Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Ivan L. (Ne, 23. 1. 2022 - 15:01)

Souhlasím. Plodné názory , ale myslím si o NÁVŠTĚVNÍKu, že není příliš objektivní

V. (Ne, 23. 1. 2022 - 15:01)

Tak napiš svůj názor.

Daniela (Ne, 23. 1. 2022 - 13:01)

Sleduji tu dnešní zajímavou výměnu názorů. Bylo by lepší kdyby Libor psal pouze věci odborné a reagoval jen na dotazy a nechal své pocity a krize pro řešení Lalle? Začal s tím na vláknu o houbách a tam to má ohlas a tady mě také více zajímají poznatky z jeho cest a o počasí. Sama jsem šla dost do sebe. Libore a Lallo víte oba, že se už dlouho připomínám méně často, spíše s konkrétními věcnými podněty. Florencie nádherná. Souhlasím

Libor. T. (Ne, 23. 1. 2022 - 17:01)

Danielo, ok. Sám bych uvítal abychom zde diskutovali o životě a tématech a myslím, že se to celkem některým začíná dařit. Mě otázky ani kritika nevadí, ale taky bych uvítal, aby se diskuze odvíjela a neomezovala se jen na pouhé krátké věty podpory, byť dobře myšlené. K tomu slouží moje telefonické číslo na SMS. Pojďme si zde více povídat co také trápí a tíží vás a dejme si navzájem zkušenosti a pohledy. Nezaměřujte se pouze na Libora, hezký večer všem

Jitka (Ne, 23. 1. 2022 - 18:01)

Za sebe se připojuji, ale někdy to člověku ujede. Prostě ženská empatie a potřeba tě povzbudit. Nechápu, proč se to může zdát někomu nepřirozené nebo divné. Asi se to běžně neděje? Nevím, my to tak máme mezi blízkými nebo známými

K. (Ne, 23. 1. 2022 - 18:01)

Je to výše rozvedený a zní to pravdivě. Je to divný, aspoň jak se to tady děje. Když o tom sám nemluví, tak proč o tom furt psát

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 18:01)

Má pravdu předsedo, má pravdu

Daniela (Ne, 23. 1. 2022 - 18:01)

Tak to se shodneme. Proto jsem psala odpoledne Lalle , že za sebe už takto postupuji nějaký čas. Měj se hezky

Jája (Ne, 23. 1. 2022 - 14:01)

To bych doporučila taky. Pak je ta diskuze zajímavější o konkrétních tématech

lalla1 (Ne, 23. 1. 2022 - 13:01)

A vidíš to, na Florencii jsem zapomněla, tam jsem nikdy nebyla, to musím napravit

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 14:01)

Toledo, znáš? Taky bomba. Libore ty jsi na umění? Tak doporučuj.........

Karel (Ne, 23. 1. 2022 - 13:01)

Aha, už chápu. Tak omluva. Já to ale myslel na Libora upřímně

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 13:01)

Večer se sem podívám, kolik lidí napíše, že "to dá" Hezkou neděli.

Karel (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Ale já si myslím, že to Libor dá už v pohodě. Byl na tom hůř ještě loni

lalla1 (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Když dnes Libor píše o čápech, melancholii atd je to jako bych třeba já psala o svém hlubokém smutku ze ztráty maminky a dalších tématech. Jenže já o tom všem nepíšu, ty taky ne. No tak asi mu to psaní pomáhá v běžném životě, baví ho to. Pro mě vážná osobní témata jsou zároveň témata intimní, ne pro veřejnost. Což neznamená, že jsem se někdy jednorázově nesvěřila, když se k k tomu stočila diskuze. Ty to myslím víš nejlíp o čem mluvím. A sám to máš taky ne,

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Znám tě z diskuzí i politice, někdy pod jiným nickem, tam osobní nejsi. Asi víš co je kolem za témata, tak osobní bych tu nikdy nebyl, kor ve věcech, co mě bolely. A čápi za chvilku přiletí...Jinak vidíš co napsal Karel. Buď je blbý nebo je to ten provokatér, co žije že smutku druhého.

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Ještě kdysi z RMN. Ale tam už nepíšu, hlavní hrdinka se stala usedlou paní a snad čeká dítě. Tam byly doby, kdy se člověk mohl svěřit, ale to je pryč.

lalla1 (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Myslím, že B je správně. Aspoň doufám...

Návštěvník (Ne, 23. 1. 2022 - 13:01)

Já doufám v A, ale mám obavu, že je to B.

lalla1 (Ne, 23. 1. 2022 - 12:01)

Jo a málo znám Evropu kromě pár kratkých návštěv Londýna, Paříže a Ŕíma. Takže Řím určitě. ještě jednou bych chtěla projít Ermitáž v peterburgu. Galerie to je moje .))

Reklama

Přidat komentář