Reklama

Trestání kluků

Návštěvník (Po, 28. 2. 2022 - 10:02)

Ano prostě třeba jednou za týden je necháte 2 dny nahý aby nezlobily

Vašek (Čt, 3. 3. 2022 - 07:03)

Zatím není preventivní nahota nutná. Kluk se hodně snaží nezlobit, doma pomáhá a konečně se začal učit. Ví, že jinak znovu příjde nahý trest. Jak bude třeba tak preventivní nahotu vyzkoušíme.

Návštěvník (Čt, 3. 3. 2022 - 12:03)

Ano stačí i jednou za měsíc preventivně

Bonder (Čt, 3. 3. 2022 - 12:03)

Už jsem napsal svoje jméno, ale teď vidím, že neodpovídám tomu správnému přispěvateli. Chtěl sem odpověď té paní co psala o tom svém spratkovi.

Jolana (Po, 21. 2. 2022 - 19:02)

Z jednoho fóra - https://imgway.cz/s/8T3k . Tam její syn musí za trest nosit takový šráky na dívčích kalhotech (takže bez poklopce). Má je prý napevno přišité a ráno mu to zapíná tak, aby si je neodepnul. A ten popruh navíc tam má asi taky aby si je nemohl sundat. A musí čúrat do plen. To už je psychopatie.

Hanka (Út, 22. 2. 2022 - 15:02)

tak mému synovi je 18 a nosí tyto lacláče, jsou vyrobené, občas si ráda něco zpíchnu - http://imgway.cz/s/8T56

Jolana (Po, 21. 2. 2022 - 13:02)

Něco jsem si početla, i v dalších diskuzích. A někteří trestají své klučičí ratolesti i nošením určitého oblečení, nemám zrovna na mysli růžové tričko a sukýnku. Náš Marek chodí prvním rokem na gymnázium v Praze. Pracuji nedaleko a tak ho každý den vozím tam i zpátky autem. Když už se na ten gympl dostal, tak ať má dobré známky. Za špatné známky nosí kalhoty s laclem. Začátky byly asi pro něho těžké, protože se mu spolužáci prý posmívali. Ale mládež dnes chodí do školy i v pyžamu, tak co. Lacláče má zatím čtvery - riflové a manšestrové. Spolužáci a učitelé si už na něho od září do Vánoc navykli a tak už to vzali jako hotovou věc. Na vánoce dostal tydle na obrázku - bavlněné s kostkou, tady je ve škole https://ibb.co/pzXVwNk . No a ty si bere, když je větší průser. Zase to nemůžu moct kombinovat, aby nevypadal jak šašek, třeba ale s tím oranžovým svetříkem to docela padne.

Radka (Po, 21. 2. 2022 - 14:02)

Tak to máme stejný způsob trestání, i když já ne tak viditelný. Když má průšvih nebo špatné známky tak musí mít do školy chlapecký tanga slipy. To je pro něho největší trest. Je jasné že se mu vysmívají, je to pro něho velké ponížení.

blanka (Po, 21. 2. 2022 - 07:02)

Az ho budes privazovat, tak mu jeste necim podloz zadek, at je kuze co nejvic napnuta

Pavlína (Po, 21. 2. 2022 - 10:02)

když je syn přikurtovaný tak má pod zadkem a vepředu savou podložku. To jen pro případ kdyby se pročúral přes plenu. Ale to neudělal.0no ho to hodně ponižuje. Ví že zpravidla po obědě ho přebaluju tak se vytentuje do pleny a pak večer znovu.

Pavlína (So, 19. 2. 2022 - 15:02)

Dnes sice není poslední sobota v měsíci, ale jelikož příští sobotu máme rodinnou oslavu, tak jsme trest přesunuli na dnešek. Syn se to dozvěděl ve čtvrtek a protestoval, ale nedalo se nic dělat. Dneska byl ráno docela vzteklej. A že mu mám pustit odpoledne hokej olympiádu jak Slováci budou hrát o medaile. Pustila jsem mu tam TV, ale jak byl vzteklej, tak kouká na DVD - pohádky o Krtečkovi.

Denisa (So, 19. 2. 2022 - 19:02)

To by mě zajímalo jak to dopadlo?

Pavlína (So, 19. 2. 2022 - 21:02)

No bylo to zajímavý. On syn ví že tu sobotu můžu posunout o týden dopředu nebo dozadu a musím mu to 2 dny předem oznámit,což se stalo. A taky moc dobře ví,že když bude zlobit v tu sobotu při trestu tak ho můžu přikurtovat i jinak. No ráno se nasnídal jako jindy a oblíkal se a chtěl jít ven. No vzdoroval. Ale marně. Až po deváté hodině se mi podařilo ho zkrotit. Dostal plenu, trenýrky a přes ramena jsem mu zapnula kšandy. Ruce sem přivázala dozadu ke kšandě a pak teprve přikurtovala k příčce. Pak teda seděl ale měl vulgární poznámky a bouchal nohama do podlahy. Takže sem ho odvázala, podložka se dala ke stolu. Mezitím se vyčural a pomočil i trenky. Dostal punčocháče s pevným laclem vzadu,mMusel si lehnout na podložku a na břicho a ruce přikurtovaný dozadu k tomu laclu. Na hodinu. Po obědě se zklidnil. Ale pak ten zákaz hokeje a místo něj pohádky, zase byl vzteklý - 2 hoďky ve stoje u příčky. No a pak přišlo něco co sem nečekala. Omluvil se mi. Tak jsem mu řekla že spojíme příjemné s užitečným. Po deváté hodině jsme začali a po deváté večer taky skončíme. Od 20 do 21.30 tam byl v TV záznam hokeje. Tak v 19 hod sem syna nakrmila a pak si mohl sednout na židličku a dívat se, ruce sem přikurtovala k zadnímu laclu na punčocháčích. No a v 21 hodin byl ohlášen konec trestu

jana (Ne, 20. 2. 2022 - 09:02)

a to ho tak přivazujete od téch 12 let

Pavlína (Ne, 20. 2. 2022 - 11:02)

No, ono to s tím rostlo. První dva roky v ten příslušný den to bylo mírnější. V zimě nosil flanelovou košili a na ní menšestrový lacláče, v létě když bylo horko, tak měl jen kraťasy a tričko a přes to sem mu zapnula kšandy. Ruce neměl uvázaný, ale vzadu na lacláčích bylo poutko anebo ke kšandě vzadu - měl přivázaný provázek v příslušné délce a ten se vždycky někam přivázal, kde zrovna syn měl být. No a celý den si dělal domácí úkoly a připravoval se do školy. Takže většinou v pokojíčku byl provázel přivázaný ke šprušli u postele a pohyboval se jen po pokoji. Ale zase třeba - jednou jsem ho nachytala jak se neučí a hraje si v koutě. Takže provázek se zkrátil a musel sedět na posteli u šprušle a učit se. Když chtěl na záchod, tak se provázek přivázal na kliku u záchodu. Když zlobil, tak musel klečet a provázek jsem přivázala na kliku tak, aby se neopíral o nohy a klečel v pozoru. Jednou byl i v obýváku a bez dovolení si pustil televizi, protože jsem špagát nechala moc dlouhý. Tak se zkrátil a seděl u dveří u kliky dveří. Pak po těch dvou letech se klukoviny stupňovaly a měl z toho už rozum, takže jsem ho začala napevno kurtovat k těm příčkám. Akorát jsem mu neřekla, že bude mít ty plínky. To právě tam tenkrát seděl přikurtovaný v trenýrkách a tričku a volal, že potřebuje na záchod. Já jsem přišla a v ruce svírala pleny a náhradní prádlo. Nemohl tomu uvěřit, když ho manžel chytl za nohy a nadzvednul. Bleskurychle dostal plínku, kalhotky a tričko. Ale zůstal pěkně přikurtovaný, aby se nevzpouzel. První co bylo, že začal šoupat těma kalhotkama o podložku, aby je sundal. Tak to jsem právě tenkrát vyřešila, že dostal ještě punčocháče a na ně jsem mu zapnula kšandy.

Tera (Ne, 20. 2. 2022 - 10:02)

Já taky přivazuji kluka. Syn má 12 a mám to všechno připravený pro toho spratka. Když zlobí, tak ho přivážu za ruce a nohy a pak už jenom sebou škube a je úplně bezmocnej. Trestám ho kopřivami. Leží přivázán na břichu a já mu zpracovávám zadek přikládáním stonek kopřiv. Jsou to pekelná muka. Ale musí to vydržet.

Pavlína (Ne, 20. 2. 2022 - 11:02)

No kopřivama ho netrápím. Ale neuvěříte tomu, co to s klukem udělá, když je 12 hodin pěkně přivázaný (samozřejmě bezbolestně) a ponížený tím krmením a plenama, aby zpytoval svědomí. To je potom taky pár dní hodný, ale pak to zase začne. Ale na ty nohy se taky chystám, protože roste a i když je přivázaný, tak je čím dál drzejší. Ale myslím, že to vyřeší stáhnuté silné punčocháče na nohách anebo když je bude mít na sobě, tak mu je tam u noh zasukuju. Jednou se taky zlobil, když jsem ho na oběd krmila a dostal málo jídla, to pak málem spadla stěna. Na to mám taky osvědčený recept. Klečí na dřevěných parketách. Ruce přivážu dozadu ke kšandám a zároveň k nohám dozadu. Na hodinu stačí. Někdy mi taky dělá schválnosti, že když se ho chystáme přebalit po obědě, tak mu řeknu, ať se předtím vyčúrá, že ho přebalím. A on jako že jo, pak je plena suchá a jakmile ho přebalím, tak se vyčúrá a hlásí se o další přebalení. Tak to ho už znovu nepřebaluji - musí to vydržet až do večera a za trest musí stát přikurtovaný ke příčce ve stoje 2 hodiny.

jana (Ne, 20. 2. 2022 - 18:02)

No dobrý. A do kolikati let ho budete takhle trestat?

Pavlína (Ne, 20. 2. 2022 - 21:02)

Tak je mu 16 let. Do 18 určitě a možná až do 19 až vychodí střední školu. A to už nebude koukat na televizu ale při trestu se bude učit aby mu to rychle utíkalo. Před sebou učebnici a když bude potřebovat tak mu otočíme stránku, když bude přikurtovaný. Pleny a přebalováni a krmení taky pojede dál.

Návstěvník (Ne, 20. 2. 2022 - 14:02)

Máš hodně divnou úchylku, ty vole blbej!

Reklama

Přidat komentář