Reklama

Amputace

Petr (Čt, 9. 10. 2003 - 14:10)

Ahoj Jitko máš pravdu ale žil jsem s partnerkou která byla po vysoké amputaci a byla zprvu z toho špatná ale pak se jí to zalíbilo (jenže nemoc postupovala až do konce) a i já jsem si zvykl podat berle donést kafe atd. a dnes mi to tak chybí že opět hledám někoho takového ,ale mám několik tech .dotazů k tobě prosím ozvi se mi na alliotexell"quick.cz Petr

Petr (Čt, 9. 10. 2003 - 13:10)

Ahoj Petro jsem schopen ti nechat zdarma vyrobit tuto fiktivní protézu tak aby seděla na tvou ohnutou nohu (dobrého kamaradáda na protetice ) po práci je schopen to vyrobit. Petr

michal (Ne, 5. 10. 2003 - 13:10)

Několik posledních příspěvků mě přimělo reagovat a vyslovit i svůj názor na problematiku "amputace".V žádném případě nepatřím k lidem, kteří touží po amputaci některé své vlastní končetiny - to ani omylem ne. Jsem jenom trochu jiný v tom, že na rozdíl od mužů, z nichž někteří preferují brunety, jiní blondýny, další macaté holky, někteří si potrpí na velká ňadra, někdo rád holky s velkým zadkem a já neví co ještě, tak mě už od puberty úžasně sexuálně vzrušují a přitahují ženy a dívky, jimž chybí noha nebo obě nohy.A je strašná chyba, že když už se některé ženě nebo dívce stane (z jejího pohledu) to neštěstí, že přijde z jakéhokoliv důvodu o nohu či nohy, většinou se za své postižení stydí, má pocit méněcennosti a stáhne se do jakési ulity. A přitom si vůbec neuvědomuje, že jsou i muži (a není nás zrovna málo), kterým by se právě pro svůj handicap nesmírně líbila a že právě její postižení by z ní v očích takového muže udělalo bez přehánění objekt zbožňování. Já vím, zní to trochu šíleně, ale je to tak. Opravdu je dost mužů, a patřím k nim i já, pro něž by tělesné postižení partnerky nebylo neštěstím, ale naopak předmětem té nejvyšší sexuální a erotické přitažlivosti. Bohužel, doposud se mi nepodařilo (přestože hledám už řadu let) se žádnou jednonohou či beznohou

Jitka (Ne, 5. 10. 2003 - 01:10)

Ahoj všici. Já nemám nohu patnáct let a není to zrovna nic příjemného každý den si nasazovat protézu. A nebo když máte sebemenší komplikace s pahýlem, tak to je hrozné chodit jen o berlích bez protézy. Myslím, že tužba po amputaci je sexuální věcí. Ano v erotice je to velmi zvláštní pocit, ale co potom ráno ? Noha vám už nikdy nenaroste ! Takže myslete a nebo si to raději jen představujte. Jitka

Rudla (So, 4. 10. 2003 - 16:10)

Kluci a holky vubec nevite o čem píšete , mít jednu nohu není sranda .Možná vás to vzrušuje , ale určite si to ani jeden-jedna z vás nachtel-nechtela zažít .

majka (Pá, 3. 10. 2003 - 14:10)

Pratele,jeme 40 let a ceka me amputace nohy z duvodu nadoru.Co me ceka ? Majka

Eva (Čt, 2. 10. 2003 - 18:10)

Ahoj kemi, stejně jako tebe vzrušujou holky bez nohy, tak já to mám jednodušší. Mě vzrušujou jak holky, tak i kluci po amputaci. Vzrušuje mě v podstatě to samé co tebe. Navíc mě vzrušuje, že se jinak chovají v posteli, mají jiné pozice, když mění polohu, je to jiné než se zdravým mužem. A ještě se mi líbí mít pahýl mezi nahama. Ale už dost. nějak jsem se rozepsala. Zatím kemi. Ahoj Eva

René (Čt, 2. 10. 2003 - 18:10)

Ahoj petro, mi se taky líbí amputovaná noha a toužím po seznámení s nějakou dívkou, která má takovou zálibu. Pokud chceš, napiš nějaké své zážitky. Čau René

René (Čt, 2. 10. 2003 - 18:10)

Ahoj René. Nemohl by jsi mi taky poslat nějaké holky po amputaci. Nemůžu už nic nového na internetu najít. Jsem taky zpřízněná duše, takže vím o co nám jde. Díky

kemi (Út, 30. 9. 2003 - 07:09)

Ahoj Evo, zajímalo by mě, jestli ty sama taky chceš být jednonohá nebo chceš jenom jednonohého chlapa? Co se líbí Vám ženám na mužích s amputací? Mě se na amp. ženě líbí, že je taková zranitelná, když jí třeba chybí noha. Potom ta chůze s jednou nohou a berlemi je něco okouzlujícího. U chlapa si to ale nějak nedovedu moc představit. Mějte se kemi.

čoko (Po, 29. 9. 2003 - 13:09)

Já nevím proč pořád hledáte a nenacházíte? Já na Václaváku zakopávám o lidi bez končetin, kteří tam žebrají, denně. Tak vyražte do ulic a vemte si nějakého domů!

cipisek (So, 27. 9. 2003 - 23:09)

Muj E-mail: caribean"seznam.cz

cipisek (So, 27. 9. 2003 - 23:09)

Jsem stredniho veku a po amputaci touzim.Hledam zenu se stejnou touhou pro spolecnou realizaci a spolecny dalsi zivot na pobrezi.Odbornou amputaci zajistim.Vim,ze je to neobvykle,ale myslim to vazne.Ta touha je silnejsi nez ja.V Americe tyto zeny jsou a hodne si nechalo amputaci provest.Kdo ma zajem,muze se podivat na Yahoo pod nazvem aputee.Cipisek

R (So, 27. 9. 2003 - 00:09)

Ahoj Helou omlouvám se,neměl jsem špatný úmysl, zkusím to vysvětlit.Samozřejmě jsem muž a Pavla je má přítelkyně která tuhle adresu používala velice krátce jen párkrát a začala před pár týdny používat opět svou původní adresu.Netušil jsem a ani mě nenapadlo že by tuhle adresu pája.silver mohl někdo znát! Proto jí používám teď já!Ještě jednou se omlouvám. R.

helou (Pá, 26. 9. 2003 - 09:09)

Pajo Slvere, tady je to vsechno anionymni,tak jses zena nebo muz,me jsi psal jako zena tady vystupujes jako muz.Toje dost ubohe! Helou

Eva (Čt, 25. 9. 2003 - 19:09)

Ne, já mám obě. Ale toužím po tom, co jsem psala. A co ty, máš jednu, nebo žádnou?

Milan (Út, 24. 11. 2020 - 16:11)

Ja Vas vazena pani,slecno Evo zdravim.Ja mam obe .Rad bych se s Vami sesel a vse v klidu probral,jestli by neslo tojenom napodobit,treba by jste byla jenom s timto spokojenna,ale muzeme vse v klidu promyslet a kdyz se rozhodnete,tak bych byl rad,kdybych Vam ze zacatku mohl pomoci se na proteze naucit chodit,kdyz budete chtit mit nozku bez protezi tak dobre. iconzatlas.cz

Milan (Út, 24. 11. 2020 - 16:11)

Ja Vas vazena pani,slecno Evo zdravim.Ja mam obe .Rad bych se s Vami sesel a vse v klidu probral,jestli by neslo tojenom napodobit,treba by jste byla jenom s timto spokojenna,ale muzeme vse v klidu promyslet a kdyz se rozhodnete,tak bych byl rad,kdybych Vam ze zacatku mohl pomoci se na proteze naucit chodit,kdyz budete chtit mit nozku bez protezi tak dobre. iconzatlas.cz

Milan (Út, 24. 11. 2020 - 16:11)

Ja Vas vazena pani,slecno Evo zdravim.Ja mam obe .Rad bych se s Vami sesel a vse v klidu probral,jestli by neslo tojenom napodobit,treba by jste byla jenom s timto spokojenna,ale muzeme vse v klidu promyslet a kdyz se rozhodnete,tak bych byl rad,kdybych Vam ze zacatku mohl pomoci se na proteze naucit chodit,kdyz budete chtit mit nozku bez protezi tak dobre. iconzatlas.cz

R (Čt, 25. 9. 2003 - 11:09)

Jejda zapoměl jsem k tomu mému přání na seznámení napsat adresu!paja.silver"tiscali.cz

Reklama

Přidat komentář