Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Návštěvník (Čt, 30. 12. 2021 - 19:12)

Pět minut je moc. Pár přetažení by mělo doktorce stačit k vyšetření předkožky. Asi se v tom vyžívala, nebo jsi měl nějaký problém. Já vím, že když se u mne doktorka zapomněla, tak jí hned máma upozorňoval aby to nepřehnala.

Anonym (Čt, 30. 12. 2021 - 18:12)

Ty jsi cikán, že v 15-ti letech ještě nedokážeš správně napsat své křestní jméno, a píšeš "Šťepán" místo "Štěpán"?

Štěpán (Čt, 30. 12. 2021 - 23:12)

Promiň chyba. Děkuji za upozornění

Bětka (Po, 27. 12. 2021 - 10:12)

Když jsem synovi dávala ty zábaly tak bylo znát, že se stydí a je mu to trapné. Měl tehdy zrovna 12 a to už jsou kluci hákliví. Ale bezmocně ležel, byl vyčerpán a přijal to jako nutnost. Byl zvyklý, že ještě v jeho 11cti jsem ho po koupeli utírala a všechno viděla. A to už mu začínala puberta.

Šťepán (Po, 27. 12. 2021 - 00:12)

Vyšetřovala vám někdy matka penis, nebo byla s vámi při prohlídce?

Bětka (Po, 27. 12. 2021 - 04:12)

Právě před rokem měl syn chřipku, dávala jsem mu mimo jiné i zábaly a tak jsem mu ho pěkně viděla. Měl skoro čtyřicet teplotu a tak ani moc nevnímal. Několikrát jsem mu ho zkontrolovala, prohmatala kule, prostě užila jsem si to. Začínalo mu růst takové kraťounké chmíří, zatím neznatelné neboť je blond.

Šťepán (Po, 27. 12. 2021 - 04:12)

A neměl erekci?

Šťepán (Po, 27. 12. 2021 - 04:12)

A to ani neprotestoval

Bětka (Po, 27. 12. 2021 - 05:12)

Jak říkám, měl vysokou teplotu a byl trochu mimo, ale šikovně jsem to zaonačila tím, že i uprostřed musíme ten zábal dát a tak podobně. Erekci párkrát měl, ale ne úplně, avšak nechybělo moc a měl by ho úplně napnutýho. Letos má 13 a jak ho znám, tak to už by se styděl fest a protestoval by.

lenka (Po, 27. 12. 2021 - 05:12)

A honilas mu ho

Bětka (Po, 27. 12. 2021 - 05:12)

Né, to teda ne, ale rajcovalo mě to tak zblízka si všechno prohlédnout. V té době onanoval už pravidelně a teď, ve třinácti, honí ostošest.

lenka (Po, 27. 12. 2021 - 06:12)

To ja mu zblizka stahovala predkozku

Bětka (Po, 27. 12. 2021 - 06:12)

No, přejela jsem mu prstem přes ten vršek, jen tak jakoby mimochodem. To měl těch 40 teploty a ani asi to nevnímal.

lenka (Po, 27. 12. 2021 - 06:12)

Ja mu nehtem drazdila dirku na zaludu a pekne meto rajcovalo

Sylvie (Po, 27. 12. 2021 - 09:12)

Syn měl 14 a vidět jej ve spodním prádle, tak to je unikum. A už vůbec ne, abych ho viděla bez. Jenom na koupališti se zdá že to bere normálně. Jinak se stydí, že to nedokážu pochopit. Jo a když začínal s uspokojováním, tak se taky dráždil nehtem. Aspoň to tak vypadalo, když jsem ho několikrát přistihla.

Karel (Po, 27. 12. 2021 - 03:12)

Mě mamka kontrolovala a prohlížela pořád v koupelně. Když jsem se umil přišla a uchopila mi penis a přetáhla mě kužičku přez žalud. Kontrolovala zda mi jde přetáhnot kůžička a taky zda jsem si ho dobře omil. Když měla pochybnosti, vzala žinku namidlila a umila mi ho. Stávalo se že mi naněj sahala i kontrolovala i když jsem měl v erekci. To sem pak musel si ho přední vyhonit abych si ho nehonil v postely a nezastřísnil povlečení a když jsem se vystříkal tak mě ho pořádně umila. Na hygienu penisu byla přísná. A když jsem šli na prohlídku, musel jsem se předem vyhonit a pak si ho pořádně umejt, abych jí neudělal ostudu. Při vyšetření byla přítomna a sledovala mě. Jsem už ženat a pořád to mám před sebou.

mrcinak (Po, 20. 12. 2021 - 07:12)

Áááá advokát že školy budoucích kosmonautů/ zvlášní škola, že? Jedna věta a dvě chyby.

Návštěvník (Čt, 23. 12. 2021 - 14:12)

Wtf

*** (Ne, 19. 12. 2021 - 21:12)

Teď bude pro tebe důležité zjistit, co tam na tom varlatu máš. Netřeba hned myslet na to nejhorší, i když ti rozumím, protože jsem tím prošel i já. I já jsem měl bulku na varle, ale pak se zjistilo, že to nebyl nádor, ale otok sliznice. Prý se to v pubertě často vyskytuje a mají to na svědomí hormony. Tím zareagují také cévy, které se mohou zúžit, co se stalo mně. Pak následovalo několik vyšetření, která nebyla vůbec strašná a dost mi pomohla. Tak se neboj, určitě ti pomohou. Potom napiš, jak to dopadlo.

*** (Ne, 19. 12. 2021 - 20:12)

Hledali případný nádor a jiné změny. Bylo toho víc, co konkrétního tě zajímá?

Reklama

Přidat komentář