Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Eva (Pá, 18. 2. 2022 - 16:02)

Každá se stydí, ale každou to i vzrušuje. Jde o to, kolik holek se rozhodne stud potlačit a vyzkoušet si, co to s nimi udělá. Když mi bylo 14, tak mi k tomu pomohla ta událost v lese, že se mi o tom i zdálo.

Návštěvník (So, 19. 2. 2022 - 11:02)

Je to tak že člověk se stydí a zároveň ho to vzrušuje. Zpětně se pak o tom i zdá, to je asi normální.

Pavkol (So, 19. 2. 2022 - 11:02)

přesně tak když jsem chodil na střední tak se mi zdávalo o otm že holka koná tu druhou potřebu já se na to koukám a za odměnu jí zulíbám záda

Pavkol (Pá, 18. 2. 2022 - 07:02)

na to hlazení štěrbinky i chlupu bych si troufl i dráždění bradavek i hlazení zad a prdelky a troufla by ses ty přede mnou vyčůrat kdyby si zjistila že se mi to líbí Evo?

Eva (Pá, 18. 2. 2022 - 16:02)

Kdybys byl můj přítel, tak určitě. Ale taky mě rajcujou voyeuři. Ráda se držím v tramvaji tyče nad hlavou a vím, že je mi skrz volný široký rukávek vidět prso až na bradavku. Vím, že když mi tam čumí mladík, že on je nevinný, nemůže si pomoct. To já jsem potvora. I u toho ohně jsem se dobře bavila, jak všichni čuměli. Ale o samotě bych cizímu nic neukazovala. Jen na veřejnosti.

Pavkol (Pá, 18. 2. 2022 - 17:02)

Nevím kolik je ti teď (mě bude v březnu 47) ale i do toho výstřihu nebo na odhalená záda nebo vykukující prdelku bych se klidně podíval právě zažít něco voyeurskýho a nejlépe zakázaného jako třeba vidět holku čůrat je představa která mě dost rajcuje

Eva (So, 19. 2. 2022 - 01:02)

Nic není zakázáno, co nikomu neubližuje a není nepříjemné. Tedy aspoň v Evropě ne. Většinu kluků rajcuje, když mu holka umožní pohled mezi nohy. On se za to vlastně sám stydí, a proto přivítá spíš podívat se skrytě nebo náhodně. On za to vlastně ani nemůže, že to musel vidět, ne? Když jsme u toho ohně něco předtím vypili, tak zábrany opadly. Posunula jsem se kousek dál na trávu, kde už byla úplná tma. Kalhoty jsem měla stažené a omotané kolem jedné nohy. Lehla jsem si na záda a řekla si o to, ať mě teda očistí. Najednou se všichni snažili být co nejblíž a dívat se na to. Ani jsem netušila, že mají skoro všichni baterku. Na kundu mi sahal jenom ten, co jsem s ním chodila, ale všichni ostatní a uměli radit, jak na to. Měla jsem špinavou hlavně prdel, tak mi zvedali nohy a jeden přes druhého mu radili a podávali vlhčené ubrousky. A nebyli to jen kluci, i dvě kamarádky, co tam předtím čuraly. Všichni se tak rozjeli, že z toho byla úžasná zábava a jedné z nich se to tak líbilo, že si sama sedla naschvál do popela vedle ohně a nechala se pak taky očistit. Ta to měla i mezy pysky, tak to vzbudilo ohromný zájem, protože ta tam přítele neměla, a tak si užila jemného zacházení všech kluků.

Hanka (So, 19. 2. 2022 - 08:02)

Ahoj Evčo. To ja taky kdyz neco vypiju tak stratim zabrany a čuram I pred kamarady. Normalnĕ si drepnu, a stříkam docela sillným proudem.

Pavkol (So, 19. 2. 2022 - 08:02)

Hanko tak to bych chtěl být tvým nebo evčiným kamarádem :)

Pavkol (So, 19. 2. 2022 - 07:02)

jo dyť si vlastně jenom čůrala tak od toho druhého to být nemohlo takže od trávy

Pavkol (So, 19. 2. 2022 - 07:02)

ěpinavou prdel? od té trávy nebo si i kadila?

Návštěvník (So, 19. 2. 2022 - 20:02)

Kdybys četl pořádně, nemusel by ses ptát. Měla špinavou prcinku od toho popela vedle ohniště. Muselo to být roztomilé.

Eva (So, 19. 2. 2022 - 22:02)

Správně, měla jsem od toho popela jen prdel, ale kamarádka Jolana, co si pak do toho naschvál sedla, jim dala víc práce. Celou dobu, co mi kluk otíral tu prdel a kundu a ostatní radili, na to koukala, smála se a chlastala přitom. Byla to taková cudná slušňačka, aspoň jsme si to všichni mysleli. Už to, že se předtím připojila k hašení ohně, nás překvapilo. Pak už se ani neoblékla a jen koukala, co se mnou vyvádějí. Pak jsem už nedávala pozor, co dělá, protože jsem se bavila tím, jak se kluci tlačí kolem mě. Když se mnou pomalu končili a já jsem se chystala obléct, tak si někdo všiml, že sedí na zemi vedle ohniště, prdel v popelu a hlíně. Mám jít do podrobností?

Pavkol (Ne, 20. 2. 2022 - 08:02)

můžeš jestli chceš ale jinak dík za odpověď tak jako ty se tady o čůrání otevřeně baví málo kdo

Eva (Ne, 20. 2. 2022 - 18:02)

Já jsem si to otírání kundy od svého kluka přede všemi moc užila.
Moc mě rajcovalo, jak jsou z toho všichni divoký, jak si svítili baterkou a mobilama a pokoušeli se mu radit.
Když jsme skončili a já jsem se začala oblékat, tak jsme si všimli,
že Jolana, o které jsem si mysleli, jaká je to puťka, sedí vedle ohniště od pasu dolů nahá.
Džíny, boty a kalhotky měla hozené o kus dál na trávě.
Když čurala do ohně, vyvlékla si nohu z jedné nohavice a kalhotek, aby se nad ním mohla rozkročit,
stejně jako já. Musela se mezitím sama vyzout a hodit všechno na trávu.
Je to už staré ohniště, ze kterého už mnohokrát vybírali popel
a dávali ho na hromadu vedle, o metr dál.
Seděla v té hromadě studeného popela, smíchaného s hlínou, neshořelými uhlík, větvičkami a jehličím nafoukaným větrem.
Zadkem přímo uprostřed té hromádky, flašku rumu v ruce a volala, že potřebuje taky umýt.
Stihla se za těch 10 minut asi ožrat tak, že ztratila zábrany.
Natáhla ruku, aby jí pomohli vstát, ale zavrávorala, vysmekla se a kecla si do toho ještě hlouběji.
Zvedli ji a odvedli na trávu, kde jsem předtím ležela já. Měla toho popela plnou prdel,
že to z ní při chůzi padalo. Chechtala se pitomně, nechala se položit na záda a sama zvedla nohy, bosé a celé černé od popela. Ujišťovala nás, že je úplně OK, že není vůbec opilá, že musí být špinavá jako prase a jediný problém je, že si tam nevidí.
Mám líčit dál, jak vypadala a co jsme s ní dělali? Někomu to může připadat nechutné. Stejně musím příspěvek zkrátit, co kdyby se mi neuložil.

Pavkol (So, 19. 2. 2022 - 21:02)

aha díky za upozrnění ale stejně je fajn holka po dlouhé době to tu někdo oživil

Návštěvník (Pá, 18. 2. 2022 - 07:02)

na to hlazení štěrbinky i chlupů bych si troufl i dráždění bradavek na prsou i hlazení zad a prdelky. a troufla by ses ty přede mnou vyčůrat kdyby si zjistila že se mi to líbí Evo?

Pavkol (Čt, 17. 2. 2022 - 17:02)

jo tak jestli tam máš kožíšek tak by se mi to asi taky líbilo kdybych si to troufl a udělal ti to taky.

Eva (Čt, 17. 2. 2022 - 23:02)

A ty by sis netroufl? Já se tam neholím, jen si to trochu zastřihuji kolem díry, abych nečurala skrz chlupy. Jak jsem ztratila rovnováhu a padala na něj dozadu, tak mě zachytil tou rukou, že jsem mu na ni přímo nasedla. Všichni se smáli, protože viděli, jak mi přitom prstem projel štěrbinu. Já jsem se taky smála, protože jsme měla trochu vypito. Strhl mě na sebe, abych si zadkem nesedla do uhlíků. Svalil jsme se oba na stranu, kde byl jen studený popel. Vytáhl ruku, já jsem si do toho sedla a popel se mi přilepil na mokrou píču. Zrovna jsme spolu začali chodit, tak se ostatní chechtali a pobízeli ho, aby mi ji očistil.

Pavkol (St, 16. 2. 2022 - 17:02)

ani nevíš jak rád bych se na někoho takového díval poprvé a naposeldy se mi to povedlo v dubnu 2009 poblíž Muzea MHD Vozovna Střešovice. Bohužel si dotyčná včas zakryla mindu takže jsem viděl jen prýštící zlatý déšť. Nic mi na to neřekla ale asi jí to vadilo protože od tohoto zážitku jsme se viděli až po 2 měsících Mě bylo tehdy 34 a jí 22 jmenovala se kristýna. Už jsem to tu asi v minulosti psal několikrát ale jsem rád že jsem se ti mohl svěřit Evo

Reklama

Přidat komentář