Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Ondra1985 (Pá, 24. 2. 2012 - 14:02)

nerozumiem a niekdy sa to...Vyžadovalo se dříve svečení do naha.

jojo (Pá, 24. 2. 2012 - 14:02)

No já se podíval, proto mi...neverím, vymýšľaš si :)

Petr (Pá, 24. 2. 2012 - 14:02)

keď ste chodili na...No já se podíval, proto mi v něm hned taky zacukalo a udělal jsem se.

jojo (Pá, 24. 2. 2012 - 14:02)

Dnes jsem se po delší době...nerozumiem a niekdy sa to nevyžadovalo?

jojo (Pá, 24. 2. 2012 - 14:02)

keď ste chodili na prehliadky, pozerali ste sa ako vás vyšetruje, alebo ste mali zavreté oči, alebo ste sa radšej pozerali niekam inam?

Kamil (Čt, 23. 2. 2012 - 14:02)

Buďte rádi, že jste tam byli sami, já tam měl jako doprovod mamku a myslel jsem že umřu hanbou, když jsem tam u toho přetáhnutí předkožky začal stříkat

Lukáš (Čt, 11. 3. 2021 - 19:03)

No moje doktorka mi zkontroluje zrak sluch pater pak se mám svléknout do spodního prádla a stáhne mi trenky a parkrat stáhne předložkou a prosaha varlata

Ondřej Černý (Pá, 12. 3. 2021 - 07:03)

Jak jsi starý Lukáši?? Mimochodem, nosíš ještě slipy, nebo už jsi přešel na boxerky, trenkoslipy nebo trenýrky?

Petr (Čt, 23. 2. 2012 - 14:02)

to vis ze jo, ale ja nemel...Tak té mojí se to asi taky nelíbilo, ale viděla jak je mi to trapný tak mě spíš uklidňovala. Já se hlavně styděl že sotva mi na něj ženská sáhne tak se udělám, ale bylo poprvé co se mě tam dotknul někdo cizí. Ale byla hodná, dokonce mi dala něco na utření atd, no ale trapas i tak velký.

lolek (Čt, 23. 2. 2012 - 14:02)

Tak to já dopadl hůř,...to vis ze jo, ale ja nemel tak dobrou doktorku a moji se to moc nelibilo, rozlobila se na mne

Petr (Čt, 23. 2. 2012 - 13:02)

Tak to já dopadl hůř, protože jsem se u toho přetahování bohužel udělal. Paní doktorka mě uklidňovala a říkala ať si z toho nic nedělám že se nezlobí a že se to stát může, ale stejně jsem se styděl - nestalo se to taky někomu u toho?

Luboš (Čt, 23. 2. 2012 - 13:02)

Já byl nedávno na 15ti letý prohlídce. Když mi hezká mladá paní doktorka přetahovala předkožku,tak se mi postavil.

úchyle (St, 22. 2. 2012 - 20:02)

Někdo se rád ukazuje. A zvlášť,když mu přetahuje předkožku hezká mladá doktorka. To ti máme věřit úchyle?

bwg (St, 22. 2. 2012 - 19:02)

Rok 1978, 8. ročník ZDŠ. Do školy dorazila dětská lékařka na preventivní prohlídku, kluky nahnali do pracovny výchovné poradkyně, pěkně do trenek a jeden za druhým k sestře (zrak, sluch, prohlídka krku) a pak k lékařce - poslech, poklep, prohmatání břicha, páteře, nohy a pak na chvíli trencle dolů, varlata, zda lze přetáhnout předkožku. Všechno - další... taky jsme to přežili a nikdo z nás neměl žádnou újmu nebo trauma. Totéž při přechodu na SŠ, na VŠ.

Ondra 1985 (St, 22. 2. 2012 - 15:02)

Dnes jsem se po delší době potkal se sestrou od jedné dětské paní doktorky a vzpomínali jsme na časy, kdy jsem na preventivní prohlídky chodil já a srovnávali jsme to s dnešní dobou. V dnešní době se prý vyžaduje svléknutí spodního prádla jen u malých chlapců, u starších chlapců stačí když se jem lékař zeptá zda je dole vše O.K.

názor (St, 4. 1. 2012 - 23:01)

Já jsem byl na té prohlídce a nic takového nebylo. Vy jste tady úchylní neboť to není možné co tady píšete za bludy.

rerek (St, 4. 1. 2012 - 21:01)

ja jsem byl taky na prohlidce...a z kama jsi

(St, 4. 1. 2012 - 20:01)

já kdiž jsem bil na...ja jsem byl taky na prohlidce a řekla mi že mam jit ma urogii urolob řekl že mě mamka musi každy den přetahovat předpokošku a strkat 3 prsti ro zadnice

jo (St, 4. 1. 2012 - 14:01)

Ja mam 15 a byl sem tet na prohlídce ja sem musel taky slipy dolu a taky ohmatavala kulky

Blanka (Ne, 1. 1. 2012 - 22:01)

Nepište tady nesmysly. To jestli se kluk stydí v 15 sundat trenky před mámou je dané přístupem k němu v dětství. Sama mám dva syny, jednoho už dospělého a druhého za měsíc taky. Svléknout se přede mnou nestyděli nikdy. Oba kluky jsem kojila (samozřejmě později s přikrmováním) tak dlouho, dokud nebyli bez plenek. A když jsem kojila mladšího, tak se starší brácha mohl dívat. Taky jsem se s nimi koupala ve vaně do nějakých 6 let, než nastoupili do školy, déle už samozřejmě ne. Kluci tak odmala viděli že máma je mnohem boubelatější než táta, že nemá pimpulu a že když se jde vyčurat tak na WC sedí. Taky věděli jak vznikne v jejím těle miminko, kde nějaký čas "bydlí" a nakonec kudy a jak se dostane na svět. Taky jsem jim vysvětlila jak to souvisí s tím že mámy mívají mnohem větší zadek než tátové. Prostě jsem jim přiměřeně jejich věku vysvětlila jak moje tělo funguje a v čem je rozdílné od jejich. Byla to nádherná doba, když jsem mohla sedět se svým dítětem ve vaně, povídat si spolu a navzájem se omývat. Nikdy na to nezapomenu....
S nahotou jsme tak nikdy neměli problém. Samozřejmě nikdo z nás nepřijde z WC z velké a nesedne si s holou dupou na křeslo k televizi, to opravdu ani náhodou. Ale když je třeba neplánovaně přejít z koupelny na WC a zpět, nebo pro něco do pokoje a zas do koupelny tak se opravdu ručníkem nezahalujeme.
Myslím že jsem takhle s dětmi měla mnohem hezčí a důvěrnější vztah. Třeba oba kluci se mi přišli svěřit kdy se poprvé milovali s holkou, opravdu.... Tak jsem jim pogratulovala a koupila jim krabici čokolády..... Nebo když se rozešli s holkou nebo prožívali nešťastnou lásku, tak se přišli svěřit mně. Zase když jsme se milovali s manželem tak jsem jim vždycky řekla aby si šli něco dělat do pokoje, že bude chvilka pro dospělé a oni to bez výhrady respektovali. Na tyhle prohlídky jsem s nimi chodila taky a nikdy neměli problém se přede mnou svléknout. Dokonce ještě dnes chce ten mladší, když přijde z tréninku abych mu v koupelně namydlila záda, což samozřejmě udělám. Myslím že rodiče kteří se před dětmi stydí o tohle všechno přijdou a jejich děti k nim ani potom nemívají takovou důvěru.

V práci mám opačný extrém, jedna moje kolegyně. Potkali jsme se v létě u rybníka a všimla jsem si, že její 14-letý (!!!!!) syn nechápe, proč se máma nekoupe když je venku takové vedro.

Reklama

Přidat komentář