Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 27. 1. 2022 - 11:01)

Silný vývar nemusí být mastný. Oka se dají odstranit.

-Aleš- (Čt, 27. 1. 2022 - 11:01)

To je pravda, ale já jsem si vždycky myslel, že oka jsou na tom právě to co člověka vyléčí z nachlazení.

-Aleš- (Čt, 27. 1. 2022 - 11:01)

Milunko, ten tvůj kámoš je teda odvážnej, když si to dělá v metru. Vždyť tam musí být všude kamery a lidi mají mobily. Sice je mi podobnej, ale já bych do toho nešel, když si vzpomenu na fotky honičů v médiích. Ale asi je mladej a nevybouřenej stejně jako kdysi Horst :-)

Miluna (Čt, 27. 1. 2022 - 12:01)

Ne tomu chlápkovi bylo tak počínajících padesát.Kámoš to neni.Jen tam chodí se na web ukazovat.On si to dělal chvílema, vždy odhrnul kousek bundy.No přišlo mě to úsměvný ale s nim si nepovídam.

bianka (Čt, 27. 1. 2022 - 05:01)

Ach jo Miluno. Já ještě mastný vývar nedělala, zase mlžíš.

Miluna (Čt, 27. 1. 2022 - 12:01)

Pro babi je to mastný.Prostě řekla že by po tom měla běhavou na wc a nechtěla to.Co je na tom k mlžení?

-Aleš- (Čt, 27. 1. 2022 - 11:01)

Co jinýho než vývar by mělo být mastný? Já si z něho pamatuju hlavně mastný oka.

lalla1 (Čt, 27. 1. 2022 - 13:01)

Teda Aleš, já nejsem žádný mistr kuchaření, ale masný vývar nemusí být mastný :)) Stačí kuřecí prsa nebo odstranit kůži z kuřecích hnát...jojo, něco jinýho býval zabíjačkovej mýho dědečka...

Návštěvník (Čt, 27. 1. 2022 - 13:01)

Jj masný vývar je vařené libové maso, nejlépe hovězí. I to kuřecí. Podává se na posílení organismu při nemoci.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 18:01)

On je fakt naprostej magor. Prej nevim v jakém duševním stavu se nachází.

Host (St, 26. 1. 2022 - 18:01)

Jestli je tohle charakteristické pro magora, co jsi ty? Já vím, ale nebudu tě urážet, a není to nic ponižujícího.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 18:01)

Všimli jste si jak Pán uvažuje podobně jako Milča?Když napsal Kromě toho je dost pravděpodobné, že se s ním neseznámí . Tak je to jako když ona mluví o svých částech těla, jako kdyby to nebyla ona. Mají fakt hodně společného.

Miluna (St, 26. 1. 2022 - 18:01)

To vzniklo postupně ze Sergeje a kolegyně.Musim se těma chlapama neustále uklidňovat.A teď už se mi to vymklo kontrole.Vrátila sem se k tomu co mě silně vzrušuje.Jen je vše přes síť.V reálu jsou kolem lavičky s chlapama prázdný a v baru sem nebyla.Ale na síti mam Alexandra taky z Ukrajiny a Vladimíra z Ruska a s tim je to teď nejsilnější.Dělá mi videohovory a umíme i jen na sebe mlčky koukat, je tam hodně přitažlivost, jen k sobě nemůžeme:-( A taky mi baví sledovat jednoho Ukrajince který si to rád dělá na stanicích metra někde na Ukrajině.Vždy ale stišil zvuk když kolem jelo metro aby nebylo slyšet jakou hlásí stanici.Ale co mě nejvíc pobavilo, připomíná mi tebe Alešku..Hoste tak ty si píšeš ještě s jinýma? Tak je něco novýho? Já právě teď ani nevim jestli si to psal nebo ne že ti ještě píšou jiný. No musíme dělat co nám pomáhá,co nám zbývá.Nenecham si Sergejovo kolegyní skurvit psychiku.

Host (St, 26. 1. 2022 - 18:01)

No to je dost, že jsi se ozvala. Už jsem skoro ugrilovaný. Metro je na Ukrajině jenom v Kyjevě. To jsi celá ty. Máš kontakty s jinými a moje ti vadí? Zrovna tak, jako ti vadí Sergejova kolegyně, ale tvé vztahy jsou v pořádku. Ano píšu si sporadicky se třemi, čtyřmi ženami, ale sex v tom, až na mé komplimenty není. Je to na úrovni inteligentního humoru. Na FB je to např. Anna Brůnová, abys měla obrázek, o co jde. Nic vážného,ani perspektivního.

Miluna (St, 26. 1. 2022 - 18:01)

Ne tvoje kontakty mě vůbec nevadí.Nikdy sem nic takovýho neřekla.A jo ta jeho kolegyně mě vadí a vadit bude protože já netrávim o samotě v malý místnosti ob dva dny 12h s chlapem jako on s ní.Ale abych to v sobě zastínila musim dělat to co dělam a to pořád to neni v reálu, takže to moje trávení s nim pouze přes video je slabý odvar na rozdíl od zkutečný reálný kolegyně:'(

Host (St, 26. 1. 2022 - 18:01)

Prostě na ní přestaň myslet. A najdi si cestu na messengr. Mě se tady ten náš strippteas přestal líbit. Upřímnost je jim cizí.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 19:01)

Hoste když už tu chceš dělat dojem že tvoje mateřština je angličtina, tak musíš psát aspoň bez chyb.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 19:01)

A já tady dumám, co tím slovem chtěl válečník říct.

Host (St, 26. 1. 2022 - 19:01)

Anglicky neumím, takže chybička se vloudí, ale zase je to příležitost..... Nakonec neumím ani pořádně česky, ale jsem o to méně člověk?

Miluna (St, 26. 1. 2022 - 18:01)

Já na ni přestanu vždy myslet jen když mam na kameře Vladimíra.Je mi to líto.Ta ženská mi to v celku zkurvila i u tebe.

Reklama

Přidat komentář