Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Filip (St, 2. 2. 2022 - 16:02)

Já se holim jednou za 2 týdny. Takže jsem tam třeba pár chlupů měl.

Venca (Út, 1. 2. 2022 - 08:02)

Když jsem šel na šetnáctiletou prohlídku vezla mě tam máma.

OndřejC (Út, 1. 2. 2022 - 10:02)

16ti letá prohlídka není, chodíš např. jen v 11, 13, 15, 17 a 19ti.

Veronika (Út, 1. 2. 2022 - 10:02)

Přesně. Syn šel před necelým půl rokem na prohlídku ve třinácti. A protože už honí jak o život, tak jsem ho nabádala ať je čistej. Styděla jsem se říct že se jedná o šulina, ale vím, že dodržuje hygienu a že neudělá ostudu.

OndřejC (Út, 1. 2. 2022 - 10:02)

Do ordinace šel sám, nebo jste musela s ním jako doprovod?

Veronika (Út, 1. 2. 2022 - 10:02)

Mohla jsem jít jako doprovod, ale protože vím, jak je stydlivý, zůstala jsem vedle v místnosti u sestry.

Návštěvník (Út, 1. 2. 2022 - 11:02)

Od kdy se Váš syn stydí?? Jako Mě by třeba taky přítomnost mámy v ordinaci vadila, ale co by syn měl dělat, kdyby doktorka přítomnost matky vyžadovala?

Veronika (Út, 1. 2. 2022 - 11:02)

Paní doktorka tu přítomnost dá se říct naznačila, ale nevadilo, když zůstanu u sestřičky při otevřených dveří. A jinak, syn se nestyděl až tak do svých skoro dvanácti. Pak nastal zlom, a vím také proč, no a teď ho vidět kupř. ve spodním prádle, tak to je skoro vyloučeno.

Návštěvník (Út, 1. 2. 2022 - 11:02)

Moje máma musela být u toho. Nějaký můj stud jí nezajímal, ani v ordinaci, ani doma. Viděla mne často nahýho i v choulostivých situacích. Nebrala si servítky.

Šťepán (St, 2. 2. 2022 - 07:02)

A jak ta tvoje prohlídka vypadala? Můžeš popsat i podrobné. Děkuji

Návštěvník (St, 2. 2. 2022 - 08:02)

Pediatrie byla v patrové vile. Byli jsme objednáni, takže jsme šli hned. Matka odmítla zůstat v čekárně a trvala na přítomnosti při prohlídce.. V ordinaci byla tak čtyřicetiletá doktorka a mladičká sestřička. Hned jsem musel do trenek. Matka si všimla mé boule v rozkroku, byla nervózní a komentovala to, že jí dělám ostudu. Doktorka na to, že je to normální, že už jsem mužskej. Pak běžné procedury. Moč (donesena), zrak sluch, pohyblivost, poslech plic a srdce, (dýchej, nedýchej). Ke zlomu došlo při prohmatávání břicha vleže. Doktorka chtěla vyšetřit třísla a sama mi stáhla trenýrky. Okamžitě se vztyčil penis. Máma začla vyšilovat a poznamenala, že ho mám stejně malýho. Doktorka namítla že je úplně normální a že většině holek bude stačit. Pak mi prohmatala varlata, prohlédla penis a několikrát přetáhla předkožku do krajních poloh. Máma při tom skoro omdlévala. Doktorka jí upozornila, že měla zůstat v čekárně. Pak řekla, že jsem zcela v pořádku a směl jsem se oblíct. Cestou domů mi máma nadávala, že jsem nestyda.

Tech (St, 2. 2. 2022 - 12:02)

Tvoja matka je hlavne pekná piča, že sa stydela za Tvoju zdravú erekciu

Návštěvník (St, 2. 2. 2022 - 08:02)

Proč by jsi měl být nestyda, jžš. Bych v 17ti matku v ordinaci odmítnul.

Návštěvník (St, 2. 2. 2022 - 09:02)

Tohle bylo v patnácti, a matka mne směla doprovázet do osmnácti. Už to nebylo tak dramatické, protože pohlaví nebylo předmětem zájmu.

Michal (St, 2. 2. 2022 - 14:02)

Ze od osmnacti nebylo pri prohlidkach pohlavi predmetem zajmu? Pri mych prohlidkach byl ten zajem lekarky hodne zvysenej, zvlast kdyz jsem o rok pozdejc priznal, ze jsem pohlavne aktivni. To pak bylo hodne dukladny. Taky pak zacala prohlizet kolem rozkroku, jestli nemam kylu. Uz tak dost vysoky riziko trapasu se jeste zvysilo.

OndřejC (St, 2. 2. 2022 - 10:02)

A co bylo tedy předmětem zájmu?

Návštěvník (St, 2. 2. 2022 - 10:02)

Třeba zlomeniny, chřipky, angíny, prostě běžné nemoci. Spodek jsem musel ukázat ještě při odvodu, ale tam to bylo kvůli tříselné kýle.

OndřejC (St, 2. 2. 2022 - 10:02)

Tříselná kýla, taky nic příjemného, že jo?

Návštěvník (St, 2. 2. 2022 - 10:02)

Tak tu jsem nikdy neměl, ale doktoři to zjistit musí.

OndřejC (St, 2. 2. 2022 - 08:02)

Jak je Štěpán starý?

Reklama

Přidat komentář