Reklama

spodní prádlo u chlapců

Lenka (Čt, 6. 1. 2022 - 23:01)

Syn má 17. Nosí hlavně slipy,boxerky a na sport takové tangaslipy. Vůbec mu do toho nemluvím. Většinou vybírá slipy sám.

Tech (Čt, 6. 1. 2022 - 14:01)

Mohl by sem někdo hodit odkaz na net jak vypadají klučičí hipsterky a brazilky slipy?

Nina (Pá, 7. 1. 2022 - 07:01)

To, co má kluk, jsou Oboy U88 hipster. Dvoje bílé a dvoje černé, ségra je koupila po internetu.

Dana (Pá, 7. 1. 2022 - 12:01)

Hezké !

Kolo (St, 5. 1. 2022 - 11:01)

100%

Mirka (Út, 4. 1. 2022 - 18:01)

Ahoj , náš mladej 13 , si kupuje spoďáry už třetí rok sám podle jeho stylu co se mu líbí a všecky slipy má takový že je má mezi půlkama .Nevím ale myslím si že by si měl každý sám vybírat spoďáry takový v kterých se cítí dobře a ne co mu poroučí buď máma nebo partnerka a nebo společnost. Jde přece o to aby se každý cítil ve svém prádle tak jak chce.Já taky klukovi neříkám v čem má chodit i kdyby chodil v kalhotkách a nebo tangách tak to určitě řešit nehodlám.

JA (Út, 4. 1. 2022 - 18:01)

Pani Mirka, ďakujem za Váš super názor. Konečne rozumná matka. Každý kluk či holka má nosiť spodné prádlo aké jemu vyhovuje na nosenie - či už sú to slipy, tangá, boxerky alebo iné prádlo. Niektorí chalani nosia babské kalhotky, pre mňa osobne je to divné, ale ak by to moje dieťa chcelo tak je to jeho rozhodnutie. A matky, ktoré synom nútia tangá, sú fakt je*nuté.

Mirka (Út, 4. 1. 2022 - 22:01)

Děkuji, ale s těma tangama bych nedělala tak rychlý konec znám synovo kamarády a vím že dva z nich v létě tanga nosí běžně .Ono totiž je to prý moderní říkaly kluci když se u nás venku v létě koupaly v bazénu , neřešila jsem to a koneckonců mladý kluci v tangách vypadají hezky a taky provokativně a já se klidně a ráda na ně podívám.

Jiří (St, 5. 1. 2022 - 19:01)

Kluk má mít trenýrky nebo boxerky! Jenže když většina chlapců považuje stísnění svého přirození v různých variantách kalhotek za standart, nemůžeme se divit, že mnozí nemají jasno ani o svém pohlaví!

Nina (St, 5. 1. 2022 - 20:01)

Většina náctiletých kopíruje ty ostatní. Taky bych nevěřila, že můj syn bude chtít prádlo, ve kterém má skoro holý zadek a bum-je to tady! Stále se musíte mladým přizpůsobovat a vždy vás znovu překvapí.

mrtvn (Čt, 6. 1. 2022 - 07:01)

Chápu to dobře že syn nosí tanga?

Nina (Čt, 6. 1. 2022 - 09:01)

Má boxerky s extra krátkou nohavičkou, v podstatě tanga. Nikdy jsem tomu nefandila a odmítala to koupit, nevěřila jsem, že to kluka potěší, když takové prádlo dostane. Ale stalo se, tak to musím tolerovat, nadšená z toho nejsem.

JA (Čt, 6. 1. 2022 - 10:01)

Boxerky s extra krátkou nohavičkou, v podstate tanga? To čo má na sebe? Tak buď boxerky s krátkou nohavicou akoby alebo slipy čiže zadok zakrytý alebo tangá čiže zadok odokrytý. Takže pani Nina - aké spodné prádlo má v šatníku Váš syn?

Nina (Čt, 6. 1. 2022 - 12:01)

Boxerky s krátkou nohavičkou, ale vzadu je půl prdelky vidět, jsou v zadní části dost úzké a tím pádem jsou v zadku zařízlé, ale zas takový proužek látky jako u tang to není.

JA (Čt, 6. 1. 2022 - 12:01)

Asi viem, niektorí to nazývajú že BRAZILKY akoby. Tak to pekne divne vypadá a musí sa aj nosiť

Dana (Čt, 6. 1. 2022 - 13:01)

Když se jedná o boxerky, nazývají se HIPSTER. Brazilky jsou slipy, vypadají náhodou hezky. Syn nosí od patnácti takové prádlo, i tangáče má. Je to prádlo pro mladé a sedne jim to, pohodlí jde stranou. Jsou mladí, tak jim to přejme!

Mirka (Út, 4. 1. 2022 - 22:01)

Děkuji, ale s těma tangama bych nedělala tak rychlý konec znám synovo kamarády a vím že dva z nich v létě tanga nosí běžně .Ono totiž je to prý moderní říkaly kluci když se u nás venku v létě koupaly v bazénu , neřešila jsem to a koneckonců mladý kluci v tangách vypadají hezky a taky provokativně a já se klidně a ráda na ně podívám.

Návštěvník (Út, 4. 1. 2022 - 13:01)

Jako kluk jsem spával v noční košili. Protože mi v ní bylo horko, tak jsem si jí sundaval. Když jsem měl ráno kalup na malou, tak jsem běžel na WC nahý se ztopořeným penisem. Na mámu to žádný dojem nedělalo a tak se z toho stal zvyk.

JA (Út, 4. 1. 2022 - 12:01)

Spím naostro celým rokom a luxusný pocit

Ondřej Černý (Út, 4. 1. 2022 - 13:01)

Se divím, jak to přes zimu můžeš vydržet.

O.

Reklama

Přidat komentář