Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Simona (St, 12. 1. 2022 - 20:01)

To myslím, že pro všechny, co ho tady sledují

Pavlína (St, 12. 1. 2022 - 18:01)

Libore chci ti taky vyjádřit velkou podporu.

No, (St, 12. 1. 2022 - 16:01)

domnívám se, že si Návštěvník neuvědomil nebo nechce přijmout skutečnost, že se Libor posunul výrazově, ale hlavně myšlenkově velmi dopředu a s pomocí Lally a Lamačové udělal výrazné pokroky. Sama jsem k němu hledala cestu a pokud si pamatujete moje dřívější komentáře, tak ty nebyly zrovna lichotivé. Jeho psaní bylo nešťastně zakomponováno do diskuzního tématu čůrání holek, ale nosný byl obsah a emoce a vložené volání o pomoc. Proto jsem sama stejně jako mnozí další, velmi ráda, že je na tom nyní dobře a že dokáže psát diskuzi na běžná životní témata a neméně zajímavě, včetně vlákna o houbách, kde se velmi skláním před jeho znalostmi z této problematiky

Libor. T. (St, 12. 1. 2022 - 17:01)

Moc ti děkuji za tento komentář. Myslím, že jsi to vystihla excelentně. Dost dobře si pamatuji tvé původní komentáře zhruba před necelými dvěma roky. Proto si velmi cením, že jsi pochopila co a jak jsem myslel. A to je pro mne důležité. Děkuji

No, (St, 12. 1. 2022 - 19:01)

tvoje vyjádření je pro mě povzbuzením

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 14:01)

Jenomže vás zajímají hlavně ty úchylárny, který vlastně úchylárny nebyly. Jen jste si v tom lebedili.

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 03:01)

Mě by zajímalo jestli je Libor věřící nebo ne když napsal tak poutavý zážitek s panenkou Marií

Libor. T. (St, 12. 1. 2022 - 17:01)

Navštěvníku, psal jsem již o tom,. Nechodím pravidelně do kostela, protože mým kostelem je příroda a duše Země. Takže jsem věřící a věřím v sílu přírody nebo chceš - li Boží sílu, ale nepotřebuji k tomu stavbu, i když ta duchovní místa jsou vesměs krásná a mají pozitivní energii. Jediné, co ji může zhatit je ,že si mocní pod pláštíkem víry dělali z nás poslušné ovečky a nutili nás žít ve strachu a v oběti. Přitom Bůh netrestá a přeje, abychom žili v lásce ,požehnání a hojnosti.... to jen zlo mocných překroutilo víru na opačné hodnoty

Markéta (St, 12. 1. 2022 - 18:01)

Libore ahoj, svatá pravda!

Jitka (St, 12. 1. 2022 - 11:01)

To bylo krásné, takový příběh může zažít a pochopit jedině věřící človek

Scarlett (St, 12. 1. 2022 - 12:01)

Přesně, souhlasím

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 08:01)

Myslim, že je. On o tom kdysi psal

Simona (Út, 11. 1. 2022 - 20:01)

Libor to zde obohatil o zajímavé informace. Děkuji a pozdravuji

Ida (Út, 11. 1. 2022 - 21:01)

Souhlasím. Diskuze ma jinou dimenzi. Otevřela jsem si ten odkaz Sedmnáctého, jestli ty holky o tom neví tak je detailně točit jak močí je šílené. Ale vypadá to, že o tom neví

Hanz (St, 12. 1. 2022 - 00:01)

Močení dívek je okouzlující. To dívky často nepochopí. A Libor povídky o tom psal poutavě

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 13:01)

Vůbec ne. bylo to psaní nemocného člověka, zacházel do pedofilie a manipulace, že život takové holky je normální.

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 13:01)

To jsi dost mimo. Pedofilní v 15 a17 letech? Čti pozorně obsah. A nejednou to už zde bylo probírané, co to močení mělo za význam. Zdá se mi, že ti vyhovuje toho člověka napadat a vinit za něco, co nebylo. Naopak,ráda se vyjádřím k tomu příspěvku s Panenkou Marií. On to opravdu zde uváděl, že je věřící, ale že nemusí kvůli tomu denně do kostela. Taky připravuje o tom knihu a o těch místech kde fotí kostely a kaple

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 14:01)

Jo takhle, ty to nechápeš. Pedofilní psaní od něj. Mnoho lidí se tady proti tomu bouřilo. Není to napadání, on to moc dobře ví.

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 15:01)

Ale no tak, sama moc dobře víš, jak to bylo,tak nenapadej nanovo něco, o čem sama víš, že bylo jinak. A mimochodem jsme to spolu řešili i v mailech. To není od tebe fér

Návštěvník (St, 12. 1. 2022 - 15:01)

Tak kde jsi, jak to máš s tím mým emailem? Kde jsi ho vzala, nikdy tady můj nebyl. Napiš mi to teda.

Reklama

Přidat komentář