Reklama

Syn a masturbace

sYlonek50 (So, 20. 11. 2021 - 17:11)

Kalhotky jsou zázrak a i ostatní dámské prádlo.Pokud nesdílíte moje přesvědčení nelezte sem.

Návštěvník (Čt, 11. 11. 2021 - 15:11)

Naši se rozvedli. Máma mne nechtěla, zůstal jsem s tátou. Táta se znova oženil s mladou, pěknou, a ta si s sebou přivedla i matku. Chodili do práce a neotchýně, v důchodu, Jaruš, se o mne starala. Bylo mi šestnáct let, byl jsem dost vyspělý a často jsem se honil. Když mne Jaruš přistihla poprvé, vyjekla, zakryla si oči a utekla. Pak mi vynadala. Podruhé už setrvala až do konce a už nenadávala. Pak zalezla do koupelny a tam se udělala taky. Potřetí se přidala a dělala si to se mnou. Počtvrté mi chvíli pomáhala a pak...... No, šukáme spolu pořád. Jaruš je výborná učitelka sexu. pouštím do ní semeno a dá mi kdykoli chci. Rodiče o tom ví, ale žádná omezení nevyhlásili, tak si užívám bouřlivé mládí s jakotchýní Jaruš. Už nemusím tak často masturbovat.

Návštěvník (Út, 2. 11. 2021 - 18:11)

Zetkařka už tady dávno nebyla. To měla asi v Bohnicích zaracha od netu a už jí to vypršelo.

Kuba (Út, 2. 11. 2021 - 07:11)

Je mi 14 a bráchovi 13. Když nejsou rodiče doma tak šukáme. Napište mi na [email protected] a rád o tom pokecám

Lída (Čt, 28. 10. 2021 - 10:10)

Já naprosto chápu, že kluci ve vývoji masturbovat musí. Ale proč masturbují i dospělí muži, kteří mají své sexuální partnerky. Masturboval můj děda, přestože měl babičku. Když jsem se ptala mámy, proč táta masturbuje, vysvětlila mi, že je to změna, kterou využívá i ona. A že je vlastně ráda, protože manželství není jen stálé mrdání, že jsou jiné povinnosti a od manželského sexu je třeba si také odpočinout. Jako holka jsem si to taky dělala a dělám pořád, protože jsem delší dobu bez partnera. Dobře vím, že si to dělá hodně často i můj syn. Chápu ho a snažím se ho přitom nerušit i když se tomu někdy nevyhnu, ale nedělém z toho vědu. Vždyť je to přirozené.

Blanka (Čt, 28. 10. 2021 - 13:10)

U nâs je to dost podobné. Syn má 13 a rozhodně dává tomu svému penisu dost zabrat. I jâ jsem bez partnera a přiznâm se že mě to i dost vzrušuje. Dříve jsem jako omilem šla do pokoje, abych ho aspoň naokamžik zahlédla jak si hohoní. Někdy se mě zadařilo a vyděla jsem i výron semene. Pak jsem se v ložnici tomu oddala a udělala si to. Chtěla jsem aby mě i syn vyděl, a tak jsem nechávala pootevřené dveře. Pravda je že jsem ho tam párkrát zahlédla. Teť už se moc před sebou netajíme. Někdy u televize syn se začne předemnou honit. Já to většinou nevidržim a začnu se prstit. Takže jâ vydím jeho a on vydí mě. Ale dali jsme si slovo že nikdo znás se nebude toho druhého dotíkat, pouze a jen sam sebe. I když někdy bych po něm skočila a aspon muho vykouřil. Ale držím se.

Návštěvník (Čt, 28. 10. 2021 - 13:10)

Jako kluk jsem míval s maminkou také podobné společné erotické idylky, když jsme byli u babičky přidala se i ona. Samozřejmě jsme po sobě nesahali. Semeno jsem stříkal do hrnku, nebo sklenky, a pak jsme si na střídačku umývali ruce a pohlaví. Koupali jsme se každý zvlášť, ale přítomost toho druhého a společná masturbace bývala častá.

Eva (Čt, 28. 10. 2021 - 14:10)

Jak často a dlouho jste se s maminkou, nebo babičkou ukájeli? Děláte to ještě dnes?

Návštěvník (Čt, 28. 10. 2021 - 15:10)

Maminka mi to povolila, když mi bylo dvanáct let. V pubertě jsem to dělal hodně často. Maminka se přidávala podle ovulace. Babička jen občas. Dnes už jsem ženatý a manželce by se to asi nelíbilo. Je to málokdy, když jsme sami a většinou na rychlovku.

Návštěvnice (Čt, 28. 10. 2021 - 13:10)

Já jsem ještě nikdy synův výron semene neviděla, neboť i když jsem ho někdy dříve načapala, tak vždycky si to dělal pod peřinou nebo i párkrát jsem ho přistihla, ale jen si ho zkoumal. Teď jej sice vidím při onanii na chatě, ale taky je zakrytej. Ale o to je to víc vzrušující, když si představím, jak mu pod tou peřinou pracují prstíky, jak si ho trápí, jak tomu šulinovi dává zabrat. Nikdy bych se synem nic mít nemohla. Dokonale si užívám s jeho spermičkami a jsem spokojená.

Radana (Čt, 28. 10. 2021 - 12:10)

Takový puberťáci mají těch ejakulací nepočítaně. Ráno ještě v posteli začnou a to i víckrát a během dne v tom s přestávkama pokračujou. Taky mám takovýho doma a toho jeho semene využívám každej den. Je to vzrušující mít takovýho onana po ruce.

Marcela (Út, 26. 10. 2021 - 23:10)

Přišla jsem z práce domů dřív, což syn nečekal. Viděla jsem, jak si dělá svůj zadeček mým vibrátorem.

Návštěvník (St, 27. 10. 2021 - 07:10)

Řešila jsi to sním? Já jsem si to dělal maminčiným vibrátorem taky. Vždycky to poznala. Pak mi ho dala i s desinfekčním roztokem a musel jsem ho přádně umýt. Gel už si na něj dávala sama. Dělal jsem to ne proto, že bych byl teplej, to ne. Zvšovalo mi to rozkoš a orgasmus. Více jsem i stříkal semene. Používal jsem ten menší, maminka se ukájela častěji tím větším vibrátorem.

Návštěvník (Út, 26. 10. 2021 - 23:10)

Že by hošan teplal , nebo se jen hledá ?

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 06:10)

Kolik mu je a jakýho ho má?

Anna (Po, 25. 10. 2021 - 07:10)

Už jsem psala, že je mu třináct. Řekla bych, že na svůj věk ho má dost vyspělýho. Od oka tak patnáct centimetrů a dost silnýho. Nevím to přesně, protože se mi dělaly mžitky před očima, jak jsem byla vzrušená.

Návštěvník (Po, 25. 10. 2021 - 07:10)

Už šel do školy? Naši kluci mají prázdniny. A pomohla jsi mu nějak? Třeba ukázat prso,to by byl rychlejší hotov

Anna (Po, 25. 10. 2021 - 08:10)

Nebylo třeba. Byl tak nadšenej, že se dívám, že jel jako králík. Za minutu bylo po všem. Měl úžasný, dlouhý výron. Celej se třás a úpěl, když stříkal. Zdržuješ. Už mám mokrou ruku, ale ještě nejsem hotová.

Anna (Po, 25. 10. 2021 - 06:10)

Syn vstal a měl tu svojí erekci. Odvedla jsem ho do koupelny, stáhla mu pyžamo a řekla aby si to udělal, že se na to budu dívat. Byl nadšený a masturboval přímo zběsille. Za chvíli se vystříkal do umývadla. Teď se nemůžu dočkat až půjde do školy a já si to užiju taky.

Default User Image
Idk (St, 6. 9. 2023 - 18:09)

Kolik mu je teď ?

 

Reklama

Přidat komentář