Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 08:01)

Těžká věc, Oto. Když pominu, že tě to překvapilo, protože nevíš co se kolem tebe děje, tak Okamura by ti zase zavedl zákon o pracovní povinnosti. To si nevybereš.

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 09:01)

:)))

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 05:01)

a teď si vemte že takových jako je Ota je spousta - velmi podprůměrně inteligentních. Jak by potom ty volby mohly dopadnout když tady padlo jméno Okamura? To už chybí jen Volný a komunisti. Navrhnul bych před kažými volbami nejdřív test inteligence.

Ota (Čt, 13. 1. 2022 - 21:01)

Milu si tady? Zdenča včera psala že tě zlobí Richard. Co dělal? A jak se máš? A u mě se nechal očkovat kolega a třetí den mu píská v uchu a neví co s tím. Tak co si o tom myslíš? A k věci co tady píšete za mě už ne ani Babiš. Před odchodem vymyslet vyhlášku o povinném očkování, to jako ne. Za mě už jedině Okamura.

Miluna (Pá, 14. 1. 2022 - 13:01)

Jo Babiš s Vojtěchem mě pěkně nasrali jak zaškodili než odešli s tou vyhláškou.A Válek se nějak pořád ke zrušení nemá.U Zdenči už jim vyhrožovala i třídní že jestli se nenaočkujou nebudou smět ve třeťáku na praxi.Doma vidim z toho smutnou holku,nevim kde mam na to brát nervy.A Ríša jo no ten mi zlobí že jeho se zeptam jestli přijel vlakem nebo autobusem tak mi ani minule neodpověděl.Na takovou blbou věc.Někdy se chová hrozně.Jinak postupně stěhujem věci do toho malýho města.Teď je to nutný protože tam je bydlení o 2-3 tisíce levnější a Sergejovi doktorka pořád nedovolila jít se živit řidičem jak si přál.Má v řidičáku zatim napsaný jen pro osobní potřebu,takže prostě tohle je blbý a pokračuje dál v té práci s tou kolegyní.A ten tvuj kolega no tak to je hnus.Co s tim bude dělat? Vždyť to musí být na zbláznění?

Návštěvník (Pá, 14. 1. 2022 - 13:01)

Jak budeš mít velkej kvartýr?

Miluna (Pá, 14. 1. 2022 - 13:01)

O místnost víc a tam budu s Michálkem.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 21:01)

A Okamura je na tom jazykově jak? To asi dobře a další vzdělání?

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 21:01)

Chemická průmyslovka.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 19:01)

Jen to ukončím tím, že jsem se nikdy nijak zvlášť nepídil po vzdělání našich politiků, protože jsem předpokládal, že ke své funkci mají vzdělání. Je faktem, že jsem se zarazil u Vojtěcha, ale vím, že AB si ministry vybíral podle jiného ukazatele. Museli na slovo poslouchat. Takže mě to teď šokuje, co to vlastně mají za školy a proč i přesto jsou tak nevzdělaní.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 19:01)

Ale trochu mě uklidnil ministr zahraničních věcí "Vystudoval bakalářský obor mezinárodní teritoriální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Během studia absolvoval dvousemestrální pobyt na University of Kent ve Spojeném království v rámci studijního programu Erasmus."
A pokud jsem dobře slyšel, náměstka mu dělá zkušený Martin Dvořák. Tak tam snad problém nebude. Ale když člověk vidí tu Černochovou, mladou ženu, papírově vzdělanou, tak je fakt v šoku :)))

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 19:01)

A další záhada. Jak získala doktorát bez znalosti Aj? "Osobní údaje
JUDr. Alena Schillerová, PhD. se narodila 18. března 1964. Vzdělání: 1997–2000: titul Ph. D. - Správní právo – správní a zemědělsko-družstevní právo, Masarykova univerzita v Brně
1982–1988 titul JUDr. - Právo, Masarykova univerzita v Brně"

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 19:01)

Ty jim dáváš:))

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 19:01)

JJ, a to jsme se dnes podívali jen na Paní Černochovou

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 17:01)

Aleš by si měl udělat pořádek hlavně v místě bydliště. :-))) Jinak na AB může s vděčností vzpomínat jen retard ale tech se tu vyskytuje více. Neni to jen Aleš.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 17:01)

Aleši, u vás v Brně na Fildě není předpokladem pro studium angličtina, sakra? Je to vůbec možný, jsme v EU a oni budou mluvit polsky nebo co to plácají

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 17:01)

Když to čtu, máš pravdu. Jsme v EU, tak by každý kdo chce být politik na vyšším místě, měl mít angličtinu jako svůj druhý jazyk. Úroveň vysokého školství je strašná.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 17:01)

Je pro EU angličtina, jako společný dorozumívací jazyk, aktuální? Nemělvy by to spíše být jazyky evropských hegemonů, kterými jsou Německo, případně Francie, když "hrdý Albion" z Eu vystoupil?

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 18:01)

EU má tři jazyky, kterými komunikuje, AJ, FJ, NJ. Při těch schůzích, dokumenty atd, to je jistě vše ve všech 23 jazycích. Jenže . Politika se dělá jaksi v zákulisí. A většina lidí světa na určité úrovni prostě komunikuje v AJ. A spousta odborné literatury je také pouze
V AJ. S tím nic nenaděláš. L.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 18:01)

Takže upřesňuji, kromě té soukromé komunikace, kde s epeče politika, je to takhle: Právní předpisy a dokumenty důležité pro veřejnost nebo z hlediska
obecného zájmu se vydávají ve všech 23 úředních jazycích. To však představuje pouze malou
část práce institucí. Jiné dokumenty, jako např. sdělení vnitrostátním orgánům, rozhodnutí
určená některým soukromým osobám či subjektům nebo korespondence, se překládají pouze
do jazyků těch osob či subjektů, kterých se týkají. Pro interní účely si mohou instituce EU ze
zákona stanovit svá vlastní pravidla pro používání jazyků. Evropská komise například používá
pro své vnitřní záležitosti tři jazyky: angličtinu, francouzštinu a němčinu, a ostatní jazyky
používá pouze pro informování a komunikaci s veřejností. Naproti tomu poslanci Evropského
parlamentu potřebují pracovní dokumenty ve svém jazyce, takže se s dokumenty pracuje ve
všech jazycích již od počátku.

Reklama

Přidat komentář