Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

lalla1 (Čt, 27. 1. 2022 - 21:01)

.

Návštěvník (Čt, 27. 1. 2022 - 17:01)

Začínámn si myslet že Lala s tím mazáním není docela normální. Jakoby se vždycky pos..la z toho co napíše.

:)))) (Čt, 27. 1. 2022 - 16:01)

Se mnou to šlehne :))). Právě jsem viděla Miluninýho Tuboše na idnes. Článek "Policie stíhá Kubkova pronásledovatele i šiřitelku hoaxu o smrti po vakcíně......
26. ledna 16:04
Policie začala trestně stíhat Patrika Tušla, který je podezřelý z nebezpečného pronásledování mediálně známých lékařů, a také aktivistku Janu Peterkovou....".
Jenomže oni si ty dva spletli, nedivím se, a dali tam video Tuboše. Miluno, můžeš být hrdá :)))))))))

lalla1 (Čt, 27. 1. 2022 - 17:01)

.

-Aleš- (Čt, 27. 1. 2022 - 15:01)

Pro mě je to vlastně tématické, protože už několik dní brouzdám po webech o ZVS. Je dojemný, jak na dva roky na vojně vzpomínají chlapi, kteří tam byli třeba i v 60.letech minulýho století. Teď už jim táhne na 80, ale pořád jsou myšlenkama v té pakárně, po které se jim stejská. Asi jak člověk stárne a už nemá tu chuť do života, tak se vrací myšlenkama do doby, kdy byl plnej síly. No a vzpomínky na vojnu všechno ostatní zatlačí do pozadí. Až začne být pěkně a příroda se začne probouzet, tak se zase na ty starý místa půjdu ožrat.

-Aleš- (Čt, 27. 1. 2022 - 14:01)

Jak píšu, já to moc nesleduju, ale něco mi říká, že Američanům by se líbila válka v Evropě. Co nejdál od nich, aby ji mohli v klidu sledovat v televizi s velkou mísou popkornu.

Návštěvník (Čt, 27. 1. 2022 - 13:01)

Taky orgasmu.

lalla1 (Čt, 27. 1. 2022 - 13:01)

Situaci na Ukrajině bych nepodceňovala, ani se mi o tom nechce psát. Viděl jsi záběry ze satelitů, ukrajinský hranice a rozmístěný r. vojska?

-Aleš- (Čt, 27. 1. 2022 - 14:01)

Já bych vzdálenost 260 km od Ukrajiny nepovažoval za příhraniční oblast. To je jako kdyby se Polsko cítilo ohroženo vojenským cvičením na Šumavě. Jinak situaci nesleduju, ale o ruské agresi čtu už roky a pořád jim to nějak nevychází. Z mého pohledu jsme my na té špatné straně.

lalla1 (Čt, 27. 1. 2022 - 14:01)

Aleši, víc než 150tis vojáků a techniky snad není srovnatelné s množstvím mužstva na vojenském cvičení na Śumavě nebo ano? Fakt nevím. A pak i ty vzdálenosti asi vypadají jinak. Jedno ale vím. strašně málo by při takovém konfliktu záleželo na tom, na kterém jsme straně. A určitě vůbec by nezáleželo na názoru nás dvou

-Aleš- (Čt, 27. 1. 2022 - 15:01)

No proto, já jsem si říkal, proč dělají takový haló kvůli 50 000 vojáků :-)

lalla1 (Čt, 27. 1. 2022 - 15:01)

To víš, já to mastím hlava nehlava:))

Návštěvník (Čt, 27. 1. 2022 - 14:01)

Vojenský cvičení? I ty boží prostoto

Návštěvník (Čt, 27. 1. 2022 - 12:01)

Kdo ví, ani vakcínu nepotřebuje. Miluna ví. Proto je bez nachlazení.

Návštěvník (Čt, 27. 1. 2022 - 12:01)

To jsi myslel špatně. Na nachlazení je celý pepř.

-Aleš- (Čt, 27. 1. 2022 - 11:01)

Jinak Rusko Ukrajinu určitě nenapadne, protože nemají žádnej důvod. To je spíš vlhkej sen novinářů, kteří se děsí, že jim skončí covid a nebudou moct psát o rekordních počtech nakažených.

Miluna (Čt, 27. 1. 2022 - 12:01)

Jo přesně.Pořád dělaji z Ruska agresivní ale sami ho provokujou a řekla bych že přesně jak říkáš že je to sen novinářů.Silně se mi nelíbí jak mezi tyhle země kde mam v každé zemi teď někoho a ty chlapi jsou si podobný tak mě sere jak se velmoci snaží tyhle země rozesrávat proti sobě.Je to na palici.V sobě ukrajiňátko na videu Rusa toho Vladimíra a pak mam poslouchat jak jdou proti sobě ty země.I ten Sergej ubral s nenávistí k Vasilovi,aspoň zatim mi to tak připadá.

Návštěvník (Čt, 27. 1. 2022 - 11:01)

Silný vývar nemusí být mastný. Oka se dají odstranit.

-Aleš- (Čt, 27. 1. 2022 - 11:01)

To je pravda, ale já jsem si vždycky myslel, že oka jsou na tom právě to co člověka vyléčí z nachlazení.

-Aleš- (Čt, 27. 1. 2022 - 11:01)

Milunko, ten tvůj kámoš je teda odvážnej, když si to dělá v metru. Vždyť tam musí být všude kamery a lidi mají mobily. Sice je mi podobnej, ale já bych do toho nešel, když si vzpomenu na fotky honičů v médiích. Ale asi je mladej a nevybouřenej stejně jako kdysi Horst :-)

Reklama

Přidat komentář