Reklama

Incest

Návštěvník (Pá, 12. 11. 2021 - 18:11)

Tvl. Lidé šukají jak veverky. Nemá smysl vůbec řešit jestli si ten nebo ta spolu zašukali. Kdysy jsem znal kluka který postupně po dosažení věku patnácti let odpaňovall své nevlastní a možná i vlastní sestry. Nevím jak to přesně bylo, v té rodině bylo sedmnáct dětí ale cikáni to nebyli, nevyznal jsem se v tom a ani mě to tehdy moc nezajímalo. Rozhodující pro mne bylo, že jsem si tenkrát s jeho jednou sestrou která se mi líbila na jeho přímluvu poprvé a pak ještě několikrát pěkně zašukal.

Návštěvník (Pá, 12. 11. 2021 - 17:11)

Proč sem pořád kopirujete to co už bylo psáno?!

Návštěvník (Po, 8. 11. 2021 - 20:11)

Ale přesto jsi ji že začátku vydíral, teď to nechceš ořiznat, a navíc jestli je na invalidním vozíku, tak to je ještě o to horší

Roman (Po, 8. 11. 2021 - 23:11)

ne, jen trval na svém významu slova"vše". Ne vozík, dramatiku, jen cukrovka,- málo se hýbala a chlastala, Ted už ne, starám se oni doted, má vše, aj 3x moře za rok, léky, dietu. A to by bylo aj bez teho jiného vztahu, co vznikl. Konec příběhu je pro oba dobrý.

Eva (Po, 8. 11. 2021 - 08:11)

Mě taky syn kdysi chodil šmírovat když jsem se převlíkala nebo koupala.Věděla jsem o tom ale dělala jsem že nic. Až jednou se koupal a pak vyšel z koupelny a ocas mu stál jak stožár to měl patnáct let. A řekl mi že mi chce ukázat jak mu stříká jestji je to v pořádku . Zůstala jsem jak opřená , pár krát si přetáhl předkožku a několika dlouhými výstřiky postříkal konferák v pokoji .,To jsem už mu řekla ať jde do koupe
lny se umýt a přijde uklidit ten bordel co tady nadělal . Přišel uklidil a více krát se už něco takového nestalo. Asi se potřeboval předvést.

Návštěvník (Ne, 7. 11. 2021 - 12:11)

Pro takového normálního a zdravého kluka 15-X který má fešnou matinku kterou občas zahlédne v negližé nebo spodním prádle a ještě k tomu spolu žijí sami to lehké na 100% být nemůže a musí na incest s matkou jednoho dne pomyslet i kdyby nechtěl.

Navštěvník (Ne, 7. 11. 2021 - 08:11)

Máma ze synem když je to tak ona 35 on 17 tak to je lákadlo když je máma k světu .Kdysi jsem byl se svými rodiči na dovči a byla s námi i moje teta tehdy ji bylo 22 a mi 17 tak jsem měl taky choutky ale udržel jsem se řádnou masturbací jsem se krotil . Až při zavěrečném ohni mi řekla do ouška že čekala ode mne více přízně a vzala mě za ruku do lesa do tmy kde mi ho vykouřila. Bylo to naposled pak jsme se viděli až za 8 let a to už bylo i s partnery ale pořád byla fešná baba.

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 16:11)

Našli by jen jaruskuBětušku. Nech toho Libo jinak to nabonzuji dědkovi a schová ti zase notebook.

Host (Pá, 5. 11. 2021 - 06:11)

Incest je neschopnost dosáhnout uspokojení jiným, legálním, způsobem.

Roman (Pá, 5. 11. 2021 - 00:11)

Spát s matkou znamené bud posedlost sexem a snazší cestu, nebo naplnění touhy i za cenu ztráty sebeúcty. Možná je to jiná důvěra, kterou nepochopí kdokoli, že k tomu dojde. Matku jsem dostal výhrůžkami, že prozradím něco, co nikdo nesmí vědět, peníze babičce, co zmizely. Skončili u matky. Šel jsem tvrdě za příležitostí dostat ji, jako ženu do postele. Za slib, že navždy pomlčím udělá vše, co chci. Jak se styděla, když se dozvěděla, že její tělo bude zárukou mlčení. Navždy. Odpor se míchal s ponížením, když jsem poprvé položil její ruku na koleno. Bránila se jen chvilku, kdy jsem vešel hlouběji pod sukni. Zoufalý výkřik doprovázel dotek na prsa, a silný stisk. Hrál jsem si a kochal se její bezmocností. Tak to šlo pár dní. Obnažovala se, ukazovala se s hanbou. Musela ho honit i ústy, strach byl větší, než hanba. Až v jeden den se musela svléknout úplně. To byl pohled, jak stála ponížená nahotou, vydaná napospas dotykem nadrženého syna. Nakonec jsme stáli oba nazí. První milování trvalo nekonečně dlouho, než tomu přišla na chuť. A chutná jí to už 15 let. Po 60. jsou ženy stejně vášnivé, a chtivé, i matky. Na incestu je nejkrásnější období hledání cesty. A dodnes mě fascinují stehna zralé ženy, široce od sebe a čekající žena s mokrým klínem.

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 16:11)

Jsi neřád ! Ne proto že jsi šoustal mámu , ale pro způsob jak jsi ji dostal !!!

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 03:11)

Jsi jen sprostý vyděrač a máš sklony k násilí a ponižování. Jednou na to doplatíš, jestli ubližuješ ty jiným, tak to jednou poznáš i ty od druhých. Jsi jen hovno na botě.

Roman (Po, 8. 11. 2021 - 18:11)

Myliš se ! Matka první řekla, že udělá vše, jen aby se to nik nedozvedl. Jiste nečakala, že veci naberou ten smer. Hanbila se, ale udelala to. A nikdy nelitovala, jak sama říkala. A to je ted 15 let od začátku. Byli jsme sami, táta mrtev, máti na invalidním. Alespoň žila jak žena. A neměnila by, jako rikala. Takže vy jste sráči, co sem lezou se odbavovať a potom konejšiť svedomí zdaním morálky. Do hláv oponentov nevidím, ale jistě je tam něco, co neradi ukážu, že ?

Návštěvník (St, 27. 10. 2021 - 21:10)

A o tom to je, statistiky uvádějí 1-2 % incestů, ale vzhledem k tomu, že to nikdo veřejně nepřizná, tak je to více, někteří psychologové uvádějí 10-15 %

Návštěvník (Pá, 5. 11. 2021 - 07:11)

Protože to dělají dobrovolně a nemají potřebu o tom někde mluvit.

Návštěvník (St, 27. 10. 2021 - 23:10)

Veřejně se nikdo neprizna ani že otom třeba přemýšlí

Stanik (St, 27. 10. 2021 - 11:10)

Když jsme chodili čundry bylo nás asi 10 - 15 holky i kluci tak na polovinu . Chodila s námi i moje sestřenice bylo jí tehdy patnáct mi sedumnáct . Jednou jsem přišel do stanu a ona nohy roztažené a pochvičce banán , zůstal jsem jako opařený že ji vidím v takové pozici a ani ona mě nevnímala protože byla v mohutném orgasmu zavřené oči a ještě přes ústa měla ručník aby nebyla slyšet jak u toho skučí .Kleknul jsem si k ní vzal pomaličku ten banán a vyndal ji ho s kundičky . Otevřela oči a zůstala s otevřenou hubou civět na mě se slovy promiň ale já jsem si to musela udělat měla jsem už absťák. Pak jsme spolu prosouložili každý čundr ale i doma jsme se scházeli asi dva a půl roku jo bylo to fajn.

Věra (Út, 26. 10. 2021 - 22:10)

Já viděla jako malá tátu honit penis a stříkat semeno. On o tom dodnes neví. Snad to není taky incest?

Návštěvník (Út, 26. 10. 2021 - 22:10)

Pokud jsi ho jen viděla a nijak se na jeho ejakulaci nepodílela , tak to není incestní chování . Pravý incest je soulož otce s dcerou , matky se synem , bratrem se sestrou .

Návštěvník (Út, 26. 10. 2021 - 17:10)

Incest (§ 188 Tr.z.) je definován jako sexuální styk mezi jedinci tak blízce příbuznými, že je mezi nimi proto vyloučené legální manželství. Kromě pokrevně příbuzných zahrnuje incestní tabu také nevlastní rodiče a jiné osoby, které žijí ve společné domácnosti a bezprostředně participují na výchově a ochraně objektu. Takže pozor na to!!!!!

Reklama

Přidat komentář