Reklama

cuckold z pohledu ženy

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 17:08)

Nepotěšila je teta, která o mne také přišla a manželka. Jinak oni to pochopili a přáli mi to. Tetu jsem po čase za odměnu občas potěšil, ale tajně.

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 17:08)

Je to ale větší vzrušení když to děláš jako když kradeš ?

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 17:08)

Nekradu. Dávám rozkoš.

Hejtman (Pá, 27. 8. 2021 - 09:08)

Jaká to urážka mravnosti a popření veškerého dobrého vkusu!

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 11:08)

Deviace jsou obvykle mimo normu . A pokud se provozují v soukromí , mravnosti ani vkusu to přece neodporuje .

seventysuns (Čt, 26. 8. 2021 - 20:08)

není tady volná hotwife pro cuckieho? Také si nemůžeš pomoct? [email protected]

Honimir Mrdan (Ne, 1. 8. 2021 - 10:08)

Rád bych mrdal někomu manželku před očima.

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 16:08)

O tom přece cuckold je , staň se bullem a máš to , ale ten kdo takovou službu potřebuje musí vědět že na to máš !

Dagmara (St, 28. 7. 2021 - 08:07)

S manželem žijeme již 9 let v rozměru cuckoldingu. Chci sem přispět jako žena z pohledu ženy. Manžel mi to klasický, jako každý muž řekl po jisté době, kdy se trápil a hledal způsob mi tuto jeho vášeň svěřit. Když jsem si to vyslechla byla jsem v čudu. Asi tři týdny jsem se trápila a náš, do té doby pohodový a krásný sex se stal žádným. Nemohla jsem se uvolnit a prožívat ho. Takže jsme se nemilovali. Zašla jsem k psycholožce a ta mi vysvětlila, že je to zcela přirozené, ale, že bych si měla najít cestu ja sama k tomu všemu a určit já jak to bude do budoucna. Mame dve detí a v té době byly ještě miminka. Oba dva jsme ale nudisti a pri jedné návštěvě pláže, jsme se rozhodli jít na odlehlé místo. Tam jsme při hledání zákoutí našli opodál jeden hrající se pár a rozložili jsme si deku vedle nich. Celá ta atmosféra byla vzrušující a tak jsme se začali milovat i my a oni nás požádali o výměnu. Souhlasila jsem. Manželovi to nebylo.moc po vůli, ale stalo se. Bylo to rozporuplné vidět manžela s jinou ženou a ori tom vnímat mone vlastní pocity podléhání vzrušení cizím mužem. Byli jsme spolu pak ještě několik hodin a další milování pak probíhalo už jen oni spolu se mnou. Když jsem začala vnímát to vzrušení mmyho manžela byla jsem úplně mimo. Pak jsme uz jen hledali muže jednotlivce. Po mnohonásobných setkáních jsme si našli muže s kterým se setkáváme již 4 roky. Vyhovuje nám ve všem. Z času na čas pro jinakost si zajdeme k vodě a umožňujeme přihlížení někomu. Abych upřesnila to jak to vnímám ja jako žena, tak za ty roky jsem se nikdy neztotožnila s tim vším, to ale neznamená y že se mi to nelíbí, nebo, že to dělám z lítosti, ale, ne nejsem z toho nadšená i když je to úžasné mnohokrát. Ja osobne na tom všem, víc než kontakt s cizím mužem mám jako stupeň vzrušení spojený s nahotou a faktem, že prohlížím vzrušení jednak tomu mému a jednak jak je moje nahota a ženský půvab odzbrojující pro muže. 70% všech realizací tak s tim naším přítelem, jako i venku v přírodě je ve většině o našem s manželem milování se před někým a mojí masturbaci před masturbujicim cizím mužem. Od mládí jsem vnímala a vnímám sperma jako nejčistší sekret muže a nikdy jsem se k spermatu nestavěla jako k.mrdce nebo k cákanci. Prostě sperma miluji tak jeho konzistenci jako i chuť a vůni a sperma jednoznačně rada polykám a nevadí mi ani na obličeji ani
na těle . Takže to je pohled můj jako ženy

Rudolf (St, 28. 7. 2021 - 09:07)

Dagmaro děkuji za konečně podnětnou odpověď. Můžeš prosím podroběji popsat své pocity od toho období, kdy ti to připadalo absurdní až po to, kdy ses rozhodla to zkusit? Co tě přesvědčilo to zkusit? U nás je ten problém, že manželka by chuť měla, ale myslí si, že bych to nedal já. Nechci, aby to skončilo nevěrou za mými zády, být cuckoldem bych si vlastně užíval.

Návštěvník (St, 28. 7. 2021 - 09:07)

Máš moc hezký "pohled". Moc rád bych abys jej věnovala i mě. Mám semene na rozdávávání, zvlášť když mohu masturbovat před ženami.

Karel (Út, 27. 7. 2021 - 09:07)

Rád bych našel ženu na vážní a trvalí vztah. Pokuť bys měla chuť a měla i touhu se milovat sjinímy muži než jen semnou, budu to respektovat. Výběr milencu nechám na tobě. A pokut si budeš přát, budu se na vás dva dívat jak si užíváte. Pokuť některá žena je zaměřená na cuckold nebudu na tebe nikdy žárlit. Chci tě milovat, ale nechci ti nic zakazovat, pokuť budeš mít chuť se milovat i s sjinímy muži. Pokuť hledáš takového muže, budu rád když se mi ozveš. E-mail [email protected] tel:728690204. Jsem z prahy, svobodní, věk 44.

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 13:07)

Já jí mám zdravou, vitální, chápavou a tolerantní. Na své děti je metr, ale mne miluje. Tak se omlouvám.

Rudolf (Po, 26. 7. 2021 - 11:07)

Sorry, ale to je u nás nesmysl, jednak tchýně nic neřídí a jednak by vůbec nechápala, o čem je řeč.

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 12:07)

Za zkoušku nic nedáš. Ony ženy často, aby měly gloriolu počestnosti, dělávají že nic nechápou, ale opak bývá pravdou. Když jsem si vybíral mezi více ženami, vždy jsem šel po té nejslušnější a nestačil jsem se divit jaká ďáblice se z ní vyklubala.

Rudolf (Po, 26. 7. 2021 - 12:07)

Moje tchýně fakt ne, když pominu, že jí je 80 a má sklerózu, tak je naprosto asexuální co ji znám.

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 12:07)

Tak to je mi líto. Ta moje by to určitě vyřešla, ale já tvůj problém nemám.

Rudolf (Po, 26. 7. 2021 - 08:07)

Prosím místní dámy o nějaké zkušenosti a rady. Jsme s manželkou přes 30 let a již víc než 2 roky spolu nemáme sex, manželka odmítá. Nejdřív říkala, že už o sex nemá zájem, ale později se přiznala, že ji prostě už neuspokojím (menší erekce a výdrž než by potřebovala). Mezi tím jsem si začal představovat, že má na sex jiného a zjistil jsem, že mě ta představa vzrušuje. Takže jsem jí nabídl, ať si najde milence. Ona řekla, že nechce, ale mezi řečí naznačuje něco jiného. Usoudil jsem, že ta nabídka byla moc přímá. Podle mě chuť má, ale bojí se, že bych žárlil. V tom má pravdu, opravdu bych žárlil, ale jsem sub a to žárlení bych si užil. To ale ona asi těžko kdy pochopí. Máte nějaké nápady, návrhy, zkušenosti, co dál?

Návštěvník (Po, 26. 7. 2021 - 10:07)

Jedna moje kolegyně měla milenců několik. Brával si je domů. Manžel vysedával naproti v hospodě a čekal až milenci vypadnou. To byl alkoholik. Najdi si nějakého koníčka. Sport, turistiku, rybolov, myslivost ap. Tak manželce poskytneš časový prostor k nevěře.

Rudolf (Po, 26. 7. 2021 - 10:07)

Nechci aby byla nevěrná za mými zády, chci aby mi o tom bez ostychu vyprávěla a třeba i abych mohl být u toho.

Reklama

Přidat komentář