisté stejně jako ti na Doněcku

anexe (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

Nejvíc anektuje Ukrajina - např. Rusíni Huculská republika

aladin (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

Zářná ukázka prolhanosti těch, co dnes vládnou v České republice je jejich neustálý křik o anexi Krymu a při tom oni anektovali Českou republiky a teď připravují fašistický zákaz říkání pravdy u uzulpátorech České republiky !!!

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 20:01)

Krym prostě měl štěstí na rozdíl od ostatních.

Návštěvník (Pá, 28. 1. 2022 - 23:01)

A kde jsi to vyhrabal?

Reklama

Přidat komentář