Reklama

spodní prádlo u chlapců

Karolína (Pá, 29. 4. 2022 - 14:04)

Syn měl 12 když jsme byli na vícedenní návštěvě u příbuzných a jeho starší bratranec nosil hlavně tanga, či jak tomu ségra říkala jockstrapy. Zakrývají jenom předek a jinak nic moc. Viděla jsem, že syn by je chtěl taky, ale styděl se mi to říct. Tak jsem mu sadu jockstrapů sehnala, sice u Vietnamců, ale jsou dobré. Nosí je prakticky pořád, tedy když se nemusí někde převlékat. Vždycky mě to nutí když ho v nich vidím, podívat se na něj. Ty stehna, všechno co se dá tak obnažené.

Marcela (Pá, 29. 4. 2022 - 19:04)

Kolik bylo bratranci? Řekla bych, že mladší syn nosí tanga, protože to vidí u staršího. U nás starší už také přemýšlí nad jockstrapy, ale čekám, že tanga se šňůrkou mezi půlkami.

Karolína (So, 30. 4. 2022 - 05:04)

Ten bratranec měl tenkrát asi skoro 16. Synovi je dnes 14 a v prádelníku má klasické slipy a hlavně jockstrapy. Ty jsou jeho nejoblíbenější a nosí je prakticky pořád, s výjimkou školy. Má pěknou postavu, všechno, a vypadají na něm dobře. Jednou jej v nich viděla jeho sestřenka a mohla na něm oči nechat.

Olina (Pá, 29. 4. 2022 - 12:04)

Jednou jsem synovi do vypraného prádla omylem založila dvoje dívčí kalhotky jež patřily o rok starší dceři. Za pár dní jsem zjistila jak to je, po praní je vrátila do prádla dceři, avšak kluk se po nich začal shánět. Takže jedny jsem mu dala zpět a v obchodě mu koupila sadu dívčích. Do školy si je nebere, ale vím že si je natáhne večer před spaním. Ráno pak poznám, že se v nich uspokojoval.

Marcela (Pá, 29. 4. 2022 - 07:04)

Mám dva syny, 14 a 16 let. Jednou jsem staršího přistihla, jak nosí moje tanga. Takže oba k Vánocům dostali balíček tang, starší dostal ještě dívčí kalhotky. Teď tanga nosí a stalo se z nich jejich nejoblíbenější prádlo.

Michael (Ne, 1. 5. 2022 - 18:05)

Tak každej to bere jinak, já na jsem bral tanga jako ponižující slipy, nenáviděl jsem to ranní zařezávání často ještě pod dohledem mámy. Styděl jsem se za takové prádlo.Nosil jsem je hodně často až do 19.let,kdy jsem konečně dostal boxerky podle svého gusta.

Marcela (Po, 2. 5. 2022 - 07:05)

Tak mým klukům se líbí šňůrka zařízlá v prdelce, ale musím uznat, že v tom vypadají opravdu skvěle.

OndřejC (Pá, 29. 4. 2022 - 10:04)

Marcelo, mimochodem, nosí starší i ty dívčí kalhotky??

Marcela (Pá, 29. 4. 2022 - 12:04)

Ano, starší nosí i dívčí kalhotky. Do školy se většinou berou slipy. Boxerky u nás vůbec nejedou. Na léto až pojedeme k moři, tak si už řekli o hodně vykrojené plavky, starší spíše tanga.

Návštěvník (Pá, 29. 4. 2022 - 13:04)

A k doktorovi nebo k doktorce na preventivní prohlídky chodí oba ve slipech nebo tangách?

Marcela (Pá, 29. 4. 2022 - 14:04)

Slipy, tam si tanga nevezmou. Jinak tanga nejoblíbenější prádlo. Doma jsou jedině v tangach.

OndřejC (Pá, 29. 4. 2022 - 14:04)

Marcelo, kde že to bydlíte?? S Vámi a Vašimi syny by jsem se rád potkal osobně.

Marcela (Pá, 29. 4. 2022 - 17:04)

Napište mi na email [email protected] a můžeme se pobavit osobněji.

Návštěvník (Čt, 28. 4. 2022 - 20:04)

dívčí kalhotky jsou nejlepší

Jana (Út, 26. 4. 2022 - 06:04)

Našla jsem u syna v prádle takové ty jocstrapy tak nevím jestli není gay je mu 16

Táňa (Čt, 28. 4. 2022 - 02:04)

Kluci v tom věku zkouší všelicos. Náhodně jsem zjistila, že ten můj, je mu 14, si slipy srolovává a to tak, že je mu vidět zadeček a boky, prostě jen minimum látky mu zakrývá předek. Tak dostal na vánoce sadu jockstrapů a i když byl z toho přede mnou na rozpacích, tak po čase je začal nosit. Musím říct, že mu sluší. Je to trochu nezvyklé, ale dosti sexy.

Návštěvník (Po, 25. 4. 2022 - 22:04)

pyžamo taky super sestřino tričko a kalhotky no prostě úžasný když se probudím tak ty kalhotky jsou dost slušně napnutý od raní erekce

Jenda (So, 23. 4. 2022 - 15:04)

Upozorňuji na nové stránky / diskusní fórum pro příznivce pánských tang ;-) https://pansketanga.eu/

Návštěvník (Čt, 21. 4. 2022 - 13:04)

sestra mi dala pár kalhotek a musím říct že jsou mega pohodlný a nic jinýho už nechci a teďka jaro léto mi zase bude půjčovat její plavky

Lukáš (So, 23. 4. 2022 - 23:04)

Čau tak v tom s tebou souhlasím.

Reklama

Přidat komentář