Reklama

Totální endoprotéza kyčle

Alena (St, 19. 1. 2022 - 13:01)

Takže "milá" Májo, pokud se vám tato diskuze zdá nulová, tak vás nikdo nenutí sem chodit prudit, natož pak LHÁT. Sama jsem si totiž před chvílí do šumperské nemocnice zavolala a na ortopedickém oddělení zjistila následující: Vždy měli čekací dobu rok, ten se jim kvůli loňskému covidu prodloužil na rok a půl až na dva kvůli restům. Teď ale operují nonstop, TEPky a jiné ortopedické chirurgické výkony oproti loňsku odloženy nejsou!!! Tak tu přestaň otravovat, jistě se najde spousta jiné zábavy, které se můžeš věnovat. TEČKA !!!

Eva1 (St, 19. 1. 2022 - 15:01)

Alenko -dávám Ti všechny své čtyři palce nahoru za usvědčení dotyčného ze lži - a jeho vnášení paniky. Toho je dnes mnohde víc než dost.Zdejší bohatá diskuze je cenná pro nás všechny, co jsme kráčeli do neznáma - vstříc operaci TEP kyčle..Těch otazníků,otázek bylo nepočítaně. Hledala jsem zde rady jak žíznící na poušti..a našla..Snažila se poté oplatit tím že jsem podrobně popsala i svou prožitou cestu za novým kyčlem.Ať se daří nám všem a jak se říká kdo chce hledá způsob...Krásné dny s láskou a pohodou všem přeji .pa Eva1

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 05:01)

Jiný názor nechcete slyšet vy.

Alena (Po, 10. 1. 2022 - 12:01)

Ale, ale, kdepak kdepak jste tu tak najednou vzala? Takže znovu: "Zvednout prdel" a snažit se sám/sama může znamenat také to, že si najdete jinou nemocnici. A "světe div se", k tomu stačí internet a telefon. Jste schopna to pochopit? My už se ale známe, že? Speciálně my dvě. Tak se snažte to tu zase nepodělat.

Věra (Po, 10. 1. 2022 - 10:01)

Majo, zvednutí prdele v mém případě znamenalo napsat žádost přednostovi ortopedie, ve které jsem zdůvodnila, proč žádám a bylo na něm, jestli mi vezme dřív nebo ne. Vzal a nemusela jsem nic platit ani zvednout prdel. Jen pak od počítače. Takže tak.

Věra (Út, 4. 1. 2022 - 11:01)

Ano, Pájjo, ten článek jsem četla. Už jsme tu o tom psaly, že kdo vymyslel, že ortopedické operace se první zavírají, by si to měl zkusit, co to je. Zklamání té paní muselo být strašné. Ještě k Wobenzymu - když jsem šla na reoperaci s kyčlem, ptala jsem se profesora, jestli bych si měla koupit Wobenzym. Řekl mi, že si ho koupit můžu, ale nijak o tom nemluvil jako o bezvadné věci, která pomůže. Paní, která byla se mnou na pokoji ho s sebou měla a ptala se operatéra, jak ho má brát. Řekl jí, že se musí jít podívat na internet, že o něm nic neví. Můj ortopéd mi řekl, že se uzdravím s ním jako bez něj, takže v něm nevidím žádný veliký přínos pro pooperační léčbu. Ale je to můj názor. Jinak - začala jsem balit do lázní. Nastupuju ve čtvrtek a vůbec netuším, jak to tam bude organizované. Čísla nakažených letí nahoru, bůhví jestli nás nezavřou na pokojích. Taky bych přežila, jde mi hlavně o rozcvičení a celkové uvolnění stažených svalů. No uvidím. Ozvu se, až to trochu okouknu. Mějte se hezky.

Aja (So, 1. 1. 2022 - 17:01)

Všetko najlepšie, hlavne pevné zdravie všetkým diskutujúcim. Stále vás sledujem, možno si ma aj niektoré pamätáte. Chcem sa vyjadriť k tým doplnkom. Alavis som užívala ešte pred operáciami ale ako vidíte operácia ma neminula. Keď sú kĺby opotrbované už sa chrupavka neobnoví. Máme však aj iné kĺby tak možno im to prospeje, keď to už máte. Wobenzym som užívala po prvej operácii ale asi nie dostatočne dlho, aby som na sebe niečo prospešné cítila. Čo mne ale pomohlo a čomu verím je ZLATÉ MÚMIO altajské. Užívala som ho hneď po druhej operácii ešte v nemocnici. S prestávkami / 2- 3 mes./ ho užívam stále. Alčo, prečítaj podrobnosti na internete a vyskúšaj. Všetko dobre dopadne, neboj a o mesiac budeš už len spomínať ako my, čo sme tým prešli. Všetko dobré, zdraví Aja

Alča (Ne, 26. 12. 2021 - 16:12)

Co se to tu děje? Trochu se to zvrtlo mimo téma.

Pájja (Po, 27. 12. 2021 - 07:12)

Alčo, to jsou ratlíci, co štěknou za plotem a utečou. Trollové byli, jsou a budou na každé diskusi, tady je jich minimum. Máme po svátcích, ty byly u mě v klidu, manžel měl tři odpolední, byla jsem sama. Dnes dorazí k obědu dcera s přítelem, naši Pražáci, do konce roku o zábavu postaráno - vařím, peču, smažím :D Tak jsem si přivstala, fitko mám kousek od Alberta, před nákupem se trošku po tom gaučingu protáhnu. Co vy, jak jste si užívali? Krásný den!

Alča (So, 1. 1. 2022 - 15:01)

Ratlíci jsou smazáni. Zdravím v novém roce. Už mám jen 5 dní do operace a jsem strašně nervózní. Mám strach, abych to zvládla po psychické stránce. První nohu (tep) jsem absolvovala před 15ti lety, byla jsem mladší, pohyblivější, bez antidepresiv a musím přiznat i o nějaké to kilo mladší. Noha bolí už tak, že bez Francek (franc.hole) nedojdu ani na záchod a do postele si musím nohu rukou nahodit. Jak jsem dříve psala o frmolu, který mě čeká před odjezdem na operaci, tak mám předoperační vyšetření a v pondělí jsem zaregistrovaná na PCR test a věřím, že dopadne negativně. Abych to ale neměla tak jednoduché, začal mě před Vánoci bolet zub. Lékařka měla dovolenou, tak tam musím v pondělí. Nechám si ho vytrhnout, stejně mě čeká dlouhodobě plánovaná rekonstrukce zubů neboli klapačky. V úterý zabalím kufry (nemocnice a lázně) a frčím k synovi a druhý den do nemocnice a ve čtvrtek-operace. Děvčata držte mi palce. Díky.
Snad jsem dostatečně poučena z těchto stránek a mám vše co potřebuji. Moc vás zdravím a ať se nám v tomto roce vše daří. Alča

Alča (So, 1. 1. 2022 - 15:01)

Jo ještě jsem se chtěla tady někoho zeptat, jestli má někdo z vás zkušenosti s užíváním Wobenzymu a Alavisu (prášek na klouby). Dostala jsem je od Ježíška.

Tamara (So, 1. 1. 2022 - 19:01)

Wobenzym je registrovaný lék. Při správném dávkování a užívání určitě pomůže. Alespon mne pomohl, pravda užívala jsem 3 x 10 tablet- Musí se na lačno. Ale urychlil mi hojení i ústup otoků a to přesto, že jsem musela během 3 týdnů absolvovat reoperaci.

Pájja (So, 1. 1. 2022 - 19:01)

Mně poradila vrchní sestra v nemocnici užívat Aescin Teva, manžel mi ho koupil v nemocniční lékárně a brala jsem ho pokaždé asi šest týdnů, hned od přeložení z JIPky, doktor souhlasil. https://www.sleky.cz/aescin-teva-tbl-90x20mg

Pájja (So, 1. 1. 2022 - 15:01)

Alčo, držím palce, určitě vše dobře dopadne. Nejsem zrovna příznivec těch dvou doplňků co zmiňuješ, ale určitě neuškodí. Wobenzym ber hned po operaci, pokud je pravda, co o něm tvrdí reklama, měla bys mít lepší hojení, rekonvalescenci a i imunitu proti nachlazení. Zvládni vše bez problémů a užij si pobyt v lázních.

Návštěvník (St, 22. 12. 2021 - 23:12)

Ametyur@ rt.cz

Teodor (St, 22. 12. 2021 - 22:12)

Ok

Věra (St, 22. 12. 2021 - 22:12)

Nedalo mi to a podle dřívějšího zvyku připíjím - na zdraví, děvčata!

Alena (Čt, 23. 12. 2021 - 01:12)

Věrko, teprve před chvíli jsme ukončili předvánoční večírek s našimi nejmladšími, kteří zítra po obědě odjíždějí zpět do Prahy. Naši 22. hod. jsem jim objasnila, připili jsme si všichni. Seděli jsme dlouho, pořád bylo co povídat. Teď už se chystají do hajan, tak jsem ještě v mezičase nahlédla k nám. A zase škodná. Ani o vánočních svátcích si nedá pokoj? Snad to někdo zítra, resp. už dnes ráno zase vymaže. Sice jsem nabádala k ignorování, ale teď jsem se vážně už nas.... Prý mám na to hodit "bobek", to mi teď poradila vnučka, když mi konečně uvolnila koupelnu. Tak tedy jdu, ale svůj příspěvek tu nechám. Všem hezký zbytek noci, hlavně ale krásné příští dny:-)

Věra (St, 22. 12. 2021 - 08:12)

Děvčata, také vám všem přeju krásné a pohodové Vánoce a v novém roce hlavně hodně zdraví, štěstí a úspěchů. I letos věřím, že příští rok bude lepší než byl tuten :-) A připiju si taky i když místo suchým červeným suchým bílým. Změnila se mi chuť, že se nestačím divit. Ali, jsem ráda, že sis vzpomněla, taky jsem vzpomínala.

Pájja (St, 22. 12. 2021 - 07:12)

Přeji všem zdejším diskutujícím krásné a pohodové svátky, do nového roku hlavně zdravíčko. Nezapomeňte do nového roku vykročit pravou nohou a hlavně bezbolestně!
Alčo, zvládni operaci bez jakýchkoli problémů, jsi bojovnice. A ve zdejší tradiční dvaadvacáté hodině si dám na nás všechny skleničku karamelového likéru. Jsem skoro 100% abstinent, ale bez téhle mojí dobroty by nebyly svátky. Papa a na čtenou v roce 2022 :D

Reklama

Přidat komentář