Reklama

spodní prádlo u chlapců

Nina (Út, 4. 1. 2022 - 12:01)

Náš kluk lpí na boxerkách, ale přitom ty s extra krátkou nohavičkou jsou skoro tanga slipy, takže je to vlastně jen o názvu.

OndřejC (Út, 4. 1. 2022 - 12:01)

Kolik mu je?

Nina (St, 5. 1. 2022 - 09:01)

Je mu čtrnáct, ale ty zařízlé boxerky mu koupila teta, moje sestra. Já takové prádlo moc nepreferuji, ale kluk to nosí, tak s tím nehodlám nic dělat.

OndřejC (Út, 4. 1. 2022 - 10:01)

Mohl by jsi Mě potom prosím napsat na mail [email protected] rád by jsem s Tebou něco probral.

Děkuji za vyhovění mé žádosti.

Ondra

JA (Út, 4. 1. 2022 - 08:01)

Filip, presne si to vystihol. Môj človek! Slipy zakryjú to hlavné čo majú. Idem na bazén a chcem sa opalovať a plávať tak slipové plavky najlepšie a nie tie kraťase až pod kolená, ktoré nosia dnes chalani do vody. Boxerky v lete? Fuj!

Návštěvník (So, 1. 1. 2022 - 22:01)

https://www.google.com/search?q=síťované+kalhotky&client=opera&hs=PF&sxsrf=AOaemvJVNUTZkZ5OD1Nsjush1p5WQcvZNw:1641071844655&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjgyeeCvZH1AhUyhv0HHUi6CAAQ_AUoAXoECAEQAw&biw=1335&bih=624&dpr=1.35#imgrc=puTaRVEkNeUZYM

Patrik (So, 1. 1. 2022 - 17:01)

Čau, no tak jsem zhodnotil že ty síťovaný kalhotky jak já jim řikám nejsou až tak blbý jsou docela příjemný docela si na ně zvykám a trochu mě zalejzají mezi půlky ale nevadí to , spíš naopak je to docela příjemný . Mamka mi pořád řiká že mi moc slušej , mám i takový co jsou jako tangy a ty mám mezi půlkama fakt hodně že mám zadek uplně holej a vepředu jsou dost úzký ale kašpárka mám trochu přikrytýho vybral jsem zatím čtvery který budu nosit určitě protože se v nich cítím v pohodě ale některý asi jenom občas protože jsou docela malí a trochu mě tlačí mezi půlkama . Ale všecky mě strašně vzrušujou a hned mám stojáka a hned musím do koupelny , potom už je to dobrý.

Michael (Ne, 2. 1. 2022 - 19:01)

Do měsíce si zvykneš a budeš si zařezávat bez jakéhokoliv vzrušení, uvidíš!

Andrea (So, 1. 1. 2022 - 19:01)

Prozradíš nám, Patri, značku těch síťovaných kalhotek a tang?

Patrik (So, 1. 1. 2022 - 22:01)

Na dvou je napsáno miboer další aijolen a další maji napsáno cilem , a taky tiaobug a taky mesh a fankazi a ještě taustiem a tanga jsou lasaxa a brave a person, ale je jich ještě víc ale na některých není nic napsaný

Dejv (Ne, 2. 1. 2022 - 18:01)

Čus Patriku co že ti nemůžu napsat. Kolik si dostal těch síťovanejch slipů. Mě máma koupi prý další tangace, když jsem si je teď celkem oblíbil, prý ať jich mám stejně jako slipů. Jo a když se bude někdo ptát, tak trenky jsme měl jedny, ale ty jsem vyhodil, nelíbili se mi a nebyli pohodlný

Patrik (Ne, 2. 1. 2022 - 19:01)

Čau, to nevim v mejlu nic neni no kolik jsem jich dostal , je jich asi 25 a pár těch tangáčů , ale jako že dobrý , jsou docela příjemný je mi v nich dobře . Akorát to stání mám pořád , ale to řešim jako vždycky . Mamka když vidí že už mi stojí dlouho tak mě někdy pošle do koupelny a nebo mi podá ubrousky abych neudělal na sedačce fleky.

Dejv (Po, 3. 1. 2022 - 21:01)

Tak to ti koupila pěknou zásobu. Mě už taky přikoupila, takže čekáme než přijdou. Ty v těch slipech spíš?

Patrik (Út, 4. 1. 2022 - 12:01)

Né to ani náhodou , jsem naučenej spát nahatej mamka mě tak naučila.

OndřejC (Po, 10. 1. 2022 - 13:01)

Mohl by jsi Mě prosím napsat na [email protected] chtěl by jsem se Tě na něco zeptat. Díky.

Ondřej Černý (Út, 4. 1. 2022 - 12:01)

Zdar, to spíš naostro celoročně, jo??

Patrik (Út, 4. 1. 2022 - 17:01)

To ne , občas si beru tričko když mi je zima

Návštěvník (So, 1. 1. 2022 - 20:01)

jj to by mě taky zajímalo

Robin (So, 1. 1. 2022 - 12:01)

Dejv, Patrik:

že vám mámy nadělily tangoše, je fakt hustý...

ale větší mazec bude, až je jednou dostanete od svý holky;-)

Návštěvník (Ne, 2. 1. 2022 - 16:01)

Tak k vánocům mi holka koupila tanga, jedny pánský a jedny dámský. Mám odzkoušet, který jsou lepší, aby věděla do budoucna, který má kupovat. Jsou to oboje takové to nic se šňůrkami. Teď pro které se rozhodnout, každé mají něco lepšího než ty druhé a naopak. Jí jsem koupil oteřená, kdo se má neustále odhrnovat se šňůrkou při sexu a nebo ji je svlíkat a k tomu hodně krátké tričko, takže nahoře nemusím taky nic odhrnovat, kozičky vykouknou samy.

Reklama

Přidat komentář