Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Host (St, 26. 1. 2022 - 19:01)

Je to divné, ale budiž.

Miluna (St, 26. 1. 2022 - 20:01)

Ještě je mi líto že nejsem ve stavu a schopná tě teď uklidňovat.Mam výčitky i sama před sebou.Nevim co se to semnou stalo:'( Když jdu ven pořád mam pocit že tam bude ten Vladimír ale on tam neni a nebude když je v Rusku.Přitom jak sem s nim v kontaktu je to jako když je mi tak blízko ale zároveň je tak daleko.A pomáhaji ti aspoň trochu ty druhý ženský co ti ještě píšou?

Host (St, 26. 1. 2022 - 20:01)

Já nepotřebuji uklidňovat. Jsem klidný jako vždy, spím dobře, ale ty ne. Taky nepotřebuji, aby mne na messengeru uklidňovaly ženské. Minimálně dvě mi píšou dávno před tebou. Jsem dávno samostatný a soběstačný. Nic moc už od života nepotřebuji. Spíše dávám, než beru.To je výhoda stáří. Tobě jsem chtěl dát rovnováhu a smysl života. Asi se mi to nepovedlo.

Miluna (Čt, 27. 1. 2022 - 12:01)

Ale jo tak třeba celý prosinec sem byla pak se dá říct v klidu a to díky tobě.Ale teď už je situace zase trochu jiná.Ale nebudem to řešit.Ber mě takovou jaká sem a bude to dobrý.Je prý šance že od konce března nás přestanou omezovat,tak pujdem někam na jídlo třeba.Co říkáš?

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 21:01)

Je mi tě líto. Konečně jsi snad pochopil.

Host (St, 26. 1. 2022 - 21:01)

Není proč mne litovat.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 20:01)

V čem mají pánovi druhý ženský pomáhat?

Miluna (St, 26. 1. 2022 - 19:01)

Je to myšleno tak že se teď i sama sobě přijdu divně cizí.Cítim se jinak a nechtěla bych aby si mi v takovém stavu viděl.Lék na to existuje a je to jen Ukrajinec nebo Rus.Nevim proč,neumim to vysvětlit ani sama pochopit.Píše mi i nějakej Pepa 38 letej jak už sem psala ale ani on na to nepomáhá.Vim přesně co by pomohlo,náruč Ukrajince/Rusa kterej mě vzrušuje a nechal by mě položit hlavu do jeho klína a hladil by mě po vlasech jako dítě a říkal by mi jeho řečí děvuška a ukolébával by mě a uklidňoval slovy jeho řečí a my bysme to s Míšou oba poslouchali.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 20:01)

Tak u hlazení by nezůstalo, měřila bys. A uvařila jsi tu silnou polévku nemocným rodičům?

Miluna (St, 26. 1. 2022 - 20:01)

Rodiče jí nechtěli že máma nechce mastný.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 19:01)

Nedávej jméno dítěti, které se ještě nenarodilo.

Miluna (St, 26. 1. 2022 - 20:01)

To mi tady někdo pomohl vybrat a před porodem se taky ptaji na jména.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 20:01)

Co budeš dělat jestli Sergeje odvedli na Ukrajinu ?

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 20:01)

Co to je za blbost.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 19:01)

Miluno ty potřebuješ jakéhokoliv nepřítele aby sis zdůvodnila svoje čuňárny.

-Aleš- (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

https://psychologie.doktorka.cz/hranicni-porucha-osobnosti?page=1

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 16:01)

Hoste nepsal jsi tohle Miluně? Pokuď ti o Milunu šlo a psal si jí o ženských, tak to může fungovat jako odpuzovač a proto už je Miluna zase ve starých kolejí.

sledující (St, 26. 1. 2022 - 16:01)

Kdepak. Ty staré koleje vyvolal Sergej se spolupracovnicí a Host přestal stačit. Něco bude i na Alešovo příspěvku.

-Aleš- (St, 26. 1. 2022 - 16:01)

Miluna asi ženský 60+ nebude brát jako konkurentky, navíc pravděpodobně figurují jenom v Hostově hlavě. Problém bych viděl v tom, že se Host netají tím, že chce hospodyňku, jinak řečeno služku. To pro Milunu určitě nezní vůbec lákavě. Měl si to líp rozmyslet nebo ještě líp, rovnou nabídnout finanční vyrovnání. Mně se zdá, že nejde s dobou a pořád žije myšlenkama v totáči :-)

Host (St, 26. 1. 2022 - 16:01)

To mne příliš nepálí. Ona ví, že našemu vztahu nedávám naději. Potřebovala pomoc, pomohl jsem. Nepotřebuje mne, nic se neděje. Jsem už životem tak poučený, že mne to nesloží. Žít budu stejně bez Miluny, jako platonicky s ní. Taky není jediná s kterými si píšu.

Reklama

Přidat komentář