Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 18:01)

Spíš je to lidské, než české. A Indové a Arabové se učí jen kvůli svému kšeftu = profesi. A určitě ne každý :))) A jak správně píšeš, proč se učit něco, co po mně nikdo nechce. Taky už neumím nazpaměť periodickou soustavu prvků. Rozsah vědění vedeme každý tím směrem, kam potřebujeme.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 18:01)

Lidské to je, ale chytré ne. A ano Arabové a Indové se učí proto, aby získali dobrou pracovní pozici. A ne každý. Jenže u nás by to měl být už konečně každý. A jak to tedy sakra tady je, není povinné maturovat z aspoň jednoho jazyka?

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 18:01)

Ještě děti nemám, ale mám pocit, že anglina se teď od první třídy učí. Povinnost maturovat z jazyka asi pořád je. Ale třeba rodiče maturovali z ruštiny.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 16:01)

No byl schopnej, všeho schopnej. A teď je tam neschopnej Pat s Mat, tomu říkám výhra.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 16:01)

Tak samozřejmě že to není výhra, ale zbavili jsme se člověka, který zadlužil celou zemi a dělal nám ostudu po světě svým nemorálním kšeftováním. Je správné že je pryč a že je tam někdo jiný. Uvidíme co předvedou

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 16:01)

Furt lepší než AB

Mia (Čt, 13. 1. 2022 - 16:01)

Jo, jsem důchodce, taky jednou budeš, ale nevelebim ho kvůli valorizaci ani kvůli slevám na jízdném. Já je totiž vůbec,ale vůbec nepotřebují.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 16:01)

Já jsem mladší, taky jsi byla, a nevelebim ho vůbec, protože naší generaci zadlužil tak, že o důchodech si můžeme nechat zdát. Dva dotazy. Proč ho velebíš, když pro stát neudělal nic? Proč důchodci říkají tu větu : taky budeš?

Mia (Čt, 13. 1. 2022 - 16:01)

Nechci se pouštět do politické diskuse. Jsem jen babka z vesnice a nemám patřičný rozhled. Ale třeba pandemie - něco úplně nového a ani ve světě si s tím nevěděli rady, vše se řešilo za pochodu. Tihle ti noví s tím zatím udělali kulovy, presto, že před volbami meli huby plný keců, jak by se to mělo dělat atd.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 16:01)

Jakože měli říct Kovide zmizni !!! Nebo co měli dělat? Testování všech samotesty je v pořádku. Před volbami měli plnou hubu keců, že musí pracovat dohromady, že PR tým AB to nevytrhne měli pravdu. Jenomže AB zadlužil náš stát už před kovidem. A rozpustil FNR aby si spravil rozpočet. Průser

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 16:01)

To máš samozřejmě pravdu Mio. Jenže v politice i byznysu jde jen a pouze o výsledky, no

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 15:01)

Babišova vláda ještě více zadlužila další generace.

Mia (Čt, 13. 1. 2022 - 15:01)

Aleši musím ti dát za pravdu
Hned po volbách jsem si říkala že budeme špendlíkem kopat a prstickem hrabat a vzpomínat na Babiše

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 16:01)

Jestli jsi důchodce, tak budeš vzpomínat Ale musíš myslet na další generace, ne jen na sebe

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 15:01)

To zase ne, Mio. Babiš naprosto zanedbal třeba přípravu na to předsedování EU, to taky bude ostuda, protože tihle to matlají na poslední chvíli. A vše kolem pandemie, výsledků opatření, špatné komunikace s občany...to jde taky za ním

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 16:01)

a žádné nové nemocnice, pidikousek dálnic, žádná důchodová reforma, žádná vize budoucnosti pro mladé. Jen EET. A kolik z toho stát vydělal? 00Ho...

-Aleš- (Čt, 13. 1. 2022 - 15:01)

Když už diskutéři na idnes, kteří volí pravici napíšou že zlatej Babiš, tak to už je co říct. Musíme doufat, že tihle diletanti během tohoto volebního období nenadělají moc škody a po nových volbách jim to voliči sečtou v podobě návratu ČSSD a KSČM.

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 16:01)

ČSSD by se měla vrátit, nová, moderní, bez minulosti. Komanči raději ne :((

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 11:01)

zpravodajstvi/clanek/452451-ctvrta-posilujici-davka-neni-to-dobry-napad-varuje-ema?

Návštěvník (Čt, 13. 1. 2022 - 14:01)

Další Hoax se stává realitou a pravda postupně vylézá.

Reklama

Přidat komentář