Reklama

Nevěra v lázních

Vojta (Po, 25. 10. 2021 - 12:10)

Já byl v lázní již dva krát a mohu potvrdit, že tam byly ženy od dvaceti do osmdesáti a pokud tam neměly manžela nebo přítele, tak se chtěly milovat téměř všechny bez rozdílu věku. Jen mohu potvrdit, že tam bylo asi o polovinu žen více než mužů. Největší problém byl, že pokud jsem to některé udělal, tak si chtěla na mě dělat nárok, tak jsem musel zmizet k jiné. Většinou to bylo tak, že v průběhu dne jsem zavedl hovor s nějakou starší paničkou a slovo dalo slovo a skončili jsme v postely. Večer se šlo tančit a to jsem si na noc přivedl nejakou mladší nebo pokud jsem se chtěl také vyspat, některé by se chtěly milovat celou noc, tak jsem šel k ní pokud byla na pokoji sama a pak jsem zmizel k sobě. Stalo se také, že jsem šel k jedné a ona tam měla spolubydlící, která to nevydržela poslouchat jak se milujeme a chtěla také.

Nemocny (Po, 25. 10. 2021 - 11:10)

Pojedu v nejbližší době do luhacovic nevita jak to tam vypadá s věkovým průměrem u žen?

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 12:10)

Jeden můj kolega, doma nádhernou manželku, děti, byl v Luhačovicích. Nabrknul si tam mladou gymnastku. Když se vrátil byl do ní zamilovaný, chtěl se rozvést a vyprávěl neuvěřitelné věci. Za týden zemřel na infarkt. Bylo mu padesát let. Ta holka mu přijela na pohřeb. Byla opravdu krásná. Společně s manželkou ho dlouho oplakávaly.

Jenda (Po, 12. 7. 2021 - 02:07)

O nevěře v lázních jsem se bohužel přesvědčil na vlastní oči... Manželka v práci obdržela jako benefit čtrnáctidenní lázeňský pobyt v Jeseníkách. V den nástupu jsem jí tam odvezl. Měla samostatný pokoj. Domluvili jsme se, že za ní pak můžu přijet na návštěvu. Přijel jsem asi po týdnu - neohlášeně. Ale věděl jsem v které hodiny má volno (kdy nebude na procedurách) . Tak jí mohu překvapit. Zaklepal jsem na její dveře. Když mi otevřela měla na sobě jen krátký župánek a její úlek když mě spařila hovořil za vše... Beze slova jsem jí odstrčil a vtrhl do pokoje. A v její posteli našel rovnou dva nahé chlapy... Co bylo dál už nemá cenu popisovat.

Návštěvník (Po, 12. 7. 2021 - 10:07)

Intenzívní léčba spodem jí asi vyhovovala když si ji nechala privátně dělat . To nemáš pochopení pro potřeby své ženy ?

zvedavy (Po, 12. 7. 2021 - 18:07)

wow asi bych mel manželku poslat do lázní. I když byla dvakrát beze mne v Turecku na dovolené. a tam prý každá co jede bez manžela šuká

Návštěvník (Po, 12. 7. 2021 - 19:07)

Pokud ji miluješ , tak jí to dopřeješ . Je přece jedno , kdo ji uspokojí . Čech , nebo Turek , jen když to udělá pořádně .

zvedavy (Út, 13. 7. 2021 - 06:07)

no to je asi pravda i když
.

Návštěvník (St, 14. 7. 2021 - 23:07)

Jaképak i když. Každá ráda vyzkouší jiného samce .

Jahoda (Ne, 7. 11. 2021 - 03:11)

Jsem Kymil,líbám,píchám jak kdy a kam,jsem Kymil,bodám,mrdám,pscám,jak je to tak. P768roto hledám dívku s díldou,co vyprcá mojí dírku s knírkou,už je to tak. Za falshu ferneta.

jahoda da (Po, 25. 10. 2021 - 22:10)

Jsem Kymil,líbám,píchám jak kdy a kam,jsem Kymil,bodám,mrdám,pscám,jak je to tak. P768roto hledám dívku s díldou,co vyprcá mojí dírku s knírkou,už je to tak. Za falshu ferneta.

Návštěvník (Po, 12. 7. 2021 - 10:07)

No doufám že jsi jim poděkoval , že ti v tvé nepřítomnosti pečují o manželku .

Návštěvník (Čt, 5. 3. 2020 - 08:03)

Nevěra v lázních je úplně normální, je tam pohodička, relax, tak proč si to ještě víc nevylepšit?

Pavel (St, 4. 3. 2020 - 12:03)

Já byl na podzim v lázních prvně. Nás chlapů tak jedna čtvrtina a ženských zbytek. V podstatě převážně bab. Sem tam to byla, i když ne žádná super mladice, i kočka. Mohl bych si užívat každý večer i noc s jinou. Tak půlka ženskejch by si dala říct. Myslely si že když si s níma dám jeden taneček tak si pak to spolu rozdáme. Ne, nemám nic proti dámám v letech. Ona udržovaná padesátnice je mnohdy lepší než mladice trdlo. Jak to vím? mám manželku, čerstvou padesátnici, švagrovou o dva roky starší, ségru pětapade. Jsou to skvělé ženské a čím jsou starší tím jsou skvělejší. To píšu proto, abych dámy v letech, kdyby to některá vztáhla na sebe, neurazil. Lázně moc fajn, bez úhony v mém morálnu i gatích. Franta co byl se mnou na pokoji si baby užíval, jednu si prý nechá jako milenku ještě po lázních, a já byl u toho jak cvrtlikal do telefonu svojí manželce o věrnosti že má spolubydlícího také tak . Kecal, lhal, ani se nečervenal, do telefonu to je blbost, že? Až přijede domů chtěl bych být u nich muškou jak bude svojí ženě lhát do očí. Jak si bude pak ještě užívat s milenkou z lázní. Asi ta jeho nemá oči nebo ví, co má doma za hovado. Jenže takovým hovadům, to je jedno jestli chlap nebo ženská, vůbec nepřijde že dělají něco hovadskýho. Žijí "ne-morálně" ve smyslu TADY A TEĎ, stejně jako cikáni existenčně. Naopak ti co žijí poněkud jinak jsou podle nich hlupáci. Klidně zůstanu hlupákem, celá naše rodina jsou asi hlupáci - ovšem jen v tomto smyslu. Každý ať si žije jak umí. Každý má svoje svědomí.

Náhodný kolemjdoucí (Ne, 2. 8. 2020 - 03:08)

Já byl na podzim v lázních

Nikdy jsem v lázních nebyl, vlastně ano, jako dítě s rodiči. Byli tam lidi singl i rodiny. Že by tam byla jenom 1/4 mužů, se mi nezdá. Jaké to byly lázně? Ledaže by ty ženy byly všechny nad 65, pak bych tomu věřil.

Ale no tak (Pá, 8. 5. 2020 - 20:05)

co se svědomím, když jí v lázních svědí a ty ho máš až u krku. Hlavně nic nechytit, všechno s posledním dnem ukončit a šupky domů. Pravděpodobnost, že vznikne nějaký levoboček je malá, protože ty baby se tumlujou , nedělají drahoty, a už jsou reprodukčně za zenitem. Frantovky ne, tam jedou mladší ženský kvůli tomu a taťka se doma pak raduje. Žádné aloše, naopak měsíční rentička..

Petra (Pá, 27. 12. 2019 - 13:12)

Také vám řeknu můj příběh. Koupila jsem mému příteli na vánoce dárek jako společný lázeňský pobyt - https://zena-in.cz/clanek/hledate-unikatni-darek-k-vanocum-pobyty-v-laznich-ensana-jsou-presne-to-prave
Pobyt byl na 2 týdny. Vše bylo super ale po 5 dnech se večer neukázal na pokoji, tak jsem si myslela, že si ještě šel zaplavat, ale když jsem procházela po resortu, tak jsem si ho všimla jak se bavil s nějakou ženskou. Moc jsem tomu nevěnovala pozornost, ale o další dva dny, jsem ho přistihla jak si s ní psal SMS o tom, že to minulou noc bylo skvělé ........ Prostě bez komentáře ... Lázně už jedině jako svobodná.

pavel (Pá, 4. 9. 2020 - 14:09)

a to ti vůbec nebylo divné, že tu noc nebyl s tebou???

luci (St, 4. 3. 2020 - 21:03)

Celý život se člověk učí a z tohoto případu je patrné , že " není dobré nosit dříví do lesa" .

Tom P. (Pá, 27. 12. 2019 - 16:12)

No bóže, tak se pobavil, proč se ze všeho dělá takový problém.

Reklama

Přidat komentář