Reklama

Svazování partnera(ky)

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 19:01)

Už je to pár let, co se mi tahle příhoda stala . Od té doby mě švagrová viděla několikrát v různém oblečení a ruzně spoutaneho. Postupem času se mi to začalo líbit a byl jsem rád, že mě někdo vidí takhle spoutaneho v damskem oblečení. Byl jsem rád když přišla, bylo to vzrušující a příjemně ponižující

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 13:01)

Ještě se podělím o druhé setkání.
Jednou odpoledne mi manželka řekla, oblékni se, musím odejít, vrátím se asi za tři hodiny, nenechám tě tady jen tak lelkovat. Půjdeš do sklepa, ségra si tady v obýváku vyzvedne tašku.
Šli jsme do sklepa a tam máme pod stropem trubky od topení k nim mě připoutá a já tam pak stojím s rukama nad hlavou. Už jsem slyšel jak za sebou zamkla, když v tom se ještě vrátila a tu tašku položila přede mne, prý ať mám nějaký vzrušení.
Sestra přijela asi po hodině, slyšel jsem jak šla po schodech nahoru a pak jak schází dolu.
Docela se zarazila, když mě tam viděla. Zakroutila hlavou, vzala si tašku, zeptala se jestli jsem v pohodě a odcházela .... najednou se ještě vrátila - promiň, mohu se podivat ... rozepla mi dva knoflíky u halenky, trochu ji rozevrela aby byla vidět podprsenka a udělala si fotku (mrcha ) neboj jenom pro mě, usmála se a odjela .
Manželce jsem to ale neřekl, když mě asi po třech hodinách odvázala

Návštěvník (Po, 24. 1. 2022 - 14:01)

Už se vám někdy stalo že jste se cítili Hodně trapně a hodně ponížení, když jste byli spoutani

Mari (Ne, 23. 1. 2022 - 22:01)

Celý dnešek jsem si nejvíc užila, na dnešek jsem dostala odpočinek. Měla jsem na sobě celotělový latex s kuklou. Dostala jsem latexovou svěrací kazajku. Nohy mi připoutal k posteli segufixem u kotníků. Tím to nekončilo, ještě mi připoutal lýtka latexovým popruhem, který pevně utáhl a ještě mám na posteli přidělaný velký pás na připoutání těla v pase. Byla jsem úplně znehybněna, chtěl odejít ale zase zapomněl na roubík. Už zavíral dveře, když jsem na něj houkla, umlč mě!. Přišel zpět, sáhl po stříbrné pásce utrhl kus ani jsem nestihla doříct ať si pospíší a měla jsem zalepenou pusu. Takto jsem byla skoro celý den. Osvobodil mě před chvilkou. Nebyla jsem ale po rozvázání jsem nebyla volná ani sekundu a hned co mi uvolnil obě ruce, zacvakla se na nich pouta. Pak vzal řetěz, provlékl ho přes pouta obmotal kolem pasu a zajistil ho zámkem. Ještě potom vzal pouta na nohy, spoutal mi nohy které pak spojil s pouty na rukou a řetězem v pasu. Odlepil mi pásku z úst a nandal mi roubík měkkou kuličku. Takto spoutaná jsem zrovna teď, co to píšu přítel je v pracovně, kde děla důležitý projekt a já sedím na gauči v obýváku. Co na to říkáte? Nosili byste pouta a roubík doma? Já to mám jako povinnost i jako relax.

Yveta (St, 26. 1. 2022 - 00:01)

A nazkoušela si ty pouta na ruce dcat za záda přes ten řetěz?

Mari (St, 26. 1. 2022 - 09:01)

Nn, to ne, ale můžu zkusit. Třeba jsem si mega zvykla na pouta, protože když mě přítel rozváže se svázání když odpočívám, tak hned dostanu pouta. Já už jinak než v poutech a s roubíkem doma nechodím.

Mari (Pá, 21. 1. 2022 - 13:01)

Začala jsem opět na spaní používat svůj oblíbeny způsob svázání. Také tento způsob používám když přes den odpočívám. Mám na sobě latex bez kukly. Mám na sobě latexovou svěrací kazajku, nohy mám spoutané popruhy. Jsem v péřovém spacáku, který je stažený popruhy, že jsem jako housenka. Pusu mám z bezpečnostních důvodů zalepenou stříbrnou páskou a mám pásku přes oči. Super ne? Nejlepší to je když je léto a je 30 stupňů.

Terka (Ne, 23. 1. 2022 - 13:01)

Já bych spíš roubík a nechala bych si ho utáhnout páskou.Co třeba ruce i nohy stáhnout páskou nebo provazem,hm?

Hans B.B. (Ne, 23. 1. 2022 - 21:01)

Páskou a nebo ještě líp tenkou igelitovou fólií. A nebo dostatečně široké a dobře přiléhající okovy. Když nejsou volné a jsou dostatečně široké tak netlačí ale sama se jich nezbavíš (to nakonec ani té fólie). Provazy řežou, odírají kůži a nechávají otlačeniny.
Ale když se to někomu líbí tak klidně i provaz. Roubík je podle mě nejlepší nafukovací s oddělitelným pumpovacím balónkem. Takový ten dvojitý motýlek. Trojitý je na houby. Při větším nafouknutí může dusit a trhat koutky úst. Při menším se dá vyplivnout.

Mari (Ne, 23. 1. 2022 - 14:01)

Můžu zkusit, co používáš ty za nejoblíbenější způsob svázání?

Hans B.B. (Ne, 23. 1. 2022 - 21:01)

Mě osobně se nejvíc líbí ta obrácená modlitba kdy máš sepnuté ruce za zády a v téhle poloze svázané, případně i přivázané k obojku. To je hodně omezující. Dá se na to natáhnout třeba svetr a není to vůbec vidět. A když k tomu přidáš i nohy, máš kozelec. Jen tenhle způsob nikdo moc nechce zkoušet asi právě proto, že je tak omezující a nepoužiješ ani lokty a nic. Jako když vůbec nemáš ruce. A popravdě, v téhle poloze bez zvykání to může po delší době být i bolestivé.

Hans B.B. (So, 22. 1. 2022 - 00:01)

Ta svěrací kazajka zní zajímavě. Máš ji z nějakého silnějšího materiálu?

Mari (So, 22. 1. 2022 - 01:01)

Nn z klasického latexu. Nedávno jsem zjistila že se opět cítím nepříjemně, když nemám aspoň pouta a roubík. Bez spoutání, se necítím bezpečně. Proto jsem doma zase spoutaná, když chodím volně přes den po bytě nebo má chatě. To mám, aby jsem neměla ty úzkostné pocity řetěz v pasu, k tomu připnutá pouta na rukou, pouta na nohou spojené řetízkem k poutům na rukou. Třeba takto to dělám už dva dny a když jsem spoutaná mimo spaní, cítím se skvěle. Ale nemůžu se usmívat tolik, protože mám k tomu zamčený roubík. Takto se cítím jedině bezpečně.

Bára (So, 22. 1. 2022 - 08:01)

Vyzkoušej nafukovaci latexovou kuklu (masku), dělají jich několik druhů. Nejraději nosím s průhledy na oči. S počátku je to nezvyk a dá se v ní vydržet jen krátce, ale po delší době v pohodě i 12h v kuse. Většinou si jí beru na celotělový latex, zmocní to pocit sevření.

Mari (So, 22. 1. 2022 - 15:01)

Ráda zkusím, docela by mně lákala. Nejlepší by byla s integrovaným nafukovacím roubíkem. Jinak dneska jsem zkusila, trochu si to ztížit. Přítel mi sundal pouta na chvilku. Přes latex s kuklou a přes zamčený roubík, jsem si oblékla gumové kalhoty do deště s laclem. Přes ně jsem si vzala péřové oteplováky. Vzala jsem si vzala pršiplášť a přes něj péřový kabát. Nandala kapuce, utáhla. Pak jsem opět byla spoutána. Takto jsem doteď. Miluju ten pocit, jak se mi pomalu vaří krev v žilách vedrem.

Hans B.B. (So, 22. 1. 2022 - 13:01)

Nebo masku od studiogum. Je silnější takže dokonale sevře hlavu, má zasklené průhledy na oči, vestavěný roubík imitující vnitřek úst tak, že máš latexem pokrytý i jazyk a hadičky do nosu, které vedou až do krku. Volitelný je i napevno připevněný zamykatelný obojek takže se v ní dá zamknout. Je zajímavé v ní být zavřený ale chce to si pomalu zvykat. Poprvé se dá vydržet tak půl hodiny. Postupně i den.
https://www.studiogum.com/Latex-Masks/Anatomical-Masks:::1_6.html
Možná by se přes ní dala dát i ta nafukovací.

Mari (St, 19. 1. 2022 - 22:01)

Už jsme doma z chaty, už na cestu jsem měla pouta a roubík. Když jsme dorazili domů, přítel mi pozměnil pravidla subinky. Odedneška budu muset povinně celoročně, mít doma na sobě latex s kuklou, roubík a péřovou kombinézu nebo cokoliv péřové. Dneska jsem to zahájila zatím bez latexu.Od zítra budu mít už pod tím latex. Dneska jsem měla na sobě celý den péřové oteplováky, péřovou bundu a péřový kabát. Roubík jsem měla také. Na holé tělo to příjemně chladilo, od zítra to bude výzva v kombinaci s latexem ale největší to bude v létě. Dovedete si přestavit být v 30 stupňovém vedru v latexu a v péřovém oblečení? Pro mě to bude příjemné.

Hans B.B. (St, 19. 1. 2022 - 23:01)

Myslel jsem, že latex nosíš sama od sebe dobrovolně protože chceš. A že ho nosíš prakticky pořád. Aspoň to tak vyznělo podle toho co jsi psala dřív.
Já mám z léta taky obavy. V létě totiž nemůžu latex nosit pořád. Včera jsem si ho sundal, vykoupal se a chtěl jsem si dát den bez něj. Cítil jsem se ale tak nepříjemně, že za hodinu už jsem ho měl zase zpátky na sobě. Vloni to ještě bylo v pohodě ale čím dál víc ho vnímám jako moji součást, jako by to byla moje vlastní kůže. A bez něj se necítím dobře, spíš hodně nepříjemně.

Mari (St, 19. 1. 2022 - 23:01)

Dobrovolně a přítel z toho udělal povinnost, když to mám tak ráda.

Bára (Pá, 21. 1. 2022 - 04:01)

Celotělový latex se přes léto i v 35°C se dá nosit, jde hodně o zvyk a nesmí být tmavý, aby se sluníčko do něj neopíralo. Byla jsem se něm i několikrát koupat, jak jsem i psala.

Reklama

Přidat komentář