Reklama

Incest

Jiřina.Š. (Út, 4. 1. 2022 - 07:01)

Usnula jsem unavená z prace na tchánově posteli a večer jsem zjistila že mě šuká, nebylo to špatné .Od té doby to občas zopakujeme.Oba mlčíme jako ryby.

Pavel (Ne, 5. 12. 2021 - 05:12)

tak až budete sami chytíš ji za kozy,nebo jí šáhni mezi nohy a uvidíš,jestli dostaneš facku,nebo podrží.

Návštěvník (Ne, 5. 12. 2021 - 05:12)

otec by dceři za to platit neměl, aby z ní nevychoval prostitutku.

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 19:12)

O rok mladší bácha mě šmíroval pořád až jsem ho potom tak trochu i sama schválně provokovala a měla jsem z toho ohromnou zábavu. Jednou jsem to ale asi trochu přehnala když jsem byla jen v kalhotkách a tričku bez podprsenky, věděla jsem že zase očumuje tak jsem si svlékla to tričko a odhalila mu mé tehdy nalité trojky prsa. Najednou vtrhl do pokoje povalil mě na postel a chtěl mě znásilnit, musela jsem se tehdy hodně bránit, křikem, škrábáním, kousáním, ale nakonec dal pokoj a utekl. Pak se vrátil, plakal a strašně se mi za to omlouval, byl z toho tak zoufalí že jsem ho musela uklidnit a slíbit mu že to nikdy nikomu neřeknu. Pak jsme si ještě o tom co se mezi námi stalo spolu ještě rozumně popovídali a zase bylo vše dobré a já si uvědomila že provokovat skoro patnáctiletého bráchu je ta největší blost na světě.

Honza (So, 4. 12. 2021 - 16:12)

Já sloužím svému staršímu bráchovi a jeho kamarádům jako otrocká děvka. Je to super.

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 03:12)

To je zajímavé, někdo schválně opisuje komentáře a po nějaké době je sem znovu dává, viz ten předchozí určený Stevovi. Ten jsem zcela určitě v 2.00 nedával.

Návštěvník (So, 4. 12. 2021 - 01:12)

Když píchá každý s každým doma, nikomu to nevadí, je to krása!!!

Martina (Ne, 28. 11. 2021 - 08:11)

Je mi dvacet a bratrovi patnáct bydlím u přítele ale občas když má noční tak zajdu domů pokecat s rodiči a přespím s bráchou v pokoji. Nedávno jsem taky přespala u bratra a ráno otevřu oči a vidím brachu jak si ho honí, ale penis tak dvacet centáku a krásně hrubý. Pomalu jsem se posadila na postel on mě zavřené oči a honil si ho. Tak jsem potichu vstala a sedla si vedla něho to se již probral a díval se na mě sundala jsem jeho ruku a chytla ho a pokračovala v honění asi po minutě začal vzdychat a takovou dávku semene jsem ještě neviděla co z něj vystřiklo, ty první mu přistály na obličeji a zbytek na břiše. Měla jsem sto chutí si ho zavést do pinduly ale ovládla jsem se. Ale když jsem ho naposled viděla to měl dvanáct let tak měl takovou hadičku jenom a vyrostla z ní taková kláda 20 x 5,5cm a to jsem možná ubrala. Bracha se šel osprchovat tak jsem za ním přišla ještě byl nahý ale už mu nestál i tak to byl macek. Taky jsem musela do sprchy protože i ta moje pustila šťávičku a dost hodně tak že jsem se osprchovala a s bratrem uzavřela dohodu že se nic nestalo a nebudeme o tom se bavit. Ale ten penis to bylo něco takový můj muž nemá. Chtíč se taky musí umět potlačit.

Ales (Pá, 17. 2. 2023 - 09:02)

Ahoj Martina mohl by som sa niečo opýtať diki

Jana duskova (Po, 16. 5. 2022 - 09:05)

A Martina ničomu inému neprišlo.

Kristína (Pá, 18. 3. 2022 - 22:03)

Ahoj Martina a viac nebolo nič a ma už brat frajerku myslím holku.

Návštěvník (Pá, 3. 12. 2021 - 10:12)

Také mám ráda velké a pořád nadržené pěkně ptáky. Jednoho takového co mě pořád šmíruje a stříká semeno do mého spodního prádla mám doma a představa toho že bych mu to dovolila a vystříkal se do mé kundičky mne vždy nějak hezky překvapí a pěkně dostane.

Romana (Pá, 3. 12. 2021 - 12:12)

Já často vídávám otce. Je mě už 17 a když vidím jeho stopeření penis, musím se dost ovládat abych mu poněm neskočila a nezavedla do kundy. Sice velikostně bych řekla že má tak 18 cm a tloušku tak kolem 6 cm ale promě je to macek. Vídám ho jak si ho honí a jak mu stříká a jeto slast. Často šmíruju naše při mrdâní. Doslova mamce závídím, když má otcův penis ve své kundě a rajcuje jí uvnitř. Dost si ho vsobě užívá a dáváto hlasově i najevo. A když se pak do ní vystříká tak doslova teču. To si psk musím do kundy narvat uněláka a pořádně si jí protáhnou. Bože jak bych si moc přála mít otcův penis ve své kundě aby mě jí pořádně vyšukal a pak mějí celou vystříkal stou svojí mrdkou. Sice mâm kluka se kterím mám sex, ale otce bych mezi nohama moc chtěla.

Silvia Novákova (Po, 16. 5. 2022 - 09:05)

Romana a ničomu inému neprišlo a a máš stále chuť a sleduješ tatu stále

Default User Image
Karel 50 roků (So, 9. 12. 2023 - 21:12)

Tak to tátovi řekni.!

Default User Image
Karel 50 roků (So, 9. 12. 2023 - 21:12)

Tak to tátovi řekni.!

Default User Image
Karel 50 roků (So, 9. 12. 2023 - 21:12)

Tak to tátovi řekni.!

Michal pre romanu (Ne, 5. 12. 2021 - 10:12)

Romana pekmesi ti písala a keď sleduješ rodičov sa nebojis že ta uvidia

Romana (Ne, 5. 12. 2021 - 16:12)

Trošku mám strach že by mě zahnaly, ale na druhou stranu měto i vzrušuje. Sledovat otce jak se svím čůrákem šoustá mamku. Nebo když mu ho kouří. Jeto uchvatní je sledovat

Syn (Út, 21. 12. 2021 - 21:12)

Já to dělám taky. Pokaždý když slyším jak pochaji jdu se koukat a honít se při tom jak vidím nahou mámu na tátovi nebo když mu kouří. Dělaj to jen s gumou což nechápu.

Reklama

Přidat komentář