Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 14:01)

Toledo, znáš? Taky bomba. Libore ty jsi na umění? Tak doporučuj.........

Karel (Ne, 23. 1. 2022 - 13:01)

Aha, už chápu. Tak omluva. Já to ale myslel na Libora upřímně

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 13:01)

Večer se sem podívám, kolik lidí napíše, že "to dá" Hezkou neděli.

Karel (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Ale já si myslím, že to Libor dá už v pohodě. Byl na tom hůř ještě loni

lalla1 (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Když dnes Libor píše o čápech, melancholii atd je to jako bych třeba já psala o svém hlubokém smutku ze ztráty maminky a dalších tématech. Jenže já o tom všem nepíšu, ty taky ne. No tak asi mu to psaní pomáhá v běžném životě, baví ho to. Pro mě vážná osobní témata jsou zároveň témata intimní, ne pro veřejnost. Což neznamená, že jsem se někdy jednorázově nesvěřila, když se k k tomu stočila diskuze. Ty to myslím víš nejlíp o čem mluvím. A sám to máš taky ne,

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Znám tě z diskuzí i politice, někdy pod jiným nickem, tam osobní nejsi. Asi víš co je kolem za témata, tak osobní bych tu nikdy nebyl, kor ve věcech, co mě bolely. A čápi za chvilku přiletí...Jinak vidíš co napsal Karel. Buď je blbý nebo je to ten provokatér, co žije že smutku druhého.

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Ještě kdysi z RMN. Ale tam už nepíšu, hlavní hrdinka se stala usedlou paní a snad čeká dítě. Tam byly doby, kdy se člověk mohl svěřit, ale to je pryč.

lalla1 (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Myslím, že B je správně. Aspoň doufám...

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 13:01)

Já doufám v A, ale mám obavu, že je to B.

lalla1 (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Jo a málo znám Evropu kromě pár kratkých návštěv Londýna, Paříže a Ŕíma. Takže Řím určitě. ještě jednou bych chtěla projít Ermitáž v peterburgu. Galerie to je moje .))

Libor. T. (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Ermitáž ,to je tak na 2 dny a ještě by bylo z čeho brát. Nádherná je v tomto ohledu i Florencie a obrazy výtvarných osobností, ale to je taky na několik hodin minimálně

Filip (Ne, 23. 1. 2022 - 11:01)

Zajímavé informace Libore, Lallo.

Scarlett (Ne, 23. 1. 2022 - 11:01)

Myslím si, že Návštěvník nepochopil proč ho zde několik lidí nezávisle na sobě podporuje. Protože jsme s ním prošly tu fázi těžkého období a za mě, já mu budu nakloněna vždy. Překvapilo mě, že ti Libor také pomáhá. Lidi si mají pomáhat vzájemně a tak to má být

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Ale pochopil :))

Libor. T. (Ne, 23. 1. 2022 - 10:01)

Ke komentáři Lally jen dodám, že mě kritika Návštěvníka nevadí, naopak polemika a vytříbení si názorů je podle mne součástí diskuze, tohle není to, co by mě rozhodilo, a naopak, souhlasím, že někteří, co sem píší ty posilující texty potřebují pomoci spíše sami sobě a tak se potřebují o někoho opřít. Ale zase taková Majka, která potřebovala pomoci a psala i poměrně nešťastně, ta to pochopila a jsme spolu už déle v kontaktu mimo Doktorku a sem pokud si pamatuji již téměř nepíše

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 10:01)

Na Zanzibaru zataženo a chčije, Seychely taky. Není to nějaká tropická bouře nebo tajfun?

Libor. T. (Ne, 23. 1. 2022 - 10:01)

Jak psala Lalla, na jih od rovníku probíhá období dešťů a tak se tam bouřkové formace tvoří více než na sever od rovníku. Díval jsem se na Accu weather mapy a pohyb radaru, tak není to jedna bouře, ale nad Zanzibarem postupuje od jihu jedna buňka a nad Seychely jiná. Poměrně málo oblaků a bouřek je nyní v Thajsku, na Srí Lance, Indii... to jsou vše lokality severně od rovníku. Lepší než Accu weather je dát si Maldives satelite radar, kliknout na Enhanced real vlue a pa ksi můžeš posunovat po celém světě a přiblížit si bouřky a konfrontovat oblačnost na radaru se Sky line kamerami

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 10:01)

Asi tam bude stejně teplo, tam lidi jsou i v dešti na lehátkach nebo v moři. To bych šel do baru nebo se válel v posteli s drahou polovičkou

lalla1 (Ne, 23. 1. 2022 - 11:01)

Jo teplo tam je i v této jejich zimě. Problém je vysoká vlhkost vzduchu, ta může být nepříjemná. Prostě vlhko venku, na hotelu, ulepenost všude

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 11:01)

Oni tam mají i před déšť 29, tak to by mi nevadilo. Kam bys jela ty? Tebe tipuju na Austrálii, Karibik, Tibet?

Reklama

Přidat komentář