Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 30. 1. 2022 - 19:01)

na You Tubu si pust film Mogadishu (CZ Dabing) a pak pindej! RAF frakce rudé armády podporovaná KGB,to je asi vosk,že? RAF unesla letadlo a nakonec to dopadlo dobře,všichni dostali kulku.

Návštěvník (Po, 31. 1. 2022 - 05:01)

Jako obvykle, tupá, nemyslící, především sádlem tvořená hmoto - s typicky katolickým křiváctvím a pokrytectvím mlžíš a odvádíš pozornost od tématu příspěvku… Zpochybňuješ snad, že do Afghánistánu (a nejen tam) dodávala říše běloptákova zbraně a peníze povstaleckým skupinám? Zpochybňuješ snad, že tyto skupiny byl vyzbrojovány a cvičeny CIA? Nu, sádelnatý, jednoduchý vesnický chasníku, a po čase se žáci obrátili proti svým učitelům a chlebodárcům, tak jednoduché to je… ----- A samozřejmě, „výborný analytiku“, nešlo jen o Afghánistán. Americké vyzbrojování a financování povstalců zejména v Sýrii a na severu Afriky, především v Libyi, mělo nevyhnutelný důsledek – imigranty proudící do Evropy. I to zpochybňuješ, propagandou zcela deformovaný, jednoduchý vesnický chasníku? ----- A co data z Izraele, dle nichž v Izraeli bylo v lednu potvrzeno víc případů covidu než za celý loňský rok? Žádné propagandistické a reklamní žvásty o „echt vakcínách, jedničkách mezi vakcínami? Jistě znáš vtípek o falešných „značkových“ botkách, prodávaných na tržnicích – čím víc proužek, tím víc Adidas… Že by také platilo čím více dávek vakcíny, tím více nakažených… a tím více negativních vedlejších účinků, jak ukazují přibývající studie?

ShabbaTot-Jahoda (Po, 31. 1. 2022 - 15:01)

co USA činí,dobře činí.V zájmu planety Zeměkoule a blaha celého lidstva,pro posílení světového míru a člověčenství nejvyššího stupně a přirozený řád všehovesmíra ,demokracii a svobodu a zrušení otrokářství USA bila bolševika !Nedovolila říši zla Mordoru,rudého moru,aby ovládla planetu!Komunista dostával pernamentně přes tlamu až se válel jak prase v bahně nicotného ´velezmaru,kvičel jak prase na porážce a bylo!Dík USA se SSSR stáhlo z Afghanistanu ,padla berlínská zeď a nebyla celé Indočína rudá!Dík USA žijeme v jednom nesvobodnějším Státě světa ČR a můžem lát na bolševika a velebit USA!Ať žije USA!Ať žije USA!!!!USA,USA,USA,UUUUSSSSSSÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!jO a teroristi podporovaní KGB DOSTALI KULKU!Ať žije USA!

sardanapal (Po, 31. 1. 2022 - 21:01)

Ano , to jsou Green Lanterns ...

aladin (Po, 31. 1. 2022 - 16:01)

Jahodo, ty jsi absolutní hlupák !!! V té tvé říši vykurveného běloptáka byl ještě v roce 1960 apartheid a to jako v jediném státě na světě, který se již tenkrát oháněl svobodou a demokracií !!! Černoči nesměli jezdit ve stejných MHD, jako bílí, nesměli do stejných restaurací a hromada dalších rasistických zákonů jim zakazovala to, co bílí mohly !!! Jahodo, ty vlastně hlásáš samé demagogie !!! II sv. válku vlastně rozpoutali USA, proto, aby zničili SSSR a vybrali si k tomu Hitlera !!! To, že to dopadlo jinak je jen zásluha Sovětské armády !!! Západ se za 5 minut dvanáct přidal, jen proto, že měl strach, že Stalin skončí na Atlantickém pobřeží a Evropa bude komunistická !!! Myslím, že toho 5.6.měli pařádně stažené zadky !!! Jsi stejný sráč, jako ti na západě, co se snaží překroutit dějiny ve svůj prospěch !!! Zodpovědnost za II sv.válku nesou, tehdy ještě utajená etnická skupina SPOLU složená z Anunaků a Reptiliánů - potomků etnik žijících asi před dvěma tisíci lety v Egyptě a vyznývajících kult draka, Chazarů-Židů pocházejících z Kazarie a Anglosasů - z Britského souostroví !!! Jsou to čtyři nejagresivnější etnika na planetě !!! Jejich současný výtvor- Covid Sars 2 měl vyhubit lidstvo, ale nefunguje a proto honem vymysleli "Vakcínu", která vytváří v těle pomocí protejnu ve "vakcíně" toxin zvaný Spike toxin, který ničí imunitní systém, způsobuje rakovinu a způsobuje záněty vnitřních orgánů těla !!! A pomocí nastrčených pohunků v evropských vládách a celosvětové demagogie kolportují tuto VRAŽEDNOU "vakcínu" do světa !!! Až lidem dojde, oč tu běží, bude už pozdě !!! Proto tak zuřivé tažení proti antivaxerům, různé demagogické pokusy a i protiprávní nařizování povinného očkováni, protože jinak těch asi 30% obyvatelstva planety přežije a to je tak veliká síla, že by je zlikvidovala a toho se oni bojí !!! Jahodo, umíš si představit situaci, kdy se ti v ty tvé palici rozsvítí a ty konečně prohlédneš, za jakého blbce jsi se vydával, co potom uděláš ??? Ne abys si ublížil, nemohli by jsme tě potom ukazovat : Hle tento po letech prohlédl a nyní se kaje za své hříchy !!! Modlete se za něj !!!

Cynik - realista (Po, 31. 1. 2022 - 15:01)

Sádelnatý, jednoduchý vesnický chasníku, opravdu si jako tvůrce neskutečných kydů typu "...můžem lát na bolševika a velebit USA!Ať žije USA!Ať žije USA!!!!USA,USA,USA,UUUUSSSSSSÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!" nepřipadáš jako naprostý idiot?

aladin (Ne, 30. 1. 2022 - 17:01)

Jahodo, ty nikdy nezklameš !!! Vždy uhneš od problému, je to tvá ubohost !!! Neschopnost oponovat a diskutovat o problému !!! No, jak bys také mohl diskutovat o západních sračkách, že ??? Na to není žádná oponentůra viď, tak radši uhneš !!! Tobě není líto žádných dětí, ty tuto inforaci jen zneužíváš na svou primitivní obhajobu sve hlouposti !!!

Cynik - realista (Ne, 30. 1. 2022 - 07:01)

Sádlem obložený, jednoduchý vesnický chasníku, nechtěl bys k zahraniční rekreaci , nebo i k trvalému pobytu, zakoupit zahraniční nemovitost s americkou historií?
„Radši se nedotýkáme žádných tlačítek. Tajná věznice CIA v Litvě je na prodej. -----
Máte zájem o budovu s odhlučněnými místnostmi bez oken? V takovém případě má Litva zajímavou nabídku. Prodává tajnou věznici CIA. Případný zájemce se jen bude muset přenést přes to, že ve zdejších prostorách docházelo k mučení vězňů.“
(Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/cia-litva-veznice-muceni.A220125_113504_zahranicni_jhr) ----- Mohl bys tam pořádat zájezdy turistů, osobně pro ně předvádět zábavný program, příkladně hlasitě pořvávat „Ať žije USA“, a tento hlasitý řev doplňovat barvitými popisy běloptáka… Aby to bylo stylové, opravdu bys toto mohl provozovat s „běloskvoucím chocholem“, zarvaným do řiti… Také bys mohl mávat chcíplou, rozkládající se slepicí, a řvát „To je on, bělopták, s atomovým zobanem, vyceněnými tesáky a naježenou srstí“… a hlavně jim ukážeš i ten běloptákův běloskvoucí chochol, který ti čouhá z prdele…

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 30. 1. 2022 - 08:01)

a co asi dělá rusák z vagnerovi armády s islamisty v Syria!Asi si s nima hraje Monopoli,že?Ty hele Cyniku,mě jsou nějací islamisti v mučírnách CIA u prdele ostatně Rus v Černém Delfínu s nima dělá to samé.Jak se odvažuješ dávat do nějaké humánní roviny islamistické masové vrahy se svobodomyslnými politickými vězni v mučírnách KGB !?Běž se vysrat!Já ještě nebyl,ale tlačí to a pudu.Budu při tom myslet na tebe a volební kandidátky KSČM.

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 30. 1. 2022 - 08:01)

a SPDE.!....S Tomiem si vytřu prdel a jeho kandidátku zruším na hajzlíku jak Hirošimu a Nagasaki!Jo a byl jsem v Praze v japonské restavraci.Na hajzlíku maj plakát že se musí host strefovat do mušle a ne mimo ní a protože jsem se těšil na dobré japonské jídlo,poručil jsemm si jídlo pro celý stůl,tj. pro 4 lidi.Nu....dostal jsem tam akorát plný tác rejče,syrových ryb a nějaké máčky ze söje a worčestru.Tác jsem celý zvládl a japončík od baru na mě čučel jak na exota.Poručil jsem si saké...bylo v takových mističkách z deklíkem ve tvaru prasečí hlavy s repákem a bylo horké.Kořala teda nicmoc,takový slabý čajík s chutí suchého vína...musel jsem si dát extra několikrát nášul,abych se kvalitně nažral.Celá ta japonská hospoda měla tvar ringu zápasu Sumo...takové 4 kolíky v hospodě jakože je to zápasiště.HHMM!!...Kdybych chtěl,tak tam ty hubené,suché apodvyživené pražské japončíky zpráskám všechny na jednu hromadu,ZPRÁSKAL BY JE!Na zápasníka SUMO mé váhy by japonská sušinka v Praze neměla.

nona (Ne, 30. 1. 2022 - 12:01)

:))), já vždycky, že mám ze Sushi nejradši tatarský biftek:)) Ale jinak Asii miluju. Jsem se zase zasmála po ránu

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 30. 1. 2022 - 20:01)

IMaso miluji neb jsem masožrout.V Asii mě moc nešmakovalo neb tam nedělaj řízky se salátem a knedlo vepřo zelo!Všechno rýže a máčka worčestr a sojová a mladé bambusy a všelijaká tráva...Maroko taky všechno zdravé a dietní až to byl hnus to jíst,nesolené a nepeřené...Výborně vaří ve Španělsku a Francii,ale nemají ta české rohliky a chléb,jenom takovou veku.Israel průměr,tam mě schází vepřové a Indie samý vegetarián a po 3 týdnech v Himalájích jak jeden vytáh věnec trvamlivého samámu v buřtech,okolí slintalo a chtělo.Bylo mu dořáno,ale pianko...opravdu piankpo,jenom takové malé soucsto,aby se neřeklo,neb majitel si pak salám urputně bránil a již nikomu nic nedsal.No....Afrika nic moc,tam si jeden poručí slepici na smetaně a kuchyně jde honit slepice na dvorek a po návratu z Afriky mě lezli z prdele broučci ,Karibik ujde,ale na můj vkus spoustu zeleniny a ovoce.Thaisko jde.Tam vaří ostře jako v Indii a já ostré rád,No...celkově celý svět ale podprůměr neb tam nezbají vepřo-knedlo.zelo a pívo v pullitru s uchem a pěnou a svíčkovou s brusinkama a ještě v jednom za náma svět zaostává.Neznají tam Olomoucké uleželé vyzrálé tvraružky!A nyní návod na výrobu olomouckých tvaružků .Olomoucké tvarůžky uložíme do sklenice ,zalejeme pivem a necháme za oknem uležet několik dní.Zavřeme,aby na to nešli mouchy a po několika dnech konzumujeme.Nejlépe venku na povětří...v uzavřené místnosti vzhledem ku svému okolí ne,..

Cynik - realista (Ne, 30. 1. 2022 - 10:01)

A jak ses vlastně do té japonské restaurace dostal? Museli vybourat dveře, nebo odstranili kus střechy a spustili tě dovnitř výkonným jeřábem?

Cynik - realista (Ne, 30. 1. 2022 - 10:01)

"poručil jsemm si jídlo pro celý stůl,tj. pro 4 lidi." ----- To je ti podobné, jistě jsi ale tušil, že to nebude stačit, a pro tento případ ses vybavil batohem smaženek, a nezapomněl jsi přihodit ani něco chutných pomazánek z Káčka... Co tvůj rotoped, sádelníku, už zrezivěl?

aladin (So, 29. 1. 2022 - 13:01)

GREEN DEAL je obrovský PODVOD !!!

aladin (So, 29. 1. 2022 - 13:01)

"Největší apokalypsy dějin".... Všichni ti kreténi, co se dnes ohání Green Deal a podobnou zelenou demagogií by si měli pustit tenhle film !!! Měli by si ho pustit všichni, aby zjistili, jak jsou manipulování těmi : Green deal a pod . Že se jedná o business a likvidaci ekonomiky Evropy !!! Ve filmu je vědecky dokázíno obrovské sucho v oblasti Mezopotámie (severní část) trvající 300 let !!! Sucho zavinil přírodní jev zvaný El Niňo, který vznikl v Pacifiku v oblasti na západ od Jižní Ameriky !!! P.S. Že by tenkrát lidi v Jižní Americe tolik topili fosilními palivy a nebo jezdili auty ???

29.1. (So, 29. 1. 2022 - 13:01)

Společnost Emko právě poslala do řetězců nové ceníky svých výrobků. Zdražuje o deset procent. V minulosti by to nejspíš neprošlo, teď ale i řetězce chápou, že výrobci jinou možnost nemají. Zdražuje jim totiž vše, říká šéf firmy.

Anální seznamka (So, 29. 1. 2022 - 12:01)

Téměř před rokem to cynik rozjel na Anální seznamce. Brzo bude mít výročí.

ShabbaTot-Jahoda (So, 29. 1. 2022 - 11:01)

s váma jako se ženou kočkovat nebudu,připadal bych si jako hulvát a psychopat bez empatie a vcítění.Ale narovinu paní nona...kolik takovýchto osudů kdy doba normalizace a doba před ní zničila,rodin,osobních neštěstí a zničených lldských tragedií?To se naplno již nikdo nikdy nedozví.

Cynik - realista (So, 29. 1. 2022 - 11:01)

„Výborný analytiku“ Jahodo, uhodneš, kdo pronesl následující slova? „Ale bejt tam, tak můžu támdle ukázat, vám – když se zajelo do Dearbornu, proježdění s tím – tamhle, víte, tak to tam tak bylo. No, nevím, sakra. Tam to bylo – že si myslím, že tisk si myslel, že blbnu. Tak jsem se v tom vyžíval, jak jsem se tam potloukal. Tam, ta vaše nová fabrika na elektro-káry a tamto – a tůdle, tam – a takovej Hummer.“ Víš? Nevíš? TAK ČTI A BLBĚ ZÍREJ:
K incidentu došlo během schůzky Bílého domu s několika vrcholnými vůdci amerického businessu podporujícími Bidenovu iniciativu Vybudovat znovu lepší, kdy k agendě patřila budoucnost vozidel jako jen elektrických a klimatická změna.
V diskusi s Mary Barrou, generální ředitelkou General Motors, se Biden pokusil zavzpomínat na nedávný výlet do továrny Ford Motor v Dearborn v Michichanu. (https://pravyprostor.cz/nove-obavy-o-bidenovu-kompentenci-pote-co-byl-na-schuzce-s-kapitany-americkeho-prumyslu-zase-mimo/) ---------- Co ty na to, máš radost?

Reklama

Přidat komentář