Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:) (Čt, 20. 1. 2022 - 18:01)

S mámou má vlastně pracovní vztah, jen se to nesmí Sergej dozvědět. A až za měsíc máma porodí, musí začít brát bezpodmínečně antikoncepci, jinak je zaděláno na malér.

Návštěvník (Pá, 21. 1. 2022 - 10:01)

Je to vlastně taky takový její kolega:)

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 17:01)

Nedovedu si představit, že by o mě psal takhle můj syn.

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 17:01)

Ríša nenapsal nic hrozného. Mámu děti znají, my tady taky, není důvod si hrát na slepce.

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 15:01)

Z které strany nezájem. Ty si je vlastně kupuješ. Tak to zájem z druhé strany je. Ale co tě přitahuje na těch cikánkach? Naše holky jsou taky dobrý.

-Aleš- (Čt, 20. 1. 2022 - 15:01)

S těma cigánkama jsem musel začít abych zjistil jaký to je mít sex s ženskou, když ten můj způsob selhal. Já když si pročítám web určený pro výměnu názorů na prostitutky, tak se dočítám, že se šlapkama chodí velmi často zadaní chlapi. A už několikrát jsem si tam přečetl, že ve finále ten placenej sex vyjde levněji než manželka. Jenomže v manželství nebo v partnerství ty vydaný peníze nejsou tak konkrétní jako když si chlap zaplatí prostitutky. Jinak teď si nic nekupuju, protože nemůžu na žádnou kloudnou natrefit.

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 13:01)

A na co je balíš ty
Alešku?

-Aleš- (Čt, 20. 1. 2022 - 14:01)

Celej život je balím na nezájem. Tedy ne že bych s tím slavil úspěchy, ale víš jak to je, tento styl je mi vlastní.

-Aleš- (Čt, 20. 1. 2022 - 12:01)

Třeba takovej Host balil baby na to, že po něm stříleli jak u Verdunu. Ten když jim líčil jak na něho Ivan pálil z kulometu, tak šly do kolen. Škoda že se o tom nerozepsal víc. Pětkrát ho chtěli zabít, pětkrát z toho vyvázl bez škrábance a navíc to nikdo nevyšetřoval. Jako kdyby střílení po sobě bylo běžná součást jeho života.

Host (Čt, 20. 1. 2022 - 16:01)

Jak prosté, že? Myslíš, že takhle se balí baby? To můžu akorát vykládat chlapům v hospodě. Zvláštní je, že mi to věří, protože ty moje ročníky zažívaly něco podobného. Jinak bys měl vědět, že za komoušů se takové případy na veřejnost nedostávaly a mimořádky se mimořádně tutlaly. Ani ty chuligány s malorážkou policajti neřešili, přesto, že na to byli svědci. A na vojně už vůbec ne. To měli zastavit kolonu Ruských tanků na postupu, když si jeden z nich vystřelil? Mysli.

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 17:01)

Zalez nikdo na tebe není zvedavej

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 17:01)

Když ho Aleš vytáhl, tak asi je. Nechci se Hosta zastávat, ale tak to prostě je. Proč by se neozval, když se tu o něm píše.

nona (Čt, 20. 1. 2022 - 12:01)

https://www.youtube.com/watch?v=MlSXVoRPlyw.....tatatatata

-Aleš- (Čt, 20. 1. 2022 - 14:01)

Jo, takhle si představuju, že jim to líčil. Na piedestalu svého vlastního ega a v důstojnické uniformě ČSLA :-)

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 12:01)

Kdo? Kde? Kdy? Je ti líp Aleši?

-Aleš- (Čt, 20. 1. 2022 - 12:01)

O trochu.

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 12:01)

Kdybych jela po chlapovi a ten přišel s cucflekem, tak bych si pomyslela, že je dobrý milenec a vystartovala bych po něm. To Miluna nedomyslela.

Richard (Čt, 20. 1. 2022 - 16:01)

Třeba to udělá i Vasilovi. Před chvílí se jí vrátil xD

Návštěvník (Čt, 20. 1. 2022 - 17:01)

? To se vám doma svěřila???

-Aleš- (Čt, 20. 1. 2022 - 12:01)

Ty bys asi vystartovala po každým. Kdyby měl chlap modřinu, tak bys po něm vystartovala, protože by tě dokázal ochránit, kdyby měl snubní prsten, tak protože je o něj zájem, kdyby měl vedle sebe dítě, tak protože je potentní a kdyby měl vedle sebe ženskou, tak bys jí ho chtěla přebrat. Ty seš prostě veselá v rozkroku :-)

Reklama

Přidat komentář