Reklama

Pás cudnosti

Marek (Út, 22. 3. 2022 - 19:03)

Já s manželkou jsme objevili pas cudnosti po 20 letech manželství. Před 4 rokama úplně náhodou kdy se nám známí přiznali že to používají po objednání vyzkoušen v pátek večer do teď si to pamatuji cb 6000 plastový ten večer se ven už po dohodě nedostal ráno splnil manzelcino očekávání po sprše tam byl znova byl to nádherný víkend. První půlrok to bylo formou hrátek ale ženě to tak moc.nesedelo chtěla víc teď jsem 3.5 roku uzamcen téměř trvale a manželka si řídí a určuje četnost pohlavních styku a sexu.Kdyz to vezmu tak mě zbavila onanovani a sebeuspokojovani ,které mě před tím s nelibosti tolerovala.Pani zamceny penis fascinuje a vzrušuje ji ta.moc nad mou erekci .Sexuální vztah a intimnosti jsou uplne někde jinde než před 3 rokama .Nesundavame ani o dovolené kromě kola ,kde zavazi za mě super ale chlap si to musí urovnat v hlavě. Zena je ten klíč a uvolneni

návštěvník (St, 9. 3. 2022 - 23:03)

Pro toho, kdo je zvyklý dělat si to denně a i víckrát, tak mít nasazen pás cudnosti musí být něco šíleného. Máš ho uzavřeného v miniaturním prostoru, nemůžeš se k němu nijak dostat, žádnými pohyby si nejde nic přivodit. Možná člověk cítí jak se tam napíná nebo snaží napnout a nic nejde dělat. Jenom čekat kdy ten výron nastane, jestli za den, za dva či za týden. Musí to být šílené mučení.

Peter (Čt, 10. 3. 2022 - 09:03)

Ono je to o tom, ako často syn masturbuje.Ak dennodenne tak samozrejme, bude sa trápiť, týždeň, dva. Ale sú klietky, ktoré sú úplne pohodlné a erekciu nedovolia. Nastupuje pocit menejcennosti, bezmocnosti a často sa pri takýchto pocitoch stane, že vytečie. Vytečie, ale bez orgazmu. Prípadne si nájde objekt, pri ktorom to vytečenie urýchli. Môžu to byť nosené kalhotky, silonky. Bude ich bozkávať, ovoniavať a pri tom vytečie. Netreba mu vôbec naznačiť kedy a či vôbec bude v dohľadnej dobe odomknutý. Jeho telo si zvykne a na masturbáciu časom zabudne.

návštěvník (Čt, 10. 3. 2022 - 10:03)

Jsem matka syna, bude mu pomalu 16, ale onanuje den co den i několikrát. Nenechá ho prostě na pokoji. Nechci syna nijak omezovat, mám s ním až sesterský vztah, měla jsem ho v šestnácti. Vím, že by to bral jako hru, pokud bych mu vnutila klícku. A aby se tolik z nemožnosti orgasmu netrápil, dát mu něco, kupř. ty kalhotky či punčochy a ty by mu snad uspíšily výron semene. I když tady asi nejde mluvit o výronu, když je to bez jakéhokoliv pocitu.

Peter (Čt, 10. 3. 2022 - 12:03)

Nie je pravda, že pri výrone nie sú žiadne pocity. U takého mladého to bude pocit ako tesne pred orgazmom, no orgazmus sa nedostaví. Po výrone semena bude mať chvíľku pocit ako po orgazme, vyprázdnené semenníky. najlepšie by bolo, ak by Vás počas dńa v tých pounčochách videl a tešil sa, že mu ich večer požičiate. Vhodné je nasadiť na klietku aj kondóm, aby bolo vidno, ako veľmi si uľavil. Kondóm mu po výrone dať vypiť. Aj týmto spôsobom rýchlejšie zabudne na masturbácie. Áno bola by to ako hra, ale v tom, že by nevedel, kedy bude odomknutý.

Klárka (Pá, 11. 3. 2022 - 05:03)

Musí to být pro mladé kluky, zvyklé na každodenní honění, něco hrozného. Nesmět si na něj sáhnout a jenom čekat kdy a jestli to vůbec přijde. Říkal jste, že je možné ten výron semene urychlit, punčochami, spodním prádlem které klukovi dám. Zajímalo by mě, zavřu li mu ho dnes do klícky, kdy by měl poprvé samovolný výron. Jestli za den, nebo za týden či ještě delší čas?

Peter (Pá, 18. 3. 2022 - 08:03)

To je u každého individuálne. Výron sa môže dostaviť aj okamžite, keď si uvedomí, že už s masturbáciou skončil. Ucíti zo siloniek alebo z kalhotiek vašu vôňu a môže vytiecť. Môže to byť o deň ale kľudne aj o týždeň. Prvý krát však už o deň, ak masturboval veľmi často

Klárka (Pá, 18. 3. 2022 - 10:03)

Takže zas tak nesnesitelné to možná nebude. Ten pocit těsně před výronem je jistě velice příjemný, a ten si tedy užije. Typický orgasmus mít nebude, ejakulační stahy se nedostaví, ale aspoň něco málo si snad užije. Jistě pak bude nedočkavě čekat na příští, alespoň takové vyvrcholení.

Peter (Pá, 18. 3. 2022 - 10:03)

Ako som písal, prvé dni to budú pre neho muky, keďže si uvedomí, že už nemôže masturbovať a pri orgazmoch si nebude môcť vychutnať tú blaženosť. Treba ho čo najskôr uzamknúť, vysvetliť, že je to pre neho to najlepšie. Sama uvidíte zmeny v jeho správaní. Bude poslušnejší, bude sa riadne učiť, plniť si domáce služby a samozrejme bude k Vám prítulnejší. Žije aj spolu s otcom, či len s Vami, ako s matkou? K vyvrcholeniu mu budete dopomáhať tým, že si častejšie budete obliekať silonky a tie mu večer necháte, no nasadíte mu na klietku kondóm.

Klárka (Pá, 18. 3. 2022 - 13:03)

Jsem ráda i za ta muka, co prožije. A budou to, myslím, hrozná muka. Sice, sem tam si zažije jakoby ten nástup vzrušení těsně před výronem semene, ale pak už nic, jak píšete. Semeno mu vyteče bez jakéhokoliv pocitu. Na to, jak byl zvyklý při sebeuspokojování že mu to dělá dobře, tak na to asi může zapomenout. No, jsem zvědavá na chlapce, jak to bude snášet.

Klárka (Pá, 18. 3. 2022 - 10:03)

Jsem se synem sama. Je to velice pěkný kluk, takový jako nevinný, ale onanuje už tak od deseti let. Tím nasazením preservativu vlastně zjistím kdy, a po jaké době to na něj přijde. To je dobrý nápad.

Peter (Pá, 18. 3. 2022 - 11:03)

To že onanuje, to je normálne...no nasadením pásu cudnosti mu to znemožníte a odomknutie bude možno vhodné až po svadbe. Kľúčik odovzdáte jeho nastávajúcej manželke. Ak žijete sama, máte milenca?
Áno, nasadením prezervatívu vždy na noc zistíte, kedy mal výron a koľko z neho vyšlo. samozrejme časom toho bude menej a menej,

návštěvník (Čt, 10. 3. 2022 - 13:03)

Takže, jak píšete, u těch puberťáků přece jen jakýchsi pocit i s klíckou budou mít. A jak klukovi vyteče semeno, malinko si zažije pocit jaký má jinak při plnohodnotné onanii.

Jirka xy (Čt, 10. 3. 2022 - 10:03)

V 16ti je hloupost mu nějak bránit v ejakulacích. To by taky mohlo mít za následek i zdravotní problémy. A když by se to ve škole na něj provalilo, tak by to bylo ponížení na celý život. Pakli, že to není záměr, který by akceptoval i váš syn, tak bych byl hodně opatrný. Jestli chcete zkoumat mužské možnosti a limity, zkuste to u partnera...

Alice (Čt, 10. 3. 2022 - 06:03)

S přítelem jsme od našich 16cti, teď je nám o něco víc a používáme mnohé erotické pomůcky. Po zkušenostech bych neřekla že u něj dojde k vytečení za den nebo za dva, ale za mnohem delší dobu. Asi je to jak u koho avšak u něj k tomu došlo tak za 14 dní. Někdy pak i dřív, ale nejde spoléhat, že to bude hned. Ale je pravda že je to mučeníčko. Stojí však za to.

Lucian (Ne, 6. 3. 2022 - 10:03)

Chtěla by nějaká takový vztah, zamknout partnera? já 39 let.

Návštěvník (So, 5. 3. 2022 - 11:03)

syn od 14 nosí dívčí tanga nebo kalhotky a když jsem ho přistihla že si v nich honí tak jsem mu dala pás cudnosti dneska je mu 16 a stále to vše nosí

Darina (St, 9. 3. 2022 - 10:03)

Takový pás nebo jak se říká klícku by potřeboval můj dospívající syn. Pohrávám si s myšlenkou zamknout mu ho do ní a třeba týden, nebo i dýl aby ho měl uvězněného. Jak tady někdo psal, tak po nějaké době by to na něho přišlo a vytekl by i s pocitem rozkoše. Ale ty dny předtím by pro něj bylo nesnesitelné trápení. Vím, že nic mu nikdy nenasadím, ale potřeboval by to jako soli.

Jirka xy (St, 9. 3. 2022 - 12:03)

Když by byla klícka vynucená z pozice síly, mohlo by to znamenat velké ublížení jak fyzické, tak psychycké. Než si celé ústrojí a vlastně celý organismus na to zvykne, pár měsíců to trvá. I ranní erekce může způsobovat krvavé oděrky. Kdyby mi na začátku někdo řekl, že musím od teď na neurčito, ani bych se neobtěžoval reagovat. Musí to být především hra a postupně se to může přetvářet na nástroj, skrze který klíčnice získává zamýšlené benefity.

Darina (St, 9. 3. 2022 - 12:03)

Přesně tak jsem to myslela, že jde o hru ve které musí být zainteresovaní oba dva. A napadlo mě, jak by to asi snášel syn. Kdybych já měla něco takového nosit, asi bych se zbláznila, že si tam nemůžu sáhnout. Byla by to obrovská muka pro mě. Každý tady ale píše jinak. Někdo, že kluci zažijí ještě lepší orgasmus než normálně a někdo zase, že žádnou rozkoš při nasazené klícce prožít nejde.

Reklama

Přidat komentář