Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Aneta (Po, 7. 3. 2022 - 03:03)

Se ségrou jsme odešli ,a čekali co se bude dít dál .a říkali jsme si že to není možné jak je mají velké. Po chvíli přišli kluci abychom se vrátili pořád jim úplně stali , přímo se zeptali nemáme až moc velký curaky? Řekli jsme že se nám líbí a že jsem pyšná že jim takhle vyrostli a pohladila jsem jim je , Ondrášek mi sahnul na kozy a chtěl abych s ním šla vedla že se mi potřebuje s něčím svěřit okrikla jsem ho a šla si ho poslechnout

Aneta (Po, 7. 3. 2022 - 02:03)

Úplně se mu stáhla předkožka snad do půlky curaka,ta jeho velikost byla neuvěřitelná,všichni jsme na to strašně zírali i Ondrášek,řekl že mu ho bracha nikdy neukázal když mu takhle stojí, konečně jsme je mohli změřit, Ondrášek má 43cm a Péťa 51cm ,

Návštěvník (Po, 7. 3. 2022 - 08:03)

Se pochčiju, už tady ty koně zase jsou:):):)

Návštěvník (Ne, 6. 3. 2022 - 14:03)

Já se jen popadám za břicho, to by ani Prášil nevymyslel:):):)

Návštěvník (Ne, 6. 3. 2022 - 14:03)

Jo takových Andersenů co tu smolí ty svoje úchylný představy a přitom honí tu je víc jak polovina.Včetně vydávání se za ženské.

Návštěvník (Ne, 6. 3. 2022 - 14:03)

Včetně tebe

Návštěvník (Ne, 6. 3. 2022 - 14:03)

A tebe

Návštěvník (Ne, 6. 3. 2022 - 22:03)

A toho idiota co se popadá za břicho.

Návštěvník (Po, 7. 3. 2022 - 00:03)

Musíš být hrozný chudák, když používáš takové nadávky, jak víš, že tím idiotem nejsi ty:)

Olda (Ne, 6. 3. 2022 - 06:03)

Já mám čuráka jak labutí krk a na konci kynutý knedlík.

Aneta (Ne, 6. 3. 2022 - 03:03)

Když jsem hledala metr mezi přijela ségra , přišla jsem do pokoje a ona tam stojí nahá, že si to nemohla nechat ujít , Péťa měl její obrovský kozy v ruce a začal se mu také stavět ,řekl jen Ondraskovi uvidíme kdo má většího ještě jsi mého curaka neviděl když úplně stojí .zeptala jsem se jestli mi chtí také sáhnout na kozy ,asi jak byli prokrvení dole řekli jo chceme Péťa zakřičel už mi pořádně roste honte mi ho ,říkám že to ne začal mu vylézat žalud z předkožky a strašně se mu zvětšovat už tak velkej curak.

Aneta (Ne, 6. 3. 2022 - 03:03)

Kluci se okamžitě svlékli,věděli proč tam jedeme.ja se svlékla také .pověděli akorát už víš proč před tebou nechodíme nazí ? Ondraskovi se znovu úplně postavil a rozbrečel se .já úplně zvlhla . Péťa mi řekl že mu vadí jeho velký péro že už má většího než on a že se mu smejou ,a že má ještě jeden problém ,pohladila jsem ho po té jeho kládě a řekla mu že má normálního pinďoura stejnýho jako bracha ,v tom vykřikl Ne nemám už od 12 mám většího klidně je změř,

Aneta (Ne, 6. 3. 2022 - 02:03)

Cítila jsem se dost hloupě, že jsem utekla ze šatny ,řekla jsem jim ať dělají že vůbec nemají být oblečení, když se svlékli znovu jsem zasla i všichni ostatní co byli ve sprše. Ondrášek měl dokonce o dost většího než Péťa hlavně toho Žaluda.buhuzel když viděli mě a ty nahé lidi kolem Ondraskovi se postavil ,měl ho jako moje predloktí,v tom se postavil penis i Péťovi musela jsem je vzít a jít rychle do šatny . když jsem je viděla měla jsem na ně hroznou chuť,jeli jsme rychle na chatu bez manžela si o tom popovídat

Káťa (Ne, 6. 3. 2022 - 01:03)

Oooo doufala jsem že tu budeš a konečně se dozvím jak to dopadlo

Aneta (Ne, 6. 3. 2022 - 01:03)

Ahoj. měli je strašně dlouhý a mohutný,Segra si z toho sedla na zadek já šla radši rovnou do sprchy se z toho zpamatovat.u Péti jsem čekala že bude mít velkou kládu ,ale né až tak moc a Ondrášek jsem vůbec nevěděla.Kdyz se přišli osprchovat měli oba kraťasy na koupání a ještě se mi zeptali jestli se můžou sprchovat nazí se mnou

Návštěvník (So, 5. 3. 2022 - 19:03)

Při mých 19 cm v pubertě je to docela dobrý. Poslední dobou moc nebasturbuju, protože až moc může příliš ovlivnit sexuální život. Jenom kdybych ho s někým měl....

LU (Ne, 6. 3. 2022 - 13:03)

Taky jsem to už trochu raději omezil. Nedávno se mi stalo když jsem měl náhodnou příležitost si po dlouhé opět zašukat s jednou nalitou sice starší ale pořád docela hezkou paní že se mi nechtěl moc postavit. Ten den jsem mu dal za uši asi desetkrát tak se mu moc nechtělo ale nakonec když mi ho chvilku pěkně pokouřila to dopadlo dobře a pěkně jseme si spolu zašukali.

Sandra první (So, 5. 3. 2022 - 19:03)

Já se Vám divím, Oldo, že pořád odpovídáte někomu, kdo pořád píše mým jménem. Ignorujte všechny Sandry!

Olda (So, 5. 3. 2022 - 19:03)

I tedy tu Sandru první nebo kdo to píše ?

Sandra první (So, 5. 3. 2022 - 19:03)

Sandra první jsem já, kdo s Vámi jako první komunikoval. Prostě ignorujte všechny Sandry. Je tady někdo, kdo píše mým jménem. A více už na tady tuto stránku nevkročím. Sbohem

Reklama

Přidat komentář