Reklama

spodní prádlo u chlapců

Default User Image
Martin (St, 10. 4. 2024 - 18:04)

A jsou i tanga,co nemají vzadu nic,ani ten proužek. 

Default User Image
Anonymka (Po, 8. 4. 2024 - 19:04)

Tanga klukovi začněte dávat co nejdřív. Je nutné u něj co nejdříve zlomit odpor k tomuto druhu prádla. Jinak vám aplégři přerostou přes hlavu.

Default User Image
Roman (Út, 9. 4. 2024 - 15:04)

Chudáci kluci, co to nosí. Rodiče z nich dělaj buzíky.

Default User Image
Ivana (St, 10. 4. 2024 - 20:04)

Tangaslipy nosí tak zanedbatelné procento chlapců, že to nestojí za diskusi.

Default User Image
Monika (Čt, 11. 4. 2024 - 13:04)

Ivanko, zkuste se zamyslet, proč to asi u nás tak je: Jestliže tangofobní rodiče (třebaže nemusí být v populaci ve většině) naočkují své potomky, že tanga jsou pro holky a buziky a tito pak ve školách šikanují ty, kteří v nich přesto přijdou, nedivte se, že pak zůstane to vaše zanedbatelné procento. Ale to se bavíme o situaci na školách v Česku. Doma budou chlapci tanga nosit v nezanedbatelném procentu, řeklabych.

Anonym (Čt, 11. 4. 2024 - 06:04)

Ivanka, hlupaci sa o tom dokazu krasne hadat aj hodiny

Default User Image
Dan (Čt, 11. 4. 2024 - 19:04)

A chytráci, jako tento anonymní Slovák, by to tedy z logiky věci měli přejít bez povšimnutí. Ale jak je vidět, nedá jim to taky:-) Takže, kdo je pak hlupák?

Default User Image
Girls (Út, 9. 4. 2024 - 15:04)

Náhodou, Romane, kluci v tom vypadaj k nakousnutí. Víme o tom svoje. A nešiřte ten jed o buzicich, prosím!

Default User Image
Roman (St, 10. 4. 2024 - 15:04)

Styděl bych se kdyby můj dospívající syn nosil tanga slipy. Nebo dokonce plavky ! To jsem viděl ve Španělsku na pláži, chudák klučina, když má takové rodiče, co se nestydí mu dát tanga na veřejnosti.

Default User Image
Jindřich (Čt, 11. 4. 2024 - 09:04)

Hloupý názor! Stydět se za své tělo nebo tělo někoho ze svých blízkých...

Anonym (St, 10. 4. 2024 - 18:04)

Dakujem. Konecne rozumny nazor!

Default User Image
Tangajsouiprokluky (St, 10. 4. 2024 - 18:04)

Nebudu přesvědčovat přesvědčeného, ale při čtení Romanova příspěvku mi bezděčně naskočila modifikace reklamního sloganu jednoho řetězce, který by v Romanově podání mohl znít třeba takto:

TRENCLE! Tady je svět ještě v pořádku.

:-) :-) :-)

Default User Image
R.T. (Út, 9. 4. 2024 - 18:04)

Jo,jo, kluk je k nakousnutí, když má slipy zakousnutý. 

Anonym (Po, 8. 4. 2024 - 21:04)

Si ich ty natiahni a obes sa na nich kunda smradlava

Default User Image
Petra Pellegrini (Út, 9. 4. 2024 - 00:04)

Na tobě bych si ráda zgustla, frajírku libovej, si piš! Natáhl bys tanga a marš do školy!

Default User Image
Frantík (Ne, 7. 4. 2024 - 14:04)

Já jsem Franta a je mi 14 let a nosím trencle po dědovi na pevně našitý kšandový postroj který mi máma vzadu zapíná na řemínky a já ho nesundám. A já v postroji i spím o víkendech. A pod trenclema mám velkou seniorskou plenu. A jak kakám a čúrám tak to padá do ranečku a tím klimbám sem a tam. Musím být k ranečku poslušný říkává máma a když ne tak ho stáhne k zadku popruhem a mě se to lepí na zadek a čúránky hřejí. A jsem jedlík a tak plenu s trenclama mám jako trest. A někdy prdím a prdím až raneček proprdím a máma mi prasklinu zalepí isolepou a já musím s ranečkem vydržet dál. Musím být poslušný a mít pěkně zapnuté řemínky na kšandách a když raneček proprdím a je tam velká díra a raneček vyteče tak dostanu novou plenu ale máma za trest řemínky zapne o dírky navíc a utáhne je a mě se trencle zařezávají s plenou. Uprostřed jsou trencle zažloutlé od toho jak si dědek do nich občas cvrnknul. Ale musím být poslušný ve všech ohledech - snést plný raneček i utažené kšandy s trenclama. Postroj musí být pěkně zapnutý. A chtěl bych se kamarádit s klukem co má podobný trest jako já.

Default User Image
Jindřich (Čt, 4. 4. 2024 - 09:04)

Do 16 jsem nosil slipy a pak přešel na pánské tanga a úplně v pohodě.

Default User Image
Pavlína (Čt, 4. 4. 2024 - 16:04)

Taky o tom uvažuji. Mám stejně starého syna, chci mu tanga koupit, jen nevím, jak mu to podat. Je v takovém blbém věku a nosí jen boxerky.

Anonym (Pá, 5. 4. 2024 - 12:04)

Ty prestan hulit tu travu pico jedna. Tanga klukovi. Uchylna pica!

Default User Image
Uchylna pica (So, 6. 4. 2024 - 19:04)

Ano, tanga klukovi. Zklidni hormon, tanga budu svýmu děckovi dávat, jak se mi zlíbí. Do 18 nemá co odporovat.

Reklama

Přidat komentář