Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

rejpal (Út, 25. 1. 2022 - 22:01)

Byl jsem se tam podívat. Diskusi jsi před rokem zabil. Ty jsi nediskutoval, jen jdi vykřikoval svá moudra. A nikdo v té době za tebe nepsal. Je poznat, že nejsi Čech, tak těžko by tě někdo napodobil.

☮✌ dřevěnej (Út, 25. 1. 2022 - 22:01)

Právěže psali často v mém jménu...je to hodně čtení. Není to možné nastudovat za několik minut.

rejpal (Út, 25. 1. 2022 - 22:01)

Já to samozřejmě celý nečetl, ale v době před rokem jsi tam psal ty. No nic, to si vyřeš s nimi. A nechovej se tak infantilně.

☮✌ dřevěnej (Út, 25. 1. 2022 - 22:01)

Ano já taky, ale nejen já. Vždyť tam psali i jiní.

☮✌ dřevěnej (Út, 25. 1. 2022 - 20:01)

Jo. Trollil jsem ze začátku když jsem musel použít lokty. To bylo na korkáčich, když jsem začínal. Pak přišel zlom a od té doby netrollím a nijako měníčím. To bylo jen několik dní na začátku. Na sandálech nevím, co jsem provedl...

Libor. T. (Út, 25. 1. 2022 - 20:01)

Ještě myšlenka. Mě se spíše zvláštní zdají ty některé dotazy. Jako lidi jsou zvědaví, ale nevim, mám pocit určité snahy o manipulaci zde. Odpovím na to, to není problém,a třeba to jen špatně dedukuju a je to pouhá zvědavost a zájem

rejpal (Út, 25. 1. 2022 - 20:01)

Právě to je to, proč tady rejpu. Po nějaké době sem vlezu a kopne mě to do očí. Ten Ivan L. sem psal téměř to samé, ale určitě to byl jiný nick. Několikrát. Že ty dotazy jsou často divné, na tom se shodneme. Teď budu protivnej: Třeba teď koukám na tvůj příspěvek. Máš tam slovo zde, to ta osoba (i Ivan) často používá, ostatní ne. Stejně jako máš chybu v slovu mě, v tom ta osoba chybuje taky často. Další chyba v mezeře za čárkou, podívej se na Ivana, jak se v jednom příspěvků snažil/a dělat chyby v druhém zapomněl. Mohl bych si myslet, že jsi to ty. Rejpu viď? Píšu jak nejvíc mohu upřímně, bez přetvářky a vše co se mi honí v hlavě.

Libor. T. (Út, 25. 1. 2022 - 20:01)

Naopak, tohle je od tebe seriózní. Ty dotazy jsou navenek zajímavé, ale jakoby, sorry, ale kdyby si je někdo připravil a sázel je jeden za druhým pro živou diskuzi. Teď jsem možná urazil ty, o kterých si to nemyslím( Scarlett, Simona...), ale těžko říci. Já opravdu píšu jen za sebe a buď to má někdo vypozorované a schválně tak píše nebo nevím. K tomu názoru manipulovat, aby byla diskuze živá, souhlasím, ale nepřijde mi to pro tu osobu naplňující, když píše anonymně, ale ten pocit, že ze skrytu může něco ovlivnit, měnit, znám takové lidi a jsou to osoby, které mají sami se sebou problémy

rejpal (Út, 25. 1. 2022 - 21:01)

Ještě jsem ujel trochu dál. Profil osoby? Mohli bychom si zkusit představit ženu která k tobě vyhlíží, třeba se zamilovala, sleduje věci s tebou a často o nich tady píše, když tě někdo zpochybňuje, vyzdvihuje tě. Je jí kolem 60 let, je sama. Je schopná akceptovat Lallu, která tě chválí, ale očividně tě nebalí. Chce tě mít tady akčního nebo vedle na Houbách. Tak si připraví otázky z tvých milovaných oborů a malinko s tebou manipuluje. A vyzývá Lallu, protože ta o tobě nenapíše zlé slovo, tak její příspěvky jsou pro ni pastva pro oči, samá chvála. Navíc na Lallu většinou reaguješ. To jak se tady objevovalo Dá to, nedá to, to mohla být výzva pro tebe, abys víc psal o tom, co cítíš. A ta stupidní otázka, kterou ženu bys vzal tady odsud na dovolenou :)). Těžko říct jak to je ale je to jedna z možností.

lalla1 (Út, 25. 1. 2022 - 21:01)

Rjepale, kolik semestrů psycho máš?? :)) Hodně dobrý Tipla bych obor kriminální psychologie

rejpal (Út, 25. 1. 2022 - 21:01)

Má vrozená skromnost mi to nedovoluje přiznat :))

rejpal (Út, 25. 1. 2022 - 21:01)

Přesně tak. Nikde jinde to není tak, jak správně píšeš, připravené. A ty opakující se chyby jsou jen tady. Asi jde o ten pocit, anonymně ovládat diskusi. Třeba ty odpovídáš, ale když nepsala Lalla, tak jí někdo pořád vyvolával. Až dětinsky. Chce vás tu mít oba. Ta osoba má problém. Scarlett a Conficius jsou podle mě jedna osoba. Která???

Simona (Út, 25. 1. 2022 - 20:01)

Díky, že mi důvěřuješ. Chlapi, já si myslím ať je to jak chce, tak minimálně z Libora a Lally tahápouze cenné informace a za sebe konstatuji, že jsou to zajímavé poznatky od obou. Takže jestli někdo manipuluje tímto způsobem, tak výsledek je kladný díky získaným informacím

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 21:01)

Manipulace je špatná

rejpal (Út, 25. 1. 2022 - 20:01)

Kdepak, to jsi nepochopila, co tím myslíme.

Simona (Út, 25. 1. 2022 - 20:01)

Já bych měla taky dost otázek na tebe, na Lallu a je to z mé strany jen zájem a žadná manipulace. To snad tak bereš . Máte
oba zkušenosti s Pobaltím nebo severem Německa, tam jezdívali rodiče k moři a ráda bych se tam podívala někdy také. Pa a klidný večer. A diky za odpověď

Filip (Út, 25. 1. 2022 - 19:01)

Zvláštní počtení . Libore jsi vtipný

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 19:01)

Ivan L. a jeho sexuální zážitky s patnáctiletou postavou Kristýnou.

Jitka (Út, 25. 1. 2022 - 18:01)

Dnes je to bohaté. Libore ahoj

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 17:01)

Lallo, diskuze na Romech je rozbitá. Nevěřím že se nastartuje. Počkejme nějaký čas, je to škoda

Reklama

Přidat komentář