Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Karel (Pá, 25. 2. 2022 - 08:02)

Petře a kolik té holce bylo let. A měla chlupatou nebo holou píču?

Petr (Pá, 25. 2. 2022 - 09:02)

Znal jsem ji od vidění, bylo jí aspoň 20 a měla ji chlupatou, dřív jsem nic takového neviděl. Přisedla si a chystala se čurat, pak mě uviděla a zeptala se mě na to, jestli mě to zajímá a že mi to dovolí zacpat. Když jsem řekl, že jí to zacpu, tak se otočila a měl jsem to udělat zezadu. Vyhodila si sukni na záda, předklonila se, roztáhla nohy a já jsem vůbec nečekal co uvidím. Nějak mi do té chvíle nedošlo, že pod ní nic nemá. Holou prdel a pod ní tu chupatou díru, kterou si dvěma prstama roztahovala. Strčil jsem tam palec, bylo to kluzké, a ostatní prsty jsem zabořil do těch chlupů. Nachcala mi do ruky a do toho chomáče chlupů v hrsti. Začala se vlnit, prý to mám zacpat pořádně. Tak jsem přitlačil, ale nevěděl jsem odkud to teče. Mlel jsem tam tím palcem a ona mě povzbuzovala, ale nešlo zastavit. Když skončila, tak mi podala papírové kapesníčky, abych ji utřel do sucha, když jsem to udělal tak blbě. Tak jsem jí ty chlupy vysušil a taky stehna, po kterých to stékalo. V té době jsem ještě semeno neměl, ale postavil se mi přitom. Ona to viděla a smála se mi, že jsem se prozradil, jak se mi to líbilo a musel jsem jí ho na oplátku ukázat. Šáhla mi něj a řekla, že kdybych byl starší a měl ho většího, tak bych to mohl zacpat s ním. Pak řekla, že je to naše tajemství a že to příště zvládnu určitě líp. Tak jsem to nikomu neřekl, protože jsem nevěděl, co by na to ostatní řekli a od té doby jsem na to ujetej. Později jsem se dozvěděl, že jí bylo už tehdy 23 let.

Karel (Pá, 25. 2. 2022 - 10:02)

No tak takový zážitek ti závidím. O tom jsem si v tom věku mohl nechat jen zdát. Když mi bylo asi 12 let, stál jsem v telefonní budce. Venku na trávník přišla asi desetiletá holka, stáhla kalhotky, rozkročila se a začala močit. Do dnes vidím ten proud, jak ji vytékal z kundy. Když dochcala jenom si kundu oklepala, natáhla kalhoty a šla pryč. Já jsem v té budce musel rychle vytáhnout čuráka a vystříkat se, jinak bych vytekl do kalhot a nevím jak bych to doma vysvětloval. Tak jsem se v té budce vystříkal na sklo. Dnes by mne samozřejmě desetiletá holka nevzrušila, ale v dětství je to asi jiné. Chtěl bych na to znát vaše názory.

Petr (Pá, 25. 2. 2022 - 12:02)

Mě malé holky taky nevzrušují. Ten můj první zážitek byl s dospělou a dobře vyvinutou. Ten palec tam tehdy vklouzl úplně lehce, panna tedy nebyla. Když vidím úplně vyholenou, není to ono, protože mi to připomíná malou holku, třeba ségru, která mě taky nevzrušovala. Ty chlupy kolem přitahují pohled a když se roztáhnou pysky, je to nádhera. O čurání vůbec nejde, prostě když vidím ten vlhký otvor uprostřed chlupů, tak se mi znovu vrátí ta vzpomínka, jak kluzké to tam bylo a hned se mi postaví. Pak jsem chodil pravidelně na to místo, kde se to stalo a později jsme se tam i potkali. Čurat se jí nechtělo, ale chtěla si o tom povídat, co se mi na tom líbilo, ale copak to jde vysvětlit? Ptala se, jestli bych tam chtěl sáhnout i jiné holce a smála se, jak jsem styděl odpovědět i na otázku, jestli jsem na tom samém místě naschvál, abych ji potkal. Tahala ze mě, co všechno si pamatuju a řekl jsem pravdu, že moc ne. Tak řekla, že toho asi na mě bylo najednou moc a že bych si to mohl zopakovat. Sice nečurala, ale lehla si do trávy a řekla, že jí můžu sahat všude, kde je to vlhké. Radila mi, kde mám přitlačit a kde opatrně. Za chvíli bylo vlhkosti všude dost. Asi za půl hodiny jsem se naučil masírovat poštěváčka, což je znalost užitečná dodnes. Ptala se, jestli se mi už líbí hrát si se svým čuráčkem. Přiznal jsem, že jo, tak mi ho vyndala, pohonila, že jsem se udělal, ale ještě bez výstřiku. Bylo to fantastické, kolik toho věděla a já jsem ji obdivoval. Pak si vyžádala znovu slib mlčení a slíbila, že příště to bude ještě lepší.

Návštěvník (Čt, 24. 2. 2022 - 10:02)

jistě jinak by o tom včera nepsala

Návštěvník (Čt, 24. 2. 2022 - 07:02)

to máš jedno tohle prostě není fb abych mohl chtít zážitky na přání to sem někdo napíše až sám bude chtít

Pavkol (St, 23. 2. 2022 - 20:02)

ale hlavně že si to tak hezky popsala fakt zatím o nic víc nejde dyť si píšeme teprve první den

Návštěvník (Čt, 24. 2. 2022 - 06:02)

A další, kdo tě chápe.

Pavkol (St, 23. 2. 2022 - 20:02)

nebo bych byl první?

Pavkol (St, 23. 2. 2022 - 19:02)

jeeee si fakt skvělá že ti nevadí že si takové věci rád čtu konečně někdo kdo mě , zdá se, chápe

Pavkol (St, 23. 2. 2022 - 20:02)

a už tě tam při tom někdo sledoval?

Martina (St, 23. 2. 2022 - 19:02)

V Lysolajích často čůrám tam u potoka nebo na konci parku za skalkami

Pavkol (Čt, 24. 2. 2022 - 09:02)

ale stejně ti Martino děkuju za včerejší hezký pokec dneska mám odpolko takž etu od 12 30 cca do 17 30 nebudu ale večer, budeš-li tu se zase na tebe budu těšit

Martina (Pá, 25. 2. 2022 - 07:02)

Včera jsem čůrala venku dvakrát

Návštěvník (Čt, 24. 2. 2022 - 09:02)

A taky tě chápe, že jo.

Pavkol (St, 23. 2. 2022 - 19:02)

tak to nemám daleko bydlím sice v jiné části Prahy ale na Praze 6 pracuju

Pavkol (St, 23. 2. 2022 - 19:02)

a dneska už si čůrala kolikrát Markéto a odkud jsi?

Markéta (St, 23. 2. 2022 - 19:02)

Hodně, asi pětkrát. Jsem z Prahy, Lysolaje

Pavkol (St, 23. 2. 2022 - 19:02)

jsi fajn že ti nevadí že si o takových věcech s holkou rád píšu

Návštěvník (St, 23. 2. 2022 - 19:02)

ale jo ale je mi jasný že si musím počkat na nějakou svojí kamarádku nebo budoucí holku v reálném životě a ne si dávat jakýs taký inzerát nebo rande tady. Z toho už jsem po předchozích nezdarech byť někdy i sám sebou zaviněných poučen

Reklama

Přidat komentář