Reklama

spodní prádlo u chlapců

Petr (Čt, 17. 2. 2022 - 22:02)

Také od dětství nosim slipy a jsem v nich spokojený. Boxerky jsem také vyskoušel a nic tak zvlášního jsem na nich neshledal. Vrátil jsem se spátky ke slipům. Když se koupí správná velikost tak jsou dobré.

Karolína (Čt, 17. 2. 2022 - 20:02)

Dobrý den, mám sny 15 let. Nosí slipy hezky na těsno, má i pár boxerek, ale ty moc nosit nechce. Nejradši je prostě ve slipech. A když je nemá na těsno, tak je nesvůj. Má i volné slipy, ale ty moc nenosí. Je rád když má vše ve svém spíšku.

Návštěvník (Pá, 18. 2. 2022 - 16:02)

Chudáci utěsnaní. Jedině string tanga.

Miloš (Pá, 18. 2. 2022 - 17:02)

Jedině string tanga? To těm chudákům utěsnaným doporučujete ještě zářez mezi půlky?

Návštěvník (So, 19. 2. 2022 - 10:02)

Vy s tím naděláte, ono to tak strašné rozhodně není.

Tech (Pá, 18. 2. 2022 - 19:02)

Ano Miloško, hlavne jebnuté matky aby si mohli robiť dobre keď vidia syna v tangách. Potom jej plieskajú pysky jak piče zvlhnutej

Miloš (Pá, 18. 2. 2022 - 20:02)

Syn tancuje a tanga potřebuje, ale lituji ty kluky.

Návštěvník (So, 19. 2. 2022 - 10:02)

A co je na tom špatného? V čem je lituješ? Na tangách není nic špatného, rozhodně se v nich nepaříš.

Miloš (So, 19. 2. 2022 - 11:02)

Nic na tom špatného není, lituji je, protože je musí nosit těsné, aby byla výbava bez pohybu, tak ji mají v zadku hodně fest.

Tech (So, 19. 2. 2022 - 08:02)

V tanecnich je to ine. Tam sa tanga vyzaduju

Andrea (So, 19. 2. 2022 - 09:02)

Syn se také od mala věnuje tanci a v ZUŠ již získal pár ocenění i na celorepublikových soutěžích. Teď, bohužel, již skoro dva roky bylo vše omezeno, ale už se to snad dá doporadku. Samozřejmě do tanecňáku musí mít tanga či podobné kalhotky. Jinak nedá dopustit na slipy. A co se týče těch tang, tak ráda jej v nich vidím. Prostě je to pěknej kluk a sluší mu to.

Marcela (Út, 25. 1. 2022 - 07:01)

Synovi je 14 a jak jsem si všimla, tak mezi jeho kamarády jsou jediným správným spodním prádlem slipy nebo tanga. Samozřejmě vše značkové.

OndřejC (Út, 25. 1. 2022 - 07:01)

Syn nosí co za spodní prádlo??

Renata (Út, 25. 1. 2022 - 08:01)

Připojím se také k diskusi. Syn má necelých 13 a nedá dopustit na slipy. Když cokoliv vybíráme v marketech tady v Brně, tak žádné boxerky a trencle, ale jenom slipy. A vím, že na sítích kouká i na tanga. No je ve věku, kdy ho zajímají jen tyto věci a to co má mezi nohama.

Andrea (Út, 25. 1. 2022 - 11:01)

Když na tangoše kluk tak kouká na sítích, co tak mu udělat překvápko a koupit mu na Vánoce nějaké značkové na vyzkoušení?

Renata (Út, 25. 1. 2022 - 11:01)

Do Vánoc je daleko, ale v březnu bude mít svátek a tak dostane v balíčku spodní prádlo a mezi nimi i ze dvě tanga. Vím, že se na sebe rád kouká, tak to bude něco pro něj.

Dana (St, 26. 1. 2022 - 09:01)

To je rozumný postup, uvidíte, jaká bude jeho reakce a podle toho budete buď přikupovat tangáče, nebo zůstane u toho, co má doteď. Dcera dala bráchovi tanga ke čtrnáctinám, kluk byl hodně překvapený, ale nosí je hlavně na sport. Do školy raději boxerky nebo slipy klasické.

Tech (St, 26. 1. 2022 - 09:01)

ÁNO, super postoj. Koľko rokov majú Vaše deti. A určite kluk nech tangá radšej nech si nedáva do školy. Ak by to zistili spolužiaci tak to by mal výsmech na 2 roky dopredu

Marek (Út, 25. 1. 2022 - 11:01)

Áno, ale hlavne mu ich dať ako darček bez toho, aby to videli ostatní členovia rodiny alebo aby si ich pred Vami odskúšal a pozreli ste sa tak určite len pred Vami ako matkou a nie pred celorodinným publikom, ako to robieva istá pani ZUZANA z iného diskusného vlákna :-)

Renata (Út, 25. 1. 2022 - 11:01)

Máte plně pravdu. U těch tang ho nebudu nutit ani já, aby se mi předvedl. Sama poznám, jestli je nosí či si je natáhne jenom při sexu.

Reklama

Přidat komentář