Reklama

Svazování partnera(ky)

Mari (Pá, 17. 12. 2021 - 20:12)

Takhle je good právě svázání v pláštěnce. Mě když jsem v 15 začínala se svazovaním když jsem to prvně zkusila tak mi stačila plastenka nebo spíš pršiplášť gumáky a páska. A jednoduché svázání do kozelce je na světě.

Terka (Pá, 17. 12. 2021 - 18:12)

Já latex nemám ,takže když jsme ze ségrou doma sami,tak se obléknu do termo a hned mě sváže a dá roubík,pak se díváme na film.Ale musí to pěkně utáhnout abych to nemohla rozvázat

Mari (Pá, 17. 12. 2021 - 18:12)

A nějakou pláštěnku nebo gumáky? Na tohle se dá použít i péřová zimní bunda. Pokud doma máte pláštěnky. Tak se dá že budeš úplně nahá v pláštěnce a co používáš jako roubík? Pásku?

Terka (Pá, 17. 12. 2021 - 19:12)

Kuličku z potravinářské fólie ,mám jich asi 10.Jinak nemůžu, bohužel

Hrabě (Čt, 16. 12. 2021 - 08:12)

Čau. Včera jsem si koupil kafe vzal cigára a zaparkoval u závory u nudapláži kam v létě jezdíme s manželkou. U závory bylo již jedno auto a tak jsem si myslel, že to bude nějaký rybář. Sedl jsem si na výklenek vykopaný na pláži a v mysli jsem si vracel vzpomínky z léta a milování se na pláži s manželkou vedle dalšího páru a s diváky kolem nás. Jelikož je již odpadlé listí a bylo vidět na všechny strany všiml jsem si siluety dvou lidí v lesklých oděvech ale myslel jsem si, že to jsou právě rybáři, ale když jsem se zahlédl víc, všiml jsem si, že maji i klobouky?..byly to kukly ale. Tak jsem se zvedl a šel jsem tím směrem. Poprvé jsem viděl dvojici v latexu, on měl na hlavě psí kuklu a jak jsem je sledoval, v jisté chvíli si klekl a ona ho venčila. Dala mu několik rán na zadek a pak.. zipem si roztáhla tu kombinézu u kundy a počůrala ho Přirozeně jsem si u toho začal honit, ona mě zahlédla a prišli ke mně a řekla mi abych se udělal na něho. Zeptal jsem se jestli by to nebylo možné na ní a řekla ok na botu. Úplně jsem ji pocakal a ona mu nařídila to olizovat. Vytáhl si psí kuklu na čelo a jazykem a rty ji úplně do čistá olizal až její bota byla lesklá. Pak mu nařídila je botu počůrat, on se na ni vyčůral opět očistil, pak se zvedl a všichni tři jsme šli k autům, povídali si úplně normálně a byli to kultivování lidé a řekli mi vše o jejichz pocitech a proč to dělají.... obrovská osvěta. Možná se ještě potkáme, ale jsou zásadně proti nějakým konkrétním domluvám na konkrétní čas a dny, takže to nechávají na náhodě, nedělají to kvůli někomu, ale pro sebe.

Hrabě (Čt, 16. 12. 2021 - 08:12)

Čau. Včera jsem si koupil kafe vzal cigára a zaparkoval u závory u nudapláži kam v létě jezdíme s manželkou. U závory bylo již jedno auto a tak jsem si myslel, že to bude nějaký rybář. Sedl jsem si na výklenek vykopaný na pláži a v mysli jsem si vracel vzpomínky z léta a milování se na pláži s manželkou vedle dalšího páru a s diváky kolem nás. Jelikož je již odpadlé listí a bylo vidět na všechny strany všiml jsem si siluety dvou lidí v lesklých oděvech ale myslel jsem si, že to jsou právě rybáři, ale když jsem se zahlédl víc, všiml jsem si, že maji i klobouky?..byly to kukly ale. Tak jsem se zvedl a šel jsem tím směrem. Poprvé jsem viděl dvojici v latexu, on měl na hlavě psí kuklu a jak jsem je sledoval, v jisté chvíli si klekl a ona ho venčila. Dala mu několik rán na zadek a pak.. zipem si roztáhla tu kombinézu u kundy a počůrala ho Přirozeně jsem si u toho začal honit, ona mě zahlédla a prišli ke mně a řekla mi abych se udělal na něho. Zeptal jsem se jestli by to nebylo možné na ní a řekla ok na botu. Úplně jsem ji pocakal a ona mu nařídila to olizovat. Vytáhl si psí kuklu na čelo a jazykem a rty ji úplně do čistá olizal až její bota byla lesklá. Pak mu nařídila je botu počůrat, on se na ni vyčůral opět očistil, pak se zvedl a všichni tři jsme šli k autům, povídali si úplně normálně a byli to kultivování lidé a řekli mi vše o jejichz pocitech a proč to dělají.... obrovská osvěta. Možná se ještě potkáme, ale jsou zásadně proti nějakým konkrétním domluvám na konkrétní čas a dny, takže to nechávají na náhodě, nedělají to kvůli někomu, ale pro sebe.

Mari (St, 15. 12. 2021 - 23:12)

Když jsem dneska byla v tom kozelci vzpomínala jsem když jsem byla na jaře na chatě. To jsem tehdy ještě nebyla tak dlouho svázána jenom na noc a pres den málo. To zrovna bylo když mě přítel nesvázal na noc. Vzbudila jsem se vedle něj v půl páté ráno. Přítel ještě spal. Nechala jsem mu vzkaz. Tehdy jsem ještě měla tu jednu péřovou kombinézu. Tehdy jsem se vzbudila nahá a nechtělo se mi si nandavat latex protože by to vzbudilo přítele. Venku se skoro rozednívalo mlha a teplo jako v prádelně. Tak jsem jak jsem byla nahá jenom si oblékla kombinézu zaplnula a nandala si kapuci mrazovou klapku. Měla jsem jenom vidět oči. Prochazka v lese byla skvělá obvzlast v péřové kombinéze. Pak si pamatuju ze když jsem se vrátila čekal mě s řetězy a s pouty. To jsem si když jsem dorazila sundala kombinezu a musela si vzít latex i s kuklou. Pak takto připravená jsem šla s přítelem do sklepa. Tam byla trubka topení která vedla ze země. Nejdřív mi nandal roubík klasickou kuličku. Pak vzal pouta a spoutal mi ruce za zády u té trubky takže jsem nemohla se hnout od trubky. Pak vzal pouta na nohy spoutal mi nohy. Nakonec vzal řetěz se kterým mi omotal tělo a pak řetěz zajistil zámkem. Takto jsem tehdy byla do 4 odpoledne.

Terka (Pá, 17. 12. 2021 - 13:12)

Také krásný ,jak pak si to takhle měla často u té trubky.Jest bych tu kuličku omotala kolem hlavy něčím

Mari (Pá, 17. 12. 2021 - 13:12)

Celkem často a vždy na delší dobu. Jednou dokonce jsem takhle mela místo roubíku pásku. Takto jsem svázána minimálně den v kuse.

Terka (Pá, 17. 12. 2021 - 16:12)

Neboli tě pak ramena a pusa,nemáš šílený sucho v puse?

Mari (Pá, 17. 12. 2021 - 17:12)

Hele nebolí nebo asi bolí ale já to už necítím;-) No občas přišel přítel sundal mi roubík a dal mi napít. Třeba náročnější než nějaké spoutání k tyči je mít zamčený latex. Na sobě žluté pvc kalhoty s laclem gumáky a pláštěnku. A kapuce na hlavě. Když bylo léto občas mě takhle přítel vzal do lesa a když jsem si chtěla sebemíň povolit snurku kapuce nebo porozepnout tak jsem nesměla. Proto pravé mi když jsme došli do lesa hloubš nandal řetěz do pasu a k němu připojil pouta takze jsem nezvedla ruce. To je teprve náročné ale zábavné vydržela bys to ty? V létě v latexu s kuklou a v oblečení do deště?

Mari (St, 15. 12. 2021 - 22:12)

Dneska si pro mě přítel připravil super svázání. Říkal mi k tomu ze toto je trénink na léto v latexu. Nejdřív přes latex jsem dostala péřové oteplováky, bundu a nafukovací roubík. Oblékla jsem si to a před tím než jsem si nandala kapuci mi nandal roubík. Nafouknul ho a základ pro svázání bez keců byl na světě. Potom jsem přes to dostala pvc komplet oblékla jsem si kalhoty a pvc bundu a kapuci utáhla na šňůrky. Tím to nekončilo, dále jsem si musela vzít černou latexovou pláštěnku nandat kapuci a utáhnout. Tím pořád to pořád nekončilo. Vzala jsem si péřovou kombinézu tu klasickou. Přes ní jsem nakonec dostala tu se zipem vzadu. Tu mi přítel zapnul a zamknul na zámeček. Hned se navalil pocit vedra. Pak jsem si lehla na pohovku. Přítel vzal lano a pevně mi svázal ruce a nohy do kozelce. Nechal mě takto do večera. Když mě rozvázal tak jsem byla totálně zpocená ale spokojená. Musím trénovat na to že i na jaře i v létě budu nosit péřové oblečení pres latex a nandaná kapuce bude doma a v dešti venku povinností. Stejně jako změna bude že když budu doma budu mít krom péřového i pouta a roubík. Prostě miluju život otrokyně. Třeba myslíte ze je to dobrá výzva? Chodit doma i venku v péřovém?

Hans B.B. (Čt, 16. 12. 2021 - 23:12)

Výzva je to zajímavá. Ale tobě nebude chybět koupání a letní sporty?

Mari (Čt, 16. 12. 2021 - 23:12)

Koupání bude jednoduché protože na chatě máme bazén také to je jednoduché sundat si perovou kombinezu a koupat se jen v latexu. A sporty? Ze sportů mám ráda procházky ideálně brzo ráno. Když je jeste chládek. To je teprve příjemné mít na hlavě kapucu.

Hans B.B. (Pá, 17. 12. 2021 - 23:12)

Tak bazén mě zrovna nebere. Spíš v přírodě. Zaplavat si nějaké 3 km i třeba několikrát za den to v bazénu moc nejde. Ale budiž. Každého baví něco jiného.
Zkoušel jsem to i v latexu a taky je to docela fajn. A u vody to lidi ani pořádně nepoznají. Spousta lidí to považuje za plaveckou kombinézu nebo neoprén. :D

Mari (Ne, 19. 12. 2021 - 00:12)

No když mám i kuklu a můj latex je lesklý tak to poznat jde ale třeba jako odvahu bych na to měla. Vzpomínala jsem když jsem byla zase svázaná. Tentokrát přítel vsadil na jistotu. Byla jsem jako vždy v latexu s kuklou. Byla jsem oblečená v péřových oteplovákách v péřové bundě a přes to vše péřovou kombinézu. Než mi nandal kapuce( Když jsem si oblékla to všechno dostala jsem pouta) dal mi nafukovací roubík. Nafoukl ho. Nakonec z něj sundal hadičku. Nandal mi kapuce utáhl mrazové klapky. Nakonec mi sundal pouta. Vlezla jsem si do bondážního pytle. Zapl ho utáhl a nechal mě ležet na posteli do večera. Ještě k tomu k té odvaze vyjít jentak v latexu ven, já třeba se nebojím jít v latexu ven jenom když mám latexovou kuklu která mi poskytuje anonymitu.

Hans B.B. (Ne, 19. 12. 2021 - 21:12)

... můj latex je lesklý tak to poznat jde ... Ano to můj taky. Ale i tak to většina lidí nepozná nebo je jim to jedno.
... já třeba se nebojím jít v latexu ven jenom když mám latexovou kuklu která mi poskytuje anonymitu. .. Já si dřív netroufal vůbec. Teď naopak občas v latexu (nezakrytém) ven jdu ale ne v celotělovém. Mám ale třeba latexovou mikinu nebo latexové tričko v kombinaci s normálním oblečením. V latexovém tričku vzhledu trička od adidasu (černé s třemi bílými pruhy po stranách) jsem byl venku několikrát a nikdo na to vůbec nereagoval. Ani nebylo nikomu nápadné, že se to leskne. Jen jakási slečna ve frontě u stánku se o mě otřela, zarazila se a pak se překvapeně zeptala "to je guma?". :D A v létě jsem občas u řeky nebo rybníka nosil latexové boxerky místo plavek.
Takže v latexu se chodit dá, jen nesmí být nápadný.

Mari (Po, 20. 12. 2021 - 22:12)

Takhle se mi stalo na chatě když jsem byla na procházce v lese. Tenkrát bylo kolem 30 srupňů. A měla jsem na sobě celotělový latex, latexové punčocháče latexové šaty. Do úst jsem si dala roubík kuličku a latexovou pláštěnku. Bylo jasno a slunce úplně pražilo. Takhle jsem se procházela s kapucí na hlavě po lese když v tom jsem potkala mladého houbaře. Hodně se lekl. Asi ho nejvíc udivil ten roubík. Vyndala jsem si ho a řekla mu že se nemusí bát a pozdravila jsem ho. Asi byl dost vyjukaný. Nandala jsem si zpět roubík kapuci a pokračovala. Zatímco ostatním by bylo v latexu horko ale mě je to příjemné. Také latex se leskne když jsem pod tím zpocená. Ale kůže si už zvykla. Jsem asi divná ale už nechci mít nic z jiného materiálu než je pvc a guma nebo kůže. Péřové oblečení nepočítám to budu nosit celoročně.

Hans B.B. (Út, 21. 12. 2021 - 23:12)

Na to jsem právě narážel, že horší je si odvyknout. Já bych to nesundaval vůbec kdyby to šlo. Nevadí mi v tom být dlouhodobě.

Bára (Pá, 24. 12. 2021 - 08:12)

Tak proč sundavat. Latex je druhá kůže, na veřejnosti můžeš zamaskovat oblečením nebo můžeš jít v kombinaci latex a oblečení. Já mám nejraději celotělový latex s kuklou a vysokým obojkem. Je fakt, že teďka v zimě snadněni zamaskuješ oblečením, ale i v létě se dá v pohodě nosit, jen se nesmíš bát lidi. Je demogracie a můžeš nosit co chceš. Nezapomenu na léto, když jsme vyrazily s dcerou k vodě, na latexu jsem měla jednodilne sportovní plavky, bylo to fajn.

Reklama

Přidat komentář