Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 15:01)

Nezapomněl. Jde o to, že on neumí ani česky. Spletenec je v pořádku, ať se hádají, aspoň se navzájem budou hlídat. Vláda jednoho muže Zaklekávače v pořádku nebyla. Toho mohl volit jen naprostý blbec

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 16:01)

Nevím, jestli jsi s ním nikdy přišel do styku, on byl tak trochu šéfem mýho bráchy. A jak on říká, diktátor, kdy ani ti schopní v jeho týmu, neměli šanci

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 16:01)

I k ženám se choval jako hovado. A jeho syn byl braný jako psychicky narušený jen kvůli tomu, že vyrůstal ve Švýcarsku a uměl špatně česky. Důchodci mu byli u zadku, potřeboval jen hlasy za každou cenu.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 15:01)

Já ho slyšel mluvit anglicky a to byla prdel :DD

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 16:01)

Já taky, mluvil jak masabob:) , ale mluvil. Tihle nekváknou nic a hlásí to už dopředu. To mi řekni, jak je možný, že poměrně mladí lidé, kteří v dnešní době dělají politiku, nemluví anglicky? Copak to není předpoklad nejen pro studium na VŠ, ale i pro to čemu se říká všeobecný přehled? Jsem fakt naštvaná

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 17:01)

Vlastně bych ty kolem 50 a výš i omluvil. Ono se to říká dobře těm co mají jazykové nadání nebo začali studovat pár let po revoluci. Ale když se od ZŠ učíte ruský a německý jazyk, VŠ pak dodělali právě s těmito jazyky, pak se ve své profesi nepotřebovali dorozumět anglicky, nebyl důvod se anglicky učit. Navíc technický typy se jazykům vyhýbali. Vsadím se, že polovina vlády už by nadala matematiku střední školy, třeba derivace, integrály. Vysokoškolskou už vůbec ne. Takže mé rodiče z pasivní znalosti Aj omlouvám. Aj a všeobecný přehled? Tak to nevím.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 17:01)

Já omlouvám každého jedince, který nemluví anglicky z jakéhokoli důvodu. Je to jen jeho věc, jak a proč se vzdělává nebo nevzdělává. Nelze toto omluvit u politika v tak vysoké funkci

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 17:01)

Když ono být odborník třeba na ekonomiku, vyšvihnout se do politiky a najednou se v 57 naučit odbornou angličtinu, asi žádná sranda. A mladý rafany tam nechtějí. Znám ženu, 55 let, s velmi úspěšnou finanční firmou, která se nikdy Aj nenaučila. I přesto je v zahraničí obdivovaná. Pro svůj čich na finance. Má tlumočníky. Jadernou fyziku na elektrotechnické fakultě ČVUT a matfyz na UK ukončila s červenými diplomy.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 18:01)

No nevím, na VŠE jsem vystudovala na obchodní fakultě zahra obchod tři rožníky teda šest semestrů, pak jsem z jistých vážných důvodů musela skončit. Nevím jak je to na jiných fakultách, ale tady jsme dělali zkoušku z AJ nebo NJ při přijímačkách a pak v každém ročníku aspon jedna zkouška. Ale nevím, jak je to třeba na financích. A kdo je odborník na jadernou fyzkiku, no tak to asi nebudeme srovnávat např s paní Černochovou, že:)), to je samozřejmě jinde

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 18:01)

Jestli jsi chtěla dělat zahra obchod, tak tam byly jazyky podmínka. Mám šok z životopisu pí Černochové (proč neumí jazyky ???????): "Narodila se v roce 1973 v Praze. V roce 1996 absolvovala kurz celoživotního vzdělávání a složila závěrečnou zkoušku z oboru Bankovnictví a peněžní ekonomie na Fakultě financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze. V roce 2009 dokončila bakalářské studium práv na Vysoké škole aplikovaného práva v Praze a v roce 2011 získala vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu Mezinárodní teritoriální studia ve studijním oboru Mezinárodní vztahy a evropská studia na Metropolitní univerzitě v Praze"

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 19:01)

Jeden by předpokládal, že na Mezinárodních teritoriálních studiích se bude z AJ dělat aspo%n malá státnice:) Tedy ne z gramatiky ale odborných předmětů

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 19:01)

Jj, jeden by předpokládal. A ono né :)). Masarykova univerzita mi začíná být sympatická, tam berou očividně každého.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 19:01)

Ta Metropolitní ta je mi taky sympatická, ale tam se platí, tak nic.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 16:01)

Tady je vysvětlení. Čtyři se neumí domluvit anglicky. Jedna studovala na soukromé univerzitě v Praze, zbylí tři v Brně. Tolik k úrovni jistých VŠ.

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 16:01)

Tak asi všichni doufají, že omikronem to zmizí a nic dalšího nebude potřeba. Průser by byl, kdyby kovid zmutoval do nějaký šílený podoby. Snad ale už bude dobře.

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 16:01)

Po omikronu snad vir oslabí, ale očkování bude potřeba už vždy. Jako třeba proti neštovicím. Vir tu bude pořád.

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 16:01)

Blbost s tím věčným očkováním. Prý posilňující dávky oslabují imunitu.

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 17:01)

Očkování ti imunitu neoslabuje. To, že nosíme roušky a vyhýbáme se sociálním kontaktům ano. A neskončí to dokud nebude potřebná proočkovanost.

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 16:01)

Asi budeš muset na očkování, jinak tě nikam ani k ničemu nepustí ve zdravotnictví. Je možné, že nastane změna, ale moc tomu nevěřím.

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 13:01)

Aleš má pravdu. A že vám to není blbý, pořád dávat najevo koho tady chcete nebo nechcete.Navíc, když už Host patří k Miluně.

Reklama

Přidat komentář