Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

P (Pá, 22. 4. 2022 - 09:04)

Daly by jste většímu dítěti od 8 do 13 let pleny doma kdyby se pomocovalo do postele. A nebo ven jednorázové pleny.... A do kolika let jste nosili pleny a punčocháče jako batolata. A do kolika let jste používali kojeneckou lahev a dudlík na spaní či jen tak........A rodiče vás přebalovali a nebo jste si pleny naszovali sami......

Tomáš (Pá, 22. 4. 2022 - 22:04)

Plínu jsem měl od narození asi do 3 roků a potom od 10 do 12 ti , punčocháče nosím pořád teď mám 14.

Kuba (St, 20. 4. 2022 - 23:04)

Tak s klukama jsme byli přes prázdniny u nás. Celou dobu jsme měli nasazený plenky. Měli jsme tak tři až čtyři plenky, protože se prebalujem až když je máme všichni plný. Teď si do konce týdne bereme do školy pod slipy drynites, aby se náhodou něco nestalo.

Matka (Út, 19. 4. 2022 - 10:04)

Tak ráno byl budíček v 5 ránu sundavani plenek a dětskeho oblečení a z kojenců se stali zase normální děti co chodí do školy tak se umyli do čistá a radši pro jistotu jsem jim dala kalhotkove pleny nasazovaci ty jse našla ještě doma asi tak 6 po synovi když jako mimino nosil nasazovaci pleny ale nevýhodu měli to že to byli pleny do vody tak si je vzali a přes ně trenky a pak slabé dětské punčocháče a kalhoty chtěla jsem je sice omluvit že školy ale ta je pro ně lepší než celý den ležet či si hrát to můžou dělat až přijdou ze školy nejdříve si udělají své úkoly a povinnosti a potom se s nich stanou kojenci co nosí plenky a veškeré dětské oblečení a já jsem sice doma tak peru látkové pleny a oblečení co nosili od čtvrtka až do neděle plenky punčocháče bodyčka a overaly atd... Ale mezi tím jsem byla koupit pleny pro děti jednorázové látkové pleny až se vyperou a pak vyzehlim tak je zase schovam a budou používat jednorázové pleny s punčocháči či na spaní s dupačky či bodyčky ale koupila jsem si na ně i separační pleny a vkládací pleny tak až přijdou se školy tak se vysvleknou úplně do naha jenom ji zůstanou pleny do vody syn kamarádky by měl ještě přijít dneska k nám a večer by měl jít už domů ale bude se mi po něm stýskat a jak vymivate kojenecké láhve já jsem včera je vymila a stále zapachaji od sunaru ale pro jistotu jsem koupila 4 skleněné kojenecké láhve prodavačka mne řekla že na mytí jsou dost dobrý a plenky jednorázové jsem koupila na lepitka troje na denní použití a troje na noční použití a plus pleny drynites aby je mohli nosit do školy ale kupovala jsem je ve zdravotnich potřebách tak jsem paní prodavacce řekla že potřebuji plenky na hocha 8 let a na 12 let tak mi dala xs pro 12 lété dítě a největší plenky dětské pro 8 lete dítě mne řekla že je také může nosit xs..... Říkala že minulý týden prodávala pleny pro větší dítě kterému odhadem mohlo být 15 let a nebo více ale jestli bylo postižené to nevěděla........

Matka (Po, 18. 4. 2022 - 15:04)

Tak jsem se rozhodla že s kluků udělám batolata když jsem ráno přebalovala tak dostaly každý 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem a byli doma jen v plenkách a punčocháčich a ke snídani měly každý kaši v kojenecké lahvi ale oběd měly normální akorát že jsem nakrmila jednoho a potom prebalila a dala rovnou spát a pak jsem nakrmila druhého dne pak prebalila také a rovnou do hajan a každý dostal dupačky a dudlík do pusy aby se lépe spalo šli přesně ve 12 hodin spát a teď běhají po zahradě ale v jednorázovych plen s punčocháči a tepláčky jsem radši dala a běží syn domu a rek že by chtěl prebalit že je asi obojí a že druhý to samé tak jdu nejdříve na jednoho a pak druhého kamarádovi je 8 let je mladší já bych je prebalila venku ale není zase takový teplo tak je prebalim doma a po přebalování dostanou svacu v kojenecké lahvi jenom sunar je trochu hustý takže je to zasiti tak jsem dobalila oba dva dny přišel kamarádky přítel a sháněl nevlastního syna on má moc dobrý vztah k němu i když není jeho tak mu řekla jeho přítelkyně že je u mne na hlídání že ona musela včera na noční a že zítra jde na denní ona dělá v nemocnici jako zdravotní sestru a její jezdí z kamionem tak se na syna přišel podívat jak se má tak nám dělám kávu a budeme z destičkami na zahradě a říkal že jestli mne to nevadí kdepak ráda pomůžu já mám dovolenou takže v pohodě úplně a ptal se mě jestli mne nevadí že ho musím stále prebalovat když se pocurava ne kdepak já mému synovi také dávám pleny už zhruba 14 dní non-stop koukám že vás posloucha na slovo no to víte ono mu asi nic jiného nezbude než poslechnout a koukám že je tady ta kojenecka láhev co jsem mu koupil i s dudlíkem to je víte kluk včera byl u vás doma vaše paní ho prebalila do čistých plenek a viděl to u vás a pak to bude chtěl taky po mne tak vaše paní mne ji dala ale já ji to zaplatím ne to nemusíte víte co budeme si tykat já jsem Dan a já Lenka a když budeš něco potřebovat na to syna tak já ti to přivezu z ciziny tam na tyto děti co nosí jednorázové pleny a punčocháče s bodyckem či overalem ale i dupačky mají v běžném krámu je to normálně dětské oddělení pro miminka ale mají tam i pro větší děti jak plenky tak i různé oblečení já jsem něco přivezl tak až se přítelkyně vzbudí tak s klukama přijď no teď v 16 hodin bude druhá svačina Sunar přítelkyně jde na noční kolem 18 hodin ale já zítra zase jedu spíš řečeno dnes v noci jak to uděláš ráno no víš přemýšlím nad tím že bych klula omluvila ze školy do konce týdne ještě no a vašeho syna by to bylo lepší také tvá paní to taky říkala že by to udělala no to by šlo jestli vy oba budete v práci tak by to bylo lepší pro něj jo a mám konečně postel pro něj aby nemusel spát v té dětské postýlce jo bylo by to pro něj lepší kdybys tu postel složil tady jelikož u mne spí taky v dětské postýlce asi to nepůjde jelikož je teprve objednaná no nevadí já jim dám větší postel a já si lehnu na synovou postel že je jenom prehodim já mám velkou železnou a syn menší ze samého materiálu jelikož všechny věci co se týče přebalování je u syna v pokoji no tak až skoro už žena půjde do práce tak ti přijdu pomoci tak to ok...... A díky není zač děkovat ale je...... Víš já jsem vdova mne manžel umřel minulý rok na covid 19 tak jsem ráda že se mohu starat i o vašeho syna.......

Matka (Po, 18. 4. 2022 - 05:04)

Tak kluci usnuli ne v 18 hodin ale kolem 20 hodin to jsem se jich zeptala jestli chtějí vyměnit pleny a řekli že ano tak začal přebalovací režim a oboum jsem dala 4 látkové pleny a gum kalhotky s overalem s dlouhou nohavičkou pak vyfudali sunar a každý si vzal dudlík a usli jako batolata teď jsem vstala kvůli přebalování děti já je vždy prebalim ve spánku aniž by si toho všimli a byli jenom pocurany jelikož se stačili vykadit ještě včera než jsem je přebalovala před spaním.

Matka (Ne, 17. 4. 2022 - 16:04)

Tak je u nás sousedka co syna také prebaluje a ptala se mi proč mému synovi dávám tolik plen jo to je lepší pro větší savost že on je vždycky durch mokrý a ptala jsem se já jestli dává synovi i dudlík či kojeneckou lahev a ona řekla s údivem že ano a proč se ptáš jelikož když syn přišel od vás tak to musel u vás vidět tak to chce také.? Víš co já mám ještě jednu láhev s dodlikem ještě novou a dudlík také tak ti to přinesu no a děcka si hrajou v pokoji a díky za přebalování syna jo není zač děkovat když byl pocurany tak jsem mu mokré pleny sundala a dala čisté jo už ti to nesu ale i se sunarem a teď mám takový problém já jdu ráno do práce bohužel i v úterý jako každý no to je jasný že no a já bych synka potřebovala pohlídat dnes už jelikož jdu na noční jo úplně v klidu ho tady nech a v kolik hodin chodí spát aby se kluci nehadali normálně v 18 hodin tak to je dobře můj to samé teď má jednorázové pleny s punčocháči no nevadí já mu dám overal ale koukám že je menší tak rozlozim dětskou postýlku cestovní jo v pohodě doma v ní spí také tak jiriku dnes tady zůstávas až do úterý a teta se bude starat o tebe tak i o svého syna máš to dobrý že mám dovolenou a já syna omluvím ze školy že mu není dobře tak už jeho máma odešla tak kluci když budete chtít prebalit tak mi jeden přijďte říct a jiriku v kolik hodin ti máma dává ten Sunar jako druhou večeři ok a Honzíku ty to budeš mít to samé mamko kde si vzala kojeneckou lahev teta mne ji dala tady od jirika kluci tak si hrajete a vezmete si každý svůj dudlík ok mamko a teto víte že v 18 hodin je spánek víme ale teto kde budu spát rozlozim ti dětskou postýlku já v ní také spím doma....

Matka (Ne, 17. 4. 2022 - 15:04)

Syn většinou má pleny stále doma mu dávám zatím klasické látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče se slemi které jsem mu je usila na ně ale ráno při sundavani plenek z noci byl celý durch mokrý tak nastala očista a potom jsem ho nechala bez plen chtěl sice čisté ale já jsem mu řekla že ať je bez plinecek kvůli tomu aby také vetral že nemůže být stále v plenkách celý den. Plenky jsem začala používat z důvodu pomocovani do postele ale je mu bohužel 12 let ale když jsem mu první den večer říkala že dostane pleny tak vůbec neprotestoval nechal si je dát v klidu a pohodě teď s klukama běhá venku ale to dostal jednorázové pleny zatím ještě největší pampersky a slabé punčocháče a tepláky dnes nešel spát po obědě ale zato až přijde z venku kolem 16 hodin tak nastane večerní mytí a přebalování přemýšlím že mu dám 3 látkové pleny s jednorázovkou ale jeho musím vždy obléknout jelikož mu dávám vždy dupačky a spát chodí vždy v 18 hodin a plenky dávám od minulého týdne plenky látkové nám ještě zbyli po něm asi 100 kusů tak je používám na něj a svrchní kalhotky a dupačky jsem koupila ze stránky in-tex ale má i gumové kalhotky pro větší děti ale i při cestování nosí plenky a veškeré dětské oblečení ale když je chladno tak mu dávám vždy 3 látkové pleny s jednorázovkou pak gumové kalhotky a punčocháče normálni dětské ještě zatím a potom dětskou kombinézu a to je potom větší balík mezi nohama jsou sice trochu vydet ale klukovi to nevadí spíš vyhovuje a už se syn asi vrací domů tak jsem zvědavá jak vypadají jeho plenky jednorázové jestli bude mokrý či posrany tak kluk tedy už přišel a v ruce měl tašku s mokrymi plenky já jsem mu ven dala 2 látkové pleny s jednorázovkou ale on byl s kamarádem doma asi u sousedů a jejich kluk také nosí plenky tak byl prebaleny uni to řekl že teta ho prebalila do čistých plenek a já řekla tak to jó teď se myje sám a potom jsem mu řekla ať přijde nahaty do svého pokoje na přebalování že dostane podle toho jaké pleny bude chtít že si může vybrat jestli 4 látkové pleny a gum kalhotky a nebo jednorázové pleny se svrchnimi kalhotky tak já mám vše připraveno čekám jenom na syna nejdříve ho namazu a pak zasypu pudrem tak už leží na posteli a řekl mi že chce 6 látkových plen skládám pleny na šířku tak jsem udělala všechny úkony chtěl tedy 6 látkových plen a gum kalhotky a bavlněné punčocháče a pak bodyčko vše dostal jak chtěl ale co mne zarazilo tak chtěl i dudlík a kojeneckou lahev tak jsem mu řekla až v úterý až bude otevřena prodejna tak nakoupím aspoň 4 dudlíky a dvě kojenecké láhve ale ty skleněné a hlavně Sunar teď jsem mu řekla že bude večere v 17 h a pak se může koukat na pohádky a nebo co chce a v 18 hodin spánek a se vším souhlasil ale to mu na noc sundam punčocháče abych ho mohla v noci ve spánku prebalit do čistých plenek a syn spí ještě ve fusaku místo deky....

Otec (Ne, 17. 4. 2022 - 10:04)

Tak kluci si i nadále libují , že mají plenky . Teď o Velikonocích nosí už od čtvrtka kdy jsou doma plenky typu ABDL ve velikosti S . Ikdyž už si většinou řeknou , že chtějí na velkou a udělají ji tak , že jeden si sedne na pwc a druhý na nočník , tak o víkendu ani náhodou. To si nechají ráno přinést snídani kterou jim dáváme do kojenecké láhve . Máj tam řídkou kaši Hamilton s ovocnou příchutí . V klidu si jí vydudaj a my je necháme samotný . Nedávno jsem se koukal s přítelkyní na kameru , kterou máj v pokoji . Jirka zůstane většinou v posteli a s pokrčenýma nohama začne kadit do plen . Honza většinou vyleze ven a chodí po pokoji a přitom kadí do plen . Pak přijde až pro jednoho z nás dolů , že potřebují oba přebalit . Tak se jde do koupelny kde nastane očista a zabalení do čisté pleny . Když jsou jen doma tak chtějí dát do jednorázovky froté plenku . Tak ji dostanou a na zadeček ještě separační plenu . Potom se jde do jejich pokoje kde jsou oblečeni buď do body a punčocháčů či teplačků a nebo dostanou overal . Když je ošklivo jako bylo včera , tak si hrajou doma . Dnes ráno chtěli jít ven , ale plenky chtít jako na doma a tak je dostali . Potom body , punčocháče a protože mrzlo tak i oteplovačky. Plenka byla pod nima trochu vidět a to hlavně ze zadu . Šli řadit zřejmě do lesa . Asi tak za hodinu je čekáme . Zřejmě je budeme muset opět hned přebalit . Potom bude oběd a po něm povinný odpolední klid . Zítra chtějí jít na pomlázku a tak půjdou holt v plence . Ostatní bude dle počasí . V kolik dáváte děti spát pokud mají pleny ? A jak to máte teď přes Velikonoce? Mají pleny po celou dobu ? A zkouší dělat velkou třeba na WC ?

P (So, 16. 4. 2022 - 16:04)

Tak braskovi se moc líbí být venku zkouší i chodit pomocí vozíku jak má to ADHD tak od pasu dolů je nehybny a že jsem ještě nedával ty leginy občas vykoukne i slunce ale už jsem asi dvakrát prebalovat musel pleny si vozime sebou i s podložkami na přebalování já si ho vždy položím na zem a prebalim ho a úplně v klidu ale teď jsem přišel už domů sním jelikož byl pomoceny a pokadeny jak chvíli chodil pomocí vozíku doma má sice chodítko ale spíš má nejraději ten invalidní vozík tak to toho využil a pokadil se vždy přes všední dny je ve stacionáři a mamka si ho večer vyzvedáva bud ona a nebo také já osobně ale v úterý se tam dávat nemusí jelikož jdu k doktorovi stim proč se pomocuji a snad to nebude prostata abych pak neměl pleny také celý život furt non-stop......

Petřík (So, 16. 4. 2022 - 13:04)

Mne je už více let a včera jsem přišel z oslavy později a u postele byli připravené jednorázové pleny zatím ještě S to se máma rozhodla je koupit jelikož když jsem je minule neměl tak jsem se v noci pomocil do postele... Tak než tyto jednorázové pleny máma nakoupila tak jsem za trest musel celý víkend nosit plenky látkové 80x80 ty mne jsou v klidu ty mamka používá na malého bratříčka ten je nosí v 7 letech ještě no a mne je už o 13 let více to jsem měl ty látkové pleny byl to minulý víkend tak jsem měl 6 látkových plen mezi nohama a ještě silnější igelit přes pleny a dostal jsem i punčocháče no řeknu vám nechtěl jsem to ale pro moji jistotu to bylo dobré a když se mi chtělo kadit či čůrat tak jedině bohužel do plenek a trest byl takový že jsem si plenky nemohi dávat sám ale mamka mne vždy prebalila teď tyto jednorázové pleny si dávám sám mám je i teď přes den ale hlavně v noci abych se nepomocil do postele a starám se i o malého brasku že ho prebaluji a nemusela mamka ho prebalovat on je postižený ADHD takže on pleny potřebuje mít stále teď jsem sním šel na procházku chtěl jít ven tak jedině z doprovodu tak jsem mu dal 2 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče a ve vozíku má fusak ale mamka mi říkala abych mu dal ještě leginy.....

pochlubte se (Pá, 15. 4. 2022 - 22:04)

kdo taky dával dětem spolu s plínou dudlík pod roušku během covid na nákupy a procházky
náš malej je mu 5 byl pořád s plínama venku a když sme byli v obchodě tak byl hodný a byl furt u mě protože měl dudlík a nemluvil že chce tohle a tamto protože se bál aby mu vypadl
doma dostával furt plínu punčocháče bez slipů a triko aby bylo vidět jestli má ee

PLenkař (Pá, 15. 4. 2022 - 16:04)

Které velké nosí plenky?

Kaja (Čt, 14. 4. 2022 - 14:04)

Mne je 10 let nejdříve si musím vzít před mámou dupačky ale nejdřív si lehnu na postel a čekám na pleny nejdříve dostanu 4 látkové pleny a jednorázové pleny přes látkové já mám malý autismus ale mamka mne musí často holit mezi nohama jelikož mne už rostou chlupy a buď si potom obleču ty dupačky sám a mamka mne je zapne v zadu na zip a když nechci dupačky tak dostanu overal ale pod ním mám punčocháče bavlněné ale to už mne mamka obléká sama a plenky mne vydrží celou noc a když jsem doma tak mám pleny také úplně stejný počet plenek co na noc ale to už mám čistě jenom punčocháče a ležím v posteli a ležím ve fusaku ale mám polohovací postel a když přijde oběd tak mne mamka musí i nakrmit jelikož to je sám nezvládnu a když je svačina tak jedině v kojenecké lahvi jinak na spaní v puse mám dudlík 18-36 měsíců teď je mamka v práci a omne se stará pečovatelka ta mne prebaluje a krmí mne a když chci jít ven tak jedině v plenkách a punčocháčich a samozřejmě nesmí chybět invalidní vozík to mám podobný s plenkami 2 frote plenky a jednorázové pleny a punčocháče s laclem a dá mi botky vasky já mám 35,5 a já pečovatelce říkám teto říkal jsem jí až mi dá leginy radši místo těch punčocháču tak mne tak dala ale říkala že mezi nohama by to chtělo oholit nerostou mi tolik ale chtělo by to dát pryč říkala že zítra až mne mamka odvede do stacionáře pro děti tak mne oholi tam jsem celý den jenom v plenkách ale tam mne dávají čisté jenom látkové pleny či kapsove.....

Jirka (Pá, 15. 4. 2022 - 23:04)

Kájo ty žvanile ...........

Návštěvník (St, 13. 4. 2022 - 21:04)

*ho

Návštěvník (St, 13. 4. 2022 - 21:04)

my máme pro kluka tady tente "spací pytel" ten jje připoutaný k posteli, dcera může svobodně hýbat rukama, nohama , ale zase je nutné mít pleny, kdo jí má v noci rozepínat a posílat na toaletu.
https://www.youtube.com/watch?v=OA-cMOSgiOs

Irena (St, 13. 4. 2022 - 19:04)

Tady se píše o plenkách. Někteří lidé s poruchou autismu musí taky nosit pleny. Starám se o dva syny ve věku 6 a 20 let a ještě jsme si adoptovali jednoho 13letého. Všichni tři nosí přes den postroje, které se zapínají vzadu, aby si je nebylo možné rozepnout. Samozřejmě jak dítě roste, tak více vnímá, že musí nosit postroj a nechce ho nosit a snaží se to rozepínat, proto s věkem se pořizuje nový postroj co do délky, pevnosti a zapínání. Nejmladší syn má https://postimg.cc/Y47XgZrj , prostřední má zase takové https://www.imgup.cz/image/19.kVcV a nejstarší 20-letý https://ibb.co/b1hR7BR . Vzadu je úchytka a vodící pás, který se tam připíná. Nejstarší syn má dva zesílené vodící pásy z každé strany. Dva synové mají zapínání na dva trojzubce, nejstarší tam má trojzubce tři s pojistkou. Většinou si na ně ani nedosáhnou dozadu, tak se nesnaží je rozepínat, ale někdy jsou roztěkaní a zkouší to. Na noc jsou synové prakticky bez dozoru - musí mít každý jednodušší polstrovaný postroj, který se zapíná vzadu mezi lopatkami na řemínek, který netlačí a kam si nedosáhnou. Tam je kroužek na zacvaknutí omezovacího popruhu, který se na opačném konci zacvakne k madlu pod postel. Synové jsou tak na posteli a popruh je mimo postel nepustí - je to kvůli tomu, aby nespadli na zem, ale hlavně autisté zejména v noci dělají to, že se vztekají a lítají po bytě a dělají všemožnou neplechu. No a musí mít pleny na noc. Pokud něco potřebují, tak zakřičí. Nejmladší spí u nás v ložnici a i když má postel s ohrádkou, tak dostává zezadu popruh. Starší synové spí ve společném pokojíčku. Po 19. hodině jdou do pyžama, nasadí se jim postroj, vzadu zapne řemínek a přicvakne se popruh. Nandám jim pleny. A pak se ještě můžou dívat na televizi nebo si hrát s mobilem. Pak už vypínám nebo položím mobily na stůj a jdou spát. Když se perou, tak musí jít do postele na popruh někdy i dříve, nebo třeba po obědě na 2 hodiny. A pokaždé mají pleny. Nejstarší syn je asi nejhodnější a už se mu nechce čúrat do plen, v podstatě ani by po bytě snad neběhal, ale jednou spadl z postele, takže musí mít popruh a pleny. Při cestování mají všichni tři pleny.

Lenka (St, 13. 4. 2022 - 17:04)

Já synovi 8 let dávám plenky jednorázové taky na venek ale i cesty krátké či dlouhé ale už seni Kids na lepitka a doma do nich dostává 2 látkové pleny pro větší savost a nebo frote plinku zkouším dávat pleny i látkové mám po něm ještě 70x70 ale dneska je dostane na noc ty mu jsou v klidu když přišel ze školy tak už jsem mu pleny dala a doma má punčocháče s laclem sice mají prázdniny v pátek ale už je ve škole dostali od včerejška takže kluk bude v plenkách až do pondělí ráno ale do školy dostává taky plenky na lepitka a zatím ještě punčocháče dětské normálně nosí......

H (St, 13. 4. 2022 - 11:04)

Kdo vás prebaluje a nebo si dáváte plenky sami. Syn to má samé když něco dělá na počítači ale jemu je 13 let chtěl abych mu dávala pleny tak jsem mu je začala dávat ale jako trest pro větší děti tak když je doma tak dostává látkové pleny 80x80 složené na šířku 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem punčocháče a plenky látkové mu jsou ale svrchní kalhotky a nebo pvc kalhotky mu objednávám v intexu ale i s bodyckem a v látkových plen má i suchou plenku a obje potřeby dělá do plenek jelikož to bodyčko má zip vzadu a na venek jednorázové pleny pleny nosí také a ještě zatím punčocháče nosí.... Dnes už do školy nešel tak jsem ho omluvila že mu nebylo dobře a zítra už mají prázdniny a ráno jsem ho prebalila do čistých plenek a punčocháču a přes dostal bodyčko tak dneska bude celý den pouze v plenkách a unas je celá zahrada vypranych látkových plen a různých dětských věci např bodyček a dupaček a overalu to kluk používá také na spaní a vždy po obědě kluk chodí spát pravidelně a když chce jít ven tak jedině na zahradu jelikož má také pleny a když přijde kamarád tak tam je sním akorát že si řekne občas taky o plenky tak mu ji dám ale jednorázové pleny s leginy ale syn má pouze látkové pleny 80x80 a přebalování syna dělám já osobně a prebaluji ho klidně i venku když se pokadi ale i pocura a prebaluji normálně jako kdyby byl mimino teď jsem si ho zavolala na přebalování tak ho musím jít prebalit teď a teď bude mít malou svacu před obědem ale ta je už připravena v kojenecké lahvi a říkal že je jenom pocurany tak mu ji ještě nechám až se pokadi jelikož když jsem ráno měnila tak byl durch úplně promoceny tak dostal vše čisté a bylo vše i v posteli tak se suši matrace na zahradě je mu sice 13 let ale je menší postavy a není to na něm moc vydet že mu je 13 let spíš vypadá tak na 8 let tak jsem mu do kojenecké láhve dala sunar s trochou projimadla aby se vykadil v pohodě a pak před spaním ho prebalim do čistých látkových plen ale dám mu 6x plenek a dupackach ho nechám spát ale rozložím dětskou postýlku na cestování on v ní se vyspi úplně v pohodě a klidu...... A denně prebaluji tak 4x......!!!

Reklama

Přidat komentář