Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Pavkol (So, 19. 2. 2022 - 07:02)

ěpinavou prdel? od té trávy nebo si i kadila?

Návštěvník (So, 19. 2. 2022 - 20:02)

Kdybys četl pořádně, nemusel by ses ptát. Měla špinavou prcinku od toho popela vedle ohniště. Muselo to být roztomilé.

Eva (So, 19. 2. 2022 - 22:02)

Správně, měla jsem od toho popela jen prdel, ale kamarádka Jolana, co si pak do toho naschvál sedla, jim dala víc práce. Celou dobu, co mi kluk otíral tu prdel a kundu a ostatní radili, na to koukala, smála se a chlastala přitom. Byla to taková cudná slušňačka, aspoň jsme si to všichni mysleli. Už to, že se předtím připojila k hašení ohně, nás překvapilo. Pak už se ani neoblékla a jen koukala, co se mnou vyvádějí. Pak jsem už nedávala pozor, co dělá, protože jsem se bavila tím, jak se kluci tlačí kolem mě. Když se mnou pomalu končili a já jsem se chystala obléct, tak si někdo všiml, že sedí na zemi vedle ohniště, prdel v popelu a hlíně. Mám jít do podrobností?

Pavkol (Ne, 20. 2. 2022 - 08:02)

můžeš jestli chceš ale jinak dík za odpověď tak jako ty se tady o čůrání otevřeně baví málo kdo

Eva (Ne, 20. 2. 2022 - 18:02)

Já jsem si to otírání kundy od svého kluka přede všemi moc užila.
Moc mě rajcovalo, jak jsou z toho všichni divoký, jak si svítili baterkou a mobilama a pokoušeli se mu radit.
Když jsme skončili a já jsem se začala oblékat, tak jsme si všimli,
že Jolana, o které jsem si mysleli, jaká je to puťka, sedí vedle ohniště od pasu dolů nahá.
Džíny, boty a kalhotky měla hozené o kus dál na trávě.
Když čurala do ohně, vyvlékla si nohu z jedné nohavice a kalhotek, aby se nad ním mohla rozkročit,
stejně jako já. Musela se mezitím sama vyzout a hodit všechno na trávu.
Je to už staré ohniště, ze kterého už mnohokrát vybírali popel
a dávali ho na hromadu vedle, o metr dál.
Seděla v té hromadě studeného popela, smíchaného s hlínou, neshořelými uhlík, větvičkami a jehličím nafoukaným větrem.
Zadkem přímo uprostřed té hromádky, flašku rumu v ruce a volala, že potřebuje taky umýt.
Stihla se za těch 10 minut asi ožrat tak, že ztratila zábrany.
Natáhla ruku, aby jí pomohli vstát, ale zavrávorala, vysmekla se a kecla si do toho ještě hlouběji.
Zvedli ji a odvedli na trávu, kde jsem předtím ležela já. Měla toho popela plnou prdel,
že to z ní při chůzi padalo. Chechtala se pitomně, nechala se položit na záda a sama zvedla nohy, bosé a celé černé od popela. Ujišťovala nás, že je úplně OK, že není vůbec opilá, že musí být špinavá jako prase a jediný problém je, že si tam nevidí.
Mám líčit dál, jak vypadala a co jsme s ní dělali? Někomu to může připadat nechutné. Stejně musím příspěvek zkrátit, co kdyby se mi neuložil.

Pavkol (So, 19. 2. 2022 - 21:02)

aha díky za upozrnění ale stejně je fajn holka po dlouhé době to tu někdo oživil

Návštěvník (Pá, 18. 2. 2022 - 07:02)

na to hlazení štěrbinky i chlupů bych si troufl i dráždění bradavek na prsou i hlazení zad a prdelky. a troufla by ses ty přede mnou vyčůrat kdyby si zjistila že se mi to líbí Evo?

Pavkol (Čt, 17. 2. 2022 - 17:02)

jo tak jestli tam máš kožíšek tak by se mi to asi taky líbilo kdybych si to troufl a udělal ti to taky.

Eva (Čt, 17. 2. 2022 - 23:02)

A ty by sis netroufl? Já se tam neholím, jen si to trochu zastřihuji kolem díry, abych nečurala skrz chlupy. Jak jsem ztratila rovnováhu a padala na něj dozadu, tak mě zachytil tou rukou, že jsem mu na ni přímo nasedla. Všichni se smáli, protože viděli, jak mi přitom prstem projel štěrbinu. Já jsem se taky smála, protože jsme měla trochu vypito. Strhl mě na sebe, abych si zadkem nesedla do uhlíků. Svalil jsme se oba na stranu, kde byl jen studený popel. Vytáhl ruku, já jsem si do toho sedla a popel se mi přilepil na mokrou píču. Zrovna jsme spolu začali chodit, tak se ostatní chechtali a pobízeli ho, aby mi ji očistil.

Pavkol (St, 16. 2. 2022 - 17:02)

ani nevíš jak rád bych se na někoho takového díval poprvé a naposeldy se mi to povedlo v dubnu 2009 poblíž Muzea MHD Vozovna Střešovice. Bohužel si dotyčná včas zakryla mindu takže jsem viděl jen prýštící zlatý déšť. Nic mi na to neřekla ale asi jí to vadilo protože od tohoto zážitku jsme se viděli až po 2 měsících Mě bylo tehdy 34 a jí 22 jmenovala se kristýna. Už jsem to tu asi v minulosti psal několikrát ale jsem rád že jsem se ti mohl svěřit Evo

Eva (Čt, 17. 2. 2022 - 01:02)

Jednou to bylo potmě, v noci u ohně. Na závěr jsme mluvili o tom, že kluci budou hasit, ale i holky slíbily, že to dohasí. Když se všichni vyčurali, tak to ještě žhnulo. Kluci to mají lehký, ale když se my máme nad ohněm rozkročit, tak musí kalhoty dolů. Já jsem byla poslední. Oheň už ani na kundu neposvítil, ale kluci měli baterky. Tak se všichni bavili nad tím, jak mi to teče po prdeli a svítili mi tam. Docela jsem měla strach, abych neztratila rovnováhu a hrozně jsem se lekla, když jeden vykřikl, že mi chytly chlupy a zezadu mi strčil ruku mezi nohy a popleskal na kundu, jako že ji hasí. Jasně že kecal, ale chtěl si sáhnout.

Návštěvník (Út, 15. 2. 2022 - 07:02)

To bych se vytek taky

Coletta (Ne, 13. 2. 2022 - 11:02)

Ahoj nevim jestli jsem tu spravne, ale dle nazvu.. Vcera jsem byla na vylete s kamaradkou a odskocila jsem si do lesika vedle cesty kde jsme sly a....pri oblikani jsem se otocila a vsimla si ze se na me nejaky chlap diva. No hned se otocil ale vypadal znechucene...ale celkem se mi to asi i libilo...je normalni ze bych to po 30 letech najedmou zjistila?!...asi nahoda ale i presto? Zjistil to taky nekdo tak pozde? Chtela bych to asi jeste zkusit :x

Eva (Út, 15. 2. 2022 - 00:02)

Já jsem to zažila už ve 14. Čurala jsem v lese nedaleko chaty a viděl mě tam chlap, bylo mu asi 30. Vůbec jsem ho neviděla, čurala jsem do takové roklinky a on tam byl asi na houbách. Byla jsem v krátké sukýnce a předtím jsem si sundala kalhotky. Když jsem skončila, tak on promluvil, že to bylo moc hezký a že mám přijít zítra zas. Strašně jsem se lekla a utíkala pryč, kalhotky jsem si oblékla až v chajdě. Pak jsem celou noc nespala, jak jsem na to musela myslet, a uvědomila jsem si, že se mi to líbilo. Druhý den jsem překonala strach a šla tam zas, ale nebyl tam, tak jsem byla zklamaná. Od té doby jsem se naschvál nechávala přistihnout. Ne, že bych se nestyděla. Stydím se moc, ale možná proto se mi to tak líbí.

Pavkol (Út, 15. 2. 2022 - 17:02)

krásný příběh přesně o tom to je. Ne nadarmo se říká zakázané ovoce nejvíc chutná. Jak je to dlouho co se to přihodilo? Kolik je ti teď Evo?

Eva (Út, 15. 2. 2022 - 23:02)

To už je přes 20 let. Ale nic zakázaného jsem v tom nikdy neviděla. Ve studentských letech jsem byla dost rozpustilá a když jsem třeba v nějaké zábavě s partou prohrála sázku, kdo po vypití tří piv bude muset první čurat, vypadalo to, že kluci to spíš považují za zakázané, dívat se holce na píču, když močí. Já jsem byla spíš za hrdinku, když jsem sázku splnila. Oni si poprvé mysleli, že to nedám.

(Út, 15. 2. 2022 - 06:02)

To jsem byl já. Krásné jsi čůrala a z pipinky ti to tak hezky proudilo, že bych se udělal. Sejdeme se na stejném místě nebo jinde? Já jsem to nevydržel a stejně jak jsi zmizela jsem to pustil a pokropil tvou moč láskyplně pramenem

Návštěvník (St, 9. 2. 2022 - 20:02)

zažil jsem koukání na ptáka. Focení, tak těžko záběr, aby to šlo na ptáka, ale nikdo nestojí o to, aby si ho fotil někdo cizí a měl jeho fotku jak chčije, i když není nic vidět. Pro turisty nevím, v západní evropě je toto běžná věc. Focení, soukromá osoba se fotit nesmí, dav lidí ano, ale nesmí někdo venku na mě namířit foťák nebo mobil a fotit mě, aby šlo poznat, kdo tam je. Nějaký velký záběr, kde člověk se ocitne, není rozpoznatelný, to se smí. Ale fotit někdoho jak koná potřebuje, tak kde to jsme? Nakonec u takového wc někde jinde se nechal fotit i Babiš, nic intimního nebylo vidět, jen jak u toho stojí. Je divný, že chlap u stromu dostane pokutu, tady u pisoáru ji nedostane, kde je fakticky odhalenější. Je tam plno bezdomovců, i žen plu podobných sort lidí, ze skvotů, narkomani ap. Ne jen páchnoucí bezdomovci, ale i lidi, co zřejmě nebydlí normálně, ale nesmrdí, jsou mnohdy mladí, mají s sebou psy, bydlí třeba v opuštěném domě ap.

Návštěvník (Čt, 10. 2. 2022 - 06:02)

Vyfotil jsem si kámošku jak chcala a nevěděla to, párkrát jsem si to u toho vyhonil ale později jsem to smazal. Bylo mi to blbý k ní

Martina (St, 9. 2. 2022 - 14:02)

Když musím a nevydržím tak je mi jedno jestli na mě někdo kouká. Když je to holka tak dobrý, když je to kluk nebo chlap tak se dívám radši dolů, skloním hlavu a koukám jak čůrám a čekám až to bude hotový a snažím se tlačit abych měla větší proud a bylo to rychle

Reklama

Přidat komentář