Reklama

Aromaterapie

Návštěvník (Út, 17. 12. 2002 - 07:12)

Dobry den, Jani,predpokladam, ze prichadzam s krizkom po funuse, ale predsa: vyborne etericke oleje vyraba fy. Karel Hadek, najdete podrobne na ich www. Zelam prijemne sviatky a dobry start do roku 2003. Tana

Návštěvník (So, 14. 12. 2002 - 18:12)

ahoj alternativci,zabyvam se intenzivne aromaterapii a protoze smesi pro moje klienty micham sama, shanim adresu na dodavatele malych hnedych lekarnickych lahvicek.Pokud by nekdo potreboval nejake presnejsi informace o olejich, esencich a hydrolatech a ejich,pouziti, at se mi ozve, rada odepisu. Plati totiz pravidla, je nutne se mit na pozoru a nekupovat jen tak nejake oleje. Neni olej jako olej. Nekvalitni zbozi muze vic uskodit jak pomoci. Tak na zdravi! Vase Alex.

Návštěvník (Čt, 5. 12. 2002 - 22:12)

Ráda poskytnu konzultace o použití olejů v aromaterapii.

Návštěvník (Út, 3. 12. 2002 - 00:12)

Pošlete mi prosím Váš e-mail pro podrobnou odpověď. Mobil: 603282798 martin.leixner"cmail.czPřeji mnoho zdaru

Návštěvník (Út, 26. 11. 2002 - 22:11)

Zase tady do mne kopou neznámí telepaté proudem a snaží se mě paralizovat či dohnat k infarktu (momentálně míří do srdeční krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komeského 9, Kosmonautů 29.

Návštěvník (Pá, 22. 11. 2002 - 10:11)

V Bylince Na bělidle (ulice od Anděla k Vltavě)mají spoustu aromaolejů za 50-120Kč a předají vám návod na co se který požívá.

Návštěvník (Út, 1. 10. 2002 - 09:10)

NEJLEPSI NAVOD NA AROMATERAPII NAJDETE NA DISKUZI PRDY!!!!!

Návštěvník (Út, 1. 10. 2002 - 09:10)

Zajímá mě aromaterapie,ráda bych se zeptala kde můžu koupit aroma oleje proti stresu,zdravotní potíže,kde se můžu poradit,kolik to přibližně stojí.Bydlím na P3 a tak by pro mě bylo ideální někde v blízkosti.Děkuji za odpověď.

Návštěvník (Čt, 30. 5. 2002 - 11:05)

Moc dobrý je jasmínový olej na vzájemnou partnerskou masáž...

Návštěvník (Čt, 23. 5. 2002 - 16:05)

Take vrlele doporucuji aromaterapii, olejicky muzeme i do sebe kombinovat a michat ( napr. citrusy se skorici nebo s vanilkou, pomeranc s eukaliptem atd..jen vyzkouset co nam dela dobre). Levanduly snaseji dobre male deti ( ne silnou esenci), dobre pri ni usinaji a jsou klidnejsi ( muzeme levandulovy olej nakapat u na ruzek kapesniku a dat deten s sebou do skoly, pri stresu je naucit privonet). Dale bych vas vsechny milovniky vuni rada varovala, pouzivejte jen 100% prirodni oleje, jsou sice drazsi, neprirodni oleje sice voni pro mnoho stejne jako prirodni,a le ucinek je zcela opacny, neprirodni oleje mohou naopak vyvolat bolest hlavy,stres.... nebo se na ne stane clovek alergicky.

Návštěvník (Ne, 5. 8. 2001 - 21:08)

Já všem doporučuji levandulový olej, je bezvadný do aromalampy na nejrůznější neduhy. Také se dá použít při hmyzím štípnutí přímo na kůži a moc to pomáhá.

Van?kova Vaness (Pá, 1. 12. 2000 - 18:12)

aromaterapie je dobrym antistressovym zpusobem jak rovnez nekdy pomaha napriklad pri onemocneni dychacich cest bolestech hlavy. Doporucuji aromaterapii take pro kazdou domacnost v zime, kdyz se topi - hlavne se osvedcuje citronova a pomerancova esence - osvezuje a naladuje dobrou naladu.Zvysuje dobre pocity pri sexu - doporucuji napriklad skoricovy olej nebo kokosovy olej - ne do lampicek ale k vzajemnemu natirani.

Návštěvník (St, 15. 11. 2000 - 23:11)

Některé základní informace naleznete na www.doktorka.cz v sekci kosmetika v článku "Aromaterapeutická masáž pro zdraví a krásu" a v uvedených souvisejících článcích.Pokud byste potřebovala něco konkrétního, napište.

Návštěvník (Po, 13. 11. 2000 - 19:11)

Potrebovala bych nejake informace o esencialnich olejich.Dekuji za odpoved.

Reklama

Přidat komentář