Reklama

spodní prádlo u chlapců

sperman (St, 26. 1. 2022 - 12:01)

Já jsem jiný. Já si to cáknu na břicho a nechám uschnout. Někdy to špatně odhadnu a skončí to na povlečení, ale poučil jsem se a pojišťuji si to bílou osuškou! Není šance mě odhalit!

Nina (St, 26. 1. 2022 - 12:01)

Takové stopy po sperma jsou u teenagerů běžné. Máme dobrou zkušenost s pánskými intimkami Tena men level 0. Styděla jsem je synovi je vůbec nabídnout, ale manžel to s ním probral a kluk je rád používá. Konečně je na trhu také něco pro chlapce a jejich intimní hygienu!

Dana (St, 26. 1. 2022 - 13:01)

Důstojnější se mi zdá dát klukovi do školního batohu náhradní slipy. Ale to je každého věc.

Nina (St, 26. 1. 2022 - 14:01)

Intimky pro chlapce nejsou nijak nedůstojné, dodají klukovi pocit jistoty a udrží prádlo čisté po celý den.

Návštěvník (So, 19. 2. 2022 - 10:02)

Bože, blábol jak z reklamy.

Jitka (Čt, 27. 1. 2022 - 12:01)

Nino souhlasím s vámi já je klukovi koupila taky už je používá skoro rok , používá je každý den . Je mu teprve 11 ale myslím že je hodlá používat i do budoucna.

Marek (Čt, 27. 1. 2022 - 06:01)

Ninka a ste normálna? Akože intimny pre chalana? HEJ?! To zo synov všetky nepríčetné matky urobia akurát vykrútené buzny, točky a nie chlapov. Zamyslite sa! To sa tak stydíte za synovo sperma v slipoch? Na pyžame, plachte? Nemáte práčku?

Nina (Čt, 27. 1. 2022 - 14:01)

To je hlavně pro chlapce a jejich dobrý pocit, že případné nehody zachytí vložky, které se dají vyměnit a prádlo je stále čisté. Myslím, že hodně chlapců uvítá, že nemá na prádle žádné skvrny od moči nebo sperma.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Tady se někdo zbláznil?

sperman (St, 26. 1. 2022 - 13:01)

Já si beru do školy náhradní ponožky. Když se vrátím domů, uschnou na topení. Nelze nic poznat. Kamuflage, no.

Ondra (Út, 25. 1. 2022 - 15:01)

Nepiště mu žádný email. Ať tady píše, co chce a neotravuje

Navstevnik (Út, 25. 1. 2022 - 16:01)

Tak, žádné maily tady. Vše se dá vyřešit a odpovědět zde. Pak, jak dáš někomu mail, tě bude otravovat roky. Ale to nemyslím na pána, který to po tobě chtěl.

MAX (Po, 24. 1. 2022 - 13:01)

K síťovaným kalhotkám, jak už jsem psal v jiných komentářích do 15let jsem nenosil žádné spodní prádlo vždy jen nahý, to doporučuji matkám aby svým chlapcům nekupovaly ani slipy, tanga apod. ve kterých se jim ptáček postaví a ještě v nich ejakulují, raději je nechte co nejdéle chodit nahaté, pak nebudou mít tyto sklony k erekci v jakémkoli prádle jak to často v komentářích popisují. Do 5 třídy jsem si na tělocvik musel oblékat stejné modré trenky jako ostatní holky-měli jsme učitelku těláku a nic nám to nevadilo. Teprve v od 6 třídy jsme měli trenýrky-já poprvé byl to divný pocit, když byly ještě tak o dvě čísla větší-jen se zmenšila guma. Většinou jsem nosil punčocháče od školky- později silonky, které nosím doposud celých 64 let a většinou mám rád nahotu. Na výlety, výšlapy do hor chodím jen v síťovaných kalhotkách a triku, jsou velmi dobré- nepotí se rozkrok a dá se i v nich koupat - rychle oschnou. I v nouzi se v nich koupu na zahradním bazénu, když přijdou mladší holky, se staršími se koupeme nazí. Po celý život mi nevadilo se obléknout cokoli, nikdy jsem erekci do 27 let nezažil, asi je jiná doba na střední škole jsem také cvičil s děvčaty ve stejných modrých trenýrkách i v dívčím spartakiádním trikotu, kromě chození v punčocháčích rád si obléknu kalhotky a noční košili, avšak jsem většinou nahý při jakékoli činnosti doma i venku

Marek (Po, 24. 1. 2022 - 13:01)

ďalší starý úchylák, OMG to sú názory

MAX (Pá, 4. 2. 2022 - 17:02)

p.Marek - ano jsem starší, ale nikoho neosočuji a nenutím nosit spodní prádlo dle mých zkušenosti, neodpovídáš a nedržíš se tématu. Já ve školce jsem měl převážně štrample-byly to takové hnědé punčocháče a někdy modré trenky s gumičkou v nohavičkám-tehdy to nosili jak kluci tak i holky, teprve až velmi v pozdní době se označovaly jako dívčí trenky. Tyto jsme měli společně s děvčaty od první do pate třídy v tělocviku, žádné jiné spodní prádlo se tehdy nenosilo, Teprve od 6 třídy jsem do tělocviku měl červené trenýrky a bílé tílko, mimo dní kdy nebyl tělocvik jsem chodil v punčocháčích, také nevím proč jsem si musel ihned po příchodu svléknout tyto trenky a chodit většinou nahý tak jako ostatní chlapci v sousedství, kdy jsme hráli fotbal aj. hry, nebo dochodit v modrých trenkách a také ve štramplích, šetřily se červené trenky i v hodinách tělocviku, kdy jsme za pěkného počasí nazí cvičili na školním hřišti hlavně při skocích do dálky a výšky s doskokem do písku, asi z důvodu spartakiády v roce 1960, kdy jsme většinou na ní prováděli nácvik a v nichž jsme cvičili ve všech kolech včetně i v Praze. Nemohl jsem se na ně zvyknout a navíc byly tak o dvě čísla větší, jen se utahovala guma a dodnes trenky nerad nosím. Osvobození pro mne byla střední škola a to návrat do modrých dívčích trenýrek, jelikož ve třídě byly holky a pouze my dva chlapci a v tělocviku jsme měli stejné oblečení, rovněž se nacvičovalo na spartakiádu v roce 1965 ,na těchto vystoupeních jsme měli dívčí trikoty v nichž jsme cvičili ve všech místních, okresních a krajských kolech- do prahy jsem již nejel. Nikdy se v této době nerozlišovalo prádlo na dívčí a chlapecké, vždy jsem to považoval že takto to mělo být. Modré trenky a trikot jsem donosil ještě dlouho až do jejich zničení spolu již v silonkových punčocháčích které nosím doposud a je to pro mne nejlepší oblečení-punčocháče nosím na ostro, nebo jsem nahý jak doma tak i venku při jakékoli činnosti. To jsou p. Marek mé skutečnosti nošení spodního prádla, vy však nepopisujete kolik je vám let a co jste rád nosil nebo nosíte, takto jste v diskuzi nikomu svým článkem nepřispěl, příště se držte tématu!!!!!

Vzhledem (So, 22. 1. 2022 - 18:01)

K tomu, že boxerky jsou slipy s nohavičkami, tak mi přijde, že je úplně jedno co z toho kluci nosí.

Verča (Čt, 20. 1. 2022 - 19:01)

Ahoj, me je 17 a memu priteli je 18. Nosi jen slipy, ale popravdě, mě se to mkc nelibi. Nechapu jak to muze nosit, poradl by mi nekdo co s tim. Diky

JA (Pá, 21. 1. 2022 - 16:01)

Ahoj Verunka. Prosím nesnaž sa partnera prerábať aby nosil prádlo, ktoré sa Tebe nepáči. Možno jemu sa nepáčia boxerky. Otázka ešte je, či on Tebe nemenil spodné prádlo a chcel aby si Ty nosila len tangá miesto kalhotek?

Prd (Pá, 21. 1. 2022 - 16:01)

Kup mu boxerky!

Mertas (Čt, 20. 1. 2022 - 17:01)

Slipy jsou naprosto skvělí prádlo. A všichni kluci kteří nosíte slipy a chodíte na základu nebo na střední školu tak je noste dal a kašlete na spolužáky ať si myslí co chcou. Já jsem v 15 letech přešel z trenek na slipy a už bych nikdy neměnil.

Reklama

Přidat komentář