Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Libor. T. (Út, 25. 1. 2022 - 18:01)

Tak to nevím a teď bez nadsázky

rejpal (Út, 25. 1. 2022 - 18:01)

Dobře, nebudu v tom rejpat.

Libor. T. (Út, 25. 1. 2022 - 18:01)

Hele v pohodě. Já si pamatuju jen Ivana L. Jiní Ivani ne, tedy kromě těch co tady šajtrovali přes dvacet let

rejpal (Út, 25. 1. 2022 - 18:01)

No to se nediv, kolego. Registrovaní, neregistrovaní, psát mohou všichni. Teď jsem koukal na Houby, viděl jsem tvůj nick. Je dobrý, že se zajímáš o dění kolem sebe. Lalla taky, tu znám už nějaký pátek. A já se taky zajímám a když něco vidím, tak to napíšu.

Libor. T. (Út, 25. 1. 2022 - 18:01)

A vo vo vo vo tom to je (Pitkin)

rejpal (Út, 25. 1. 2022 - 18:01)

:)

rejpal (Út, 25. 1. 2022 - 18:01)

Ale chválím tě, jak se ti zlepšilo psaní během 20 minut. Móc tě chválím.

rejpal (Út, 25. 1. 2022 - 18:01)

Ty měníš nicky jako fusekle. Jak by se mohl chovat ze své pozice??? Z jakě pozice? Houbaře a meterologa? Co to tady naznačuješ? Kdyby se tady choval nějak povýšenně dostal by po čuni. Na to není nikdo zvědavý. Ani v životě ani tady.

lalla1 (Út, 25. 1. 2022 - 17:01)

Ano trochu jsem ho měla možnost během té intenzivní komunikace poznat, to jo. A opravdu je to obyčejný člověk, profesionál ve svém oboru, konečně dokazuje to tady znalostmi hub a jejich léčivými účinky, obraz z cest, když to odlehčím, jako meteorolog...je toho spoustu. Neznám jeho rodinu a zázemí, kromě toho, co z naší komunikace vyplynulo, tedy jen z jeho pohledu. No, že by se mohl chovat jinak ze své pozice, to určitě ano, ale takových lidí. kteří by se takto mohli chovat, je na doktorce víc, jen o nich málo víme.

rejpal (Út, 25. 1. 2022 - 16:01)

To věřím, že jsi mu to neradila. Takovou blbost. Kor po tom co sem psal. Zrovna jsem se tě chtěl zeptat na velikost podprsenky :)). Tak nic, budu slušnej kluk ;)

lalla1 (Út, 25. 1. 2022 - 16:01)

woe:))

rejpal (Út, 25. 1. 2022 - 17:01)

:))

lalla1 (Út, 25. 1. 2022 - 12:01)

Co se týká té Terezy, tam je velká pravděpodobnost, že v tom jede. Možná něco selhalo, jistě to měla skvěle pojištěné, třeba dohoda a místními zaměstnanci letiště...každopádně 8kg vemte si co je to za váhu, něco jiného by bylo, kdyby jí někdo strčil do kufru balíček s půlkilem. V asijských zemích moc dobře vědí co dělají, konečně i vy víte, že od zavazadla se na letišti nesmíte hnout, pokud jdete do Free Shopu, musí aspoň jeden hlídat, a fakt to není kvůli tomu, že by vám ten kufr někdo ''šlohnul''

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 13:01)

Takže jak jsem napsal. Prostě to frčí a jsou v tom podplaceni všichni a jedině blbec se nechá chytit nebo odstaví toho, kdo je nepohodlný a obětují ho. Chytí jednoho a 99 jim projde, Dobrý kšeft

lalla1 (Út, 25. 1. 2022 - 13:01)

Tak jsem to nemyslela. Kontroly jsou opravdu velmi přísné, nedovedu si představit, že by něco takového fungovalo ve velkém. Jako korupce v rozvojových zemích samozřejmě je, ale tak jak si to představuješ, to ne. Drogy a v některých zemích třeba nahota na fotkách, v notebooku na filmech je na hranicích velký problém. Já měla před před pár lety problém v San Salvadoru, kde mi při jako vždy důkladné prohlídce našli v kabelce mezi šminkami oční kapky. Myslela jsem, že mě rovnou zavřou, pak to nějak vzadu prozkoumali, a můj zaměstnavatel, který tam má zastoupení se za mě zaručil

lalla1 (Út, 25. 1. 2022 - 12:01)

Co se týká Kramného. Já vůbec nechci soudit, vlastně ani nemám nějaký vyhraněný názor, každopádně můj názor by ani neměl valnou cenu v tomto případě. Zajímají mě fakta a protože turistické hotely v Egyptě vůbec neznám, nevím, zda mohlo hrozit nebezpečí od personálu, jestli se tam ti dva nějak předváděli, jak byl ten hotel zabezpečený a jaký kdo mohl mít motiv. Vím to co vy z médií, otrávená cola, elektrický proud, mně osobně to vše přijde naprosto neuvěřitelné. Fakt nevím a nechci soudit dle bulváru

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 11:01)

Na jiných vláknech je vzdychačů a přikyvovatelů spousty. Nebo i kritiků, to taky. Zdejší vlákno tedy není ničím v tomto vyjímečné. Lalla a Libor jsou v kurzu a proto je zde lidi komentují, podporují nebo kritizují.

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 12:01)

Na jaký vláknech? Kde je Libor v kurzu? On píše na vlákna o čůrání? Tak to snad ne. Lalla píše asi 10 - 13 let, co jsem měl tu čest. Má fajn racionální názory, stojí nohama na zemi a nedělá ze sebe něco, co není.

lalla1 (Út, 25. 1. 2022 - 12:01)

Jo jsem tady tak necelých deset let nepravidelně, psala jsem často ze zahraničí i v blbých časech a krátila si tak čas. Ale 13let to zase ne:))

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 13:01)

Myslel jsem, že jsi byla u počátků Cinkali by jste ;). Ale taky si přesně nepamatuji, kdy jsem tam okouněl já. Ale kdysi tam byly diskuse dobrý, teď už šla Doktorka do háje. Pár zajímavých témat tu ale ještě je. Třeba tato diskuse Kdo má největší Ego. Ta je supr :)

Reklama

Přidat komentář