Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

lalla1 (Út, 25. 1. 2022 - 13:01)

U úplných počátků ne, naskočila jsem někdy 2012-3, ale ještě se tehdy vedly diskuze s Danielem zakladatelem, který si pak dal nick No,. A přesvědčila jsem ho, aby opravil aspoň jednu chybu v názvu diskuze, tu druhou tam nechal, jo to vypadalo prostě jinak, byla to bouřlivá diskuze ze všech stran, nikoli parodie na Novinky:(

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 14:01)

Tak to si pamatuju. Jen mi nějak přišlo, že No byl někdo jiný. Ten nick řádil i jinde na diskusích a to Daniel nebyl. Vím, že si nick změnil na Danielsen a pak zmizel. Kvůli nemoci jsem ho litoval. Ty chyby v názvu byly děsivý, ale nic s tím nechtěl dělat, že neví jak. Točilo ho to, že si z něj lidi dělali srandu. Novinky, to máš pravdu :(

lalla1 (Út, 25. 1. 2022 - 14:01)

Oni byli dva. Daniel toho druhého no nazval ''třívěťák'':)) Ale to už je fakt pravěk.

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 14:01)

Máš pravdu! To je fakt pravěk. Mamut skončil po volbách, kde komanči dostali po ústech (už nevím po kterých) a pak to tam zazdili ti úderníci, co tam jsou teď. Jdu se tam podívat do historie.

lalla1 (Út, 25. 1. 2022 - 14:01)

Hele ale to bylo fakt divný. On tam psal jako stroj, tvrdil, že zažil ještě Rakousko- Uhersko a na ty volby čekal jako na svoji poslední šanci. Tedy jakési zadostiučení. A skončil ze dne na den, divný to bylo

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 12:01)

Ty jsi vůbec nepochopil vyznění mého příspěvku. To mě pobavilo

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 13:01)

Ale pochopil, dokonce moc dobře :))

Libor. T. (Út, 25. 1. 2022 - 09:01)

Jejda tady je podnětů. Pospíchám do práce, tak zatím jen jeden odpovím a zbytek později. Na dotaz na Karibik bych k Lalle doplnil, že je vhodné si udělat tam i poznávačku na Kubě a navštívit historickou Havanu, muzeum a hospůdku kam chodil na pivo posedět Ernest Hemingway, pak si zajet do krasových homolí na jihozápad do oblasti Pinal de rio, kde jsounádherné jeskyně a skalní homole a mimochodem se zde točil i major Zeman... Rukojmí z Bella vista. Kdo má rád moře tak jistě Varadero, ale pokud budete chtít teplejší moře než Atlantik tak si zajeďte na Cayo Largo ,což je jižní pobřeží Kuby od Havany a je to tam méně komerční, ale krásné. Navštivte krokodýlí farmu, vynikající místní gastronomii, malebné městečko Trinidad, Santo Spiritus a další. Počasí na Kubě je celý rok stabilně teplé, větší četnost bouřek je v létě a na podzim, kdy sem občas zabloudí i hurikán

Markéta (Út, 25. 1. 2022 - 09:01)

Tak mam taky doma kameru na Zanzibaru puštěnou, ale zase tam prší. Kdyby tam byl někdo s milenkou a teď ho kamera sebrala a žena by na to koukala doma, to není bezpečné místo na zálety. Ta Kuba by mě taky lákala

☮✌ dřevěnej (Út, 25. 1. 2022 - 09:01)

V tom případě by byla jistota Severní Korea, ale ani Kuba není špatná...

Woid (Út, 25. 1. 2022 - 01:01)

Co si myslíte o Tereze? Jako jestli se ty drogy pašují běžně a chytnou jen zlomek lidí ....

Libor. T. (Út, 25. 1. 2022 - 12:01)

Tereza v tom musela vědomě figurovat

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 08:01)

Nějak se do země dostat drogy musí. Otázka je, jestli o tom že je má v kufru věděla. Přeci jen byla cestovatelka a ty kila navíc musela cítit. Spíš by mě zajímal případ Kramný.

Libor. T. (Út, 25. 1. 2022 - 13:01)

.

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 13:01)

Libore, nestihl jsem, co jsi smazal?

M. (Út, 25. 1. 2022 - 11:01)

Kramný je protřelý vrah, ale ona nebyla svatá. Kurvila se a tak mu jeblo

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 12:01)

Jak si přišla na to, že je protřelý vrah? Nebyli svatí ani jeden, ale kvůli očím bych ho nesoudil Odsoudili ho bez důkazů

M. (Út, 25. 1. 2022 - 12:01)

Nikdy mě intuice nezklamala. Zajímalo by mě, jaký má na to názor Libor a Lalla, protože ona je taky ženská

Libor. T. (Út, 25. 1. 2022 - 12:01)

Odpověď ....ženská intuice často bývá správná

lalla1 (Út, 25. 1. 2022 - 13:01)

Vida, tak v tom se neshodneme:))

Reklama

Přidat komentář