Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 13:01)

:)))

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 10:01)

To na mě působí podobně, ale neznám ho osobně. Tady se řeší proč píše na Doktorku. Měl asi problém a ten řešil. Kdysi Lalla napsala, že on díky své práci a veřejnosti známé nemůže některé věci ventilovat a tak psal do formy příběhu. Někteří lidi potřebují anonymní ventil, chodí do bordelů, sportují, hrají hazard a já nevím co další, někdo musí ze sebe udělat otroka před dominou, protože jinde pracuje a potřebuje opačný ventil únik od odpovědnosti. Tak Libor psal anonymně příběh. To si myslím, že byl na počátku. A nyní už je to spíše diskuze na různá témata a do ní se zapojuje a nebo předává své zkušenosti zdarma dále, jak dřevák správně upozornil

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 10:01)

A proč píše na Doktorku? Protože potřebuje pošimrat pod bradičkou, když ho v reálným životě už nikdo nešimrá. Když si vzpomenu jak tady ze sebe dělal mladíka :))))

☮✌ dřevěnej (Út, 25. 1. 2022 - 11:01)

Proto, že je léčitel?

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 12:01)

Ne, protože nosí jednopáskový korkáče

☮✌ dřevěnej (Út, 25. 1. 2022 - 09:01)

Ano ,jsem to já. Všechny ženy ne, jen některé.

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 10:01)

:))) Jsem si to myslel, podle těch chyb. Nebylo by lepší psát svou mateřštinou?

☮✌ dřevěnej (Út, 25. 1. 2022 - 10:01)

Bylo, ale ty chyby jsou nenapodobitelné.

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 10:01)

Ok :))

☮✌ dřevěnej (Út, 25. 1. 2022 - 09:01)

Doteď jsem nevěděl, kdo Libor je. Jen jsem klikl na odkaz, kde s ním byl rozhovor a došlo mi, že je to vlastně on. Takže míru jeho popularity neumím posoudit. Ale je stejně obdivuhodné, že sem na doktorku píše a snaží se lidem pomáhat zdarma.

Linda (Po, 24. 1. 2022 - 23:01)

Ahoj. Jsem ne moc zkušený cestovatel. Nemáte tam nějaký doporučení na jižní Ameriku? Preferuji přírodu a moře. Nejlépe půl pobytu se válet u vody a pak prales, raft na nějaké divoké řece, domorodci, rituály, tance , umění....Libore, Lallo, diky předem za odpověď.

Libor. T. (Út, 25. 1. 2022 - 12:01)

Lindo, těch možností je spousty. Možná by se ti líbilo to,co jsme s jednou výpravou uskutečnili.... týdenní plavba po Amazonce z Manaus s návštěvou místních domorodců, rituálů, lov piraň, nocování na lodi...fantastické zážitky a pak jsme přeletěli na pobřeží nedaleko Fortalezy a týden u moře s výlety. Bohužel, nyní tato kombinace v nabídce není

Scarlett (Út, 25. 1. 2022 - 13:01)

Tak tohle by mě lákalo snad nejvíc. Ale zase malárie a to asi jste museli mít očkování na to, a hadi, krokodýli, ale stejně by mě to lákalo

Libor. T. (Út, 25. 1. 2022 - 18:01)

Scarlett, na malárii jsme museli brát cca týden předem antimalarika, aby si tělo vytvořilo hladinu imunity a bylo povinné očkování proti žluté zimnici. Jak to je nyní nevím. Tak hadi a podobná havěť byla všude, ale naštěstí jsme se do takových zátěžových situací se zvěří nedostali. Jiné to bylo například v Guatemale v oblasti Tikal, kde v lesních úsecích jsou dopravní značky ,Pozor hadi, a nedoporučuje se chodit tudy večer na procházky. Dvě holky z naší skupiny to nerespektovaly a na procházku večer vyšly.... ale vrátily se naštěstí v pořádku zpátky

Scarlett (Út, 25. 1. 2022 - 18:01)

Tedy to je adrenalin. A to jsi tam byl v roli průvodce nebo jako účastník zájezdu? Cením, že jsi mě v té dlouhé diskuzi našel a odpověděl. Hezký večer

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 13:01)

Holčičko, na malárii se neočkuje, na malárii se berou prášky

lalla1 (Út, 25. 1. 2022 - 14:01)

Mám dojem, že něco, tedy novou vakcín v posledních letech konečně vyvinuly Britové...

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 23:01)

Jestli nejsi zkušený cestovatel, jeď s cestovkou. Třeba CK Livingstone dělá skvělé cesty. Jinak půl pobytu se v J.Americe válet u moře je ztráta času a peněz.

Lída (Po, 24. 1. 2022 - 22:01)

Na ty kamery se také ráda dívám. Díky vám oběma za dobré tipy na cesty. Já bych stejně jako ty, Lallo - Karibik a Jamajku nebo Kubu. Máš nějaká doporučení?

lalla1 (Po, 24. 1. 2022 - 22:01)

Lído, zrovna Jamajku neznám a jinak zase záleží na proiritách. Pokud se spokojíš se skromnější úrovní služeb, ale chceš tutovku moře, tak určitě Kuba- samozřejmě jen Varadero. Ale pokud ti víc záleží na úrovni ubytování a riskneš třeba občas chaluhy v moři, tak já miluju Dominikánu. Navíc je tam většinu roku takové počasí, že třeba půl hodiny denně sprchne a to je v tom vedru moc fajn. Další ostrov s krásnými plážemi je San Andres. Všude v Karibiku doporučuji All Inclusive nebo aspoň polopenzi, jsou to prostě lokality pro turisty a ve městech je draho co se týká jídla. Navíc když tam letíš poprve a neznáš. To se mimochodem týká i Seychyl a Malediv. Ale jsou lidé, kteří to vše zvládnou i s báglem na zádech to zase jo

Reklama

Přidat komentář