Reklama

Ženám známé trable při cestování-hledání WC

Verča (St, 22. 12. 2004 - 17:12)

Pro Cindy.Říkáš, že kdyby se Ti stala taková pohroma, tak nevíš co bys dělala a, že já to beru více než sportovně. A co mám podle Tebe asi dělat. Není to nic s čím bych se na potkání chlubila ani co bych chtěla zažít častěji, ale na druhou stranu nezměním nic na faktu, že jsem se prostě i coby dospělá totálně pokakala a počurala. Stalo se to a i kdybych se stavěla na hlavu, tak odestáti se to nemůže. Beru to sportovně hlavně díky té mé kamarádce doktorce, která mi vysvětlila, že se to zkrátka stát může a je lépe to vzít s nadhledem než si z toho dělat trauma.Žádný vážný zdravotní problém nemám, ale jen občas trpím něčím jako proměnlivá dynamika stolice, či jak to lékaři nazývají. Ale když vím, že mne to zlobí, tak si většinou dávám pozor. Ty dva velké maléry o kterých jsem se zmínila byly trochu jiný případ. V obou případech jsem bojovala dost dlouho, ale nemohla jsem se dostat včas na toaletu a nakonec jsem to nevydržela. Zkrátka to ze mne šlo i proti mé vůli, a v obou případech to byla opravdu pohroma. Na vlastní kůži jsem zažila co to znamená mít '

Tatianka (St, 22. 12. 2004 - 13:12)

Ahoj lidičky, přeji hezké vánoce a hlavně vám nepřeji to o čem vám chci povídat, byla jsem v neděli na vánočních trzích v Brně, všude plno lidí a mě se chtělo čůrat, a vcelku to začalo být akutní, možná tím, že jsem nějak nachlazená, mou záchranou byli tři toi budky, jenže, ejhle, žádná z nich nešla otevřít, nevím, čím to, jetli to neumím, ale lomcovala jsem s tím a nic, to už jsem byla pokroucená jako paragraf a začínal jsem propadat beznaději, ale zachránila mě kamarádka, která mi řekla ať skočím do McDonalda, to kdybch věděla dřív,(nejsem z Brna) tak jsem tam taka tak doběhla, sice už jsem měla v kalhotách trošínku mokro, ale nepočůrala jsem se úplně, ještě že máme ty McDonaldy:-))))) aspoň na něco jsou dobrý, tak se mějte všichni a užívejte vánoc a dávejte si pozor ať se vám nestane to co mně:-))'

romana 2 (So, 18. 12. 2004 - 20:12)

tak to se mi stalo taky, myslím počůrání, některé příběhy jsou vcelku neuvěřitelné, mě se to stalo na sjezdovce a jak píšeš, tak to pořádně studilo, moc poznat to nebylo naštěstí, ale taky jsem z toho onemocněla.'

Ponocny (Út, 14. 12. 2004 - 02:12)

Ale jo urcite to aspon jednou v zivote potkalo kazdyho z nas ja sam sem to taky jednou uz nemoh vydrzet a nadelal sem si do kalhot ale vo tom nemluvim. Jen je tu posledni dobou uz nak moc takovyho toho vyzivani se ve vlastnich chcankach a srackach to je vsecko.

Ivuška (Po, 13. 12. 2004 - 13:12)

Jo souhlasím s Tebou, že některé příspěvky jsou přehnané a je možné, že si tady někdo dělá legraci z lidí kterým se to stalo, s těmato lidma uplně soucítím, mě se stalo taky, tady už Xkráte popisovaná nehoda a to počůrala jsem se v autobuse cestou z veletrhu, bylo to na střední šloke, jak to tak bývá popíjelo se tam pivo a byla veselá nálada, jenže cesta zpět se proměnila v horor zakončený mokrýma kalhotama, naštěstí se mi nikdo moc nesmál, ale styděla jsem se pak když jsem tak šla domů přes město, navíc bylo taky už vceku chlado a pěkně to studilo, nachladila jsem se a pak jsem onemocněla, takže opravdu super zážitek, naštěstí se tomu už dnes jen směju, takže všem komu se to stalo, hlavu vzhůru.'

Ponocny (So, 11. 12. 2004 - 02:12)

Holky tak sem s vama driv sympatizoval a tema prispevkama lidskejch prihod sem se bavil rek bych ze posledni dobou uz se tu hodne moc prohani BSP!!!

--'¨'--- (Pá, 10. 12. 2004 - 14:12)

Tak teda, jak tak čtu nestačím se divit a jen jsem ráda, že se mi nic podobnýho nikdy nestalo, některé příhody jsou jako vystřižené se špatného filmu, nikomu to nezavidím a nikomu se neposmívám, protože jak tek čtu asi se se to fakt stává, já osobně jsem ještě nikdy nikoho neviděla ani jsem o nikom neslyšela, že by se mu to stalo, ale aspoň vím, pro případ, že by se mi to nedej bože stalo, že to není zasa nic tak neobvyklého'

cindy (Út, 7. 12. 2004 - 12:12)

Ahoj Verčo, teda koukám, že to bereš víc než sportovně:-) mě se stát taková pohroma, tak nevím co bych dělala, píšeš, že se Ti to stalo víckrát, Ty s tím máš nějaký problém? já se jenom jednou počůrala a stydím se dodnes, stalo se mi to u rodičů mého přítele styděla jsem se zeptat, kde je wc odhodlala jsem se až už jsem to měla fakt na krajíčku, jenže než mě přítel přivedl na záchod bylo pozdě, kalhoty jsem měla mokré a za mnou byla mokrá cestička, naštěstí to jeho rodiče vzali s humorem, ale dodnes se před nima stydím.'

Marika ? (Pá, 3. 12. 2004 - 10:12)

zdravím vás, tak jsem asi taky patřím mezi potrefené, sice s cestováním můj zážitek má pramálo společného, ale i tak sem patří, jednoho krásného dne jsem vyrazila z přáteli do přírody na táborák, bylo veselo, oheň popíjelo se zpívalo se a já protože nejsem zviklá na alkohol jsem se vcelku dost opila, byla zima a tak mě někdo pořád něco nalíval na zahřátí, ani nevím jak jsem se dostala v noci do spacáku, ale ráno mě čekalo kruté probuzení, jak jsem byla opilá, tak jsem se prostě pokakala, dodnes si to nedovedu vysvětlit, jenže jak jsem se vrtěla a točila se v tom spacáku, tak jsem to měla všude po celých nohou a dokonce snad i na zádech a už to bylo i zaschnuté, hrůza a děs polilo mě horko, naštěstí jsem procitla, když ješte všichni spali, tak jsem vylezla za spacáku a sbalila se a mazala domů, naštěstí jsem nikoho nepotkala a ještě než jsem dorazila domů jsem vlezla do rybníku který byl po cestě ve kterém jsem se aspoň na hrubo očistila, hrůzný zážitek, nikomu nepřeji'

dadula (Čt, 2. 12. 2004 - 18:12)

Ahoj všichni kdož jsem píšete příspěvky, věřím tomu co říkala Verča a tak jsem si jista, že se vám aspoň trošičku ulevilo, když jste se sem vypovídali:-)některé příhody jsou víc než děsivé, ale všechny končí stejně nepořádkem v kalhotách, Radmila A. se ptá zda li se někdo počural a pokakal najednou, Jo mě se to stalo, naštěstí ne venku, ale doma jednoho krásného rána, když jsem vyběhla z postele rovnou k záchodu a vzala za kliku, bylo zamčeno, seděl tem můj manžela a jak to má v oblibě kouřil tam a četl noviny, dobívala jsem se tam asi minutu, ale jen zavrčel ať počkám že jen dokouří, ale bylo pozdě, čůrala jsem a kakala zároveň, měla jsem kalhotky bylo to něco šíleného, pode mnou se tvořila hnědá louže a v kalhotkách mi vznikla řídká kaše, no fuj, byla jsem úplně celá od pasu dolů špinavá od vlastních výkalů a moči, příšerný pocit, manžel na mě civěl a nebyl schopný slova, mám pocit že to udělal schválně, ale asi nepočítal s tím, že se pokakám, rozhodně to byl ne zrovna nejpříjemnější zážitek, a hlavně když po ránu spěcháte do práce a nemáte čas, tak to je opravdu super, se rychle umývat a uklízet, naštěstí jsem vše zvládla v pohodě, no prostě stalo se.'

Verča (Čt, 2. 12. 2004 - 10:12)

Vítám tě mezi náma potrefenýma. Řekla jsi to dobře. Když musíš, tak musíš, a když to nejde na záchod, tak to jde do kalhotek. Babička vždy říkala, že snázej zastavíš rychlík nežli sračku a něco na tom bylo. Jinak Tě mohu uklidnit, také jsem byla počuraná a pokaděná zároveň. Můžeš být ráda, že jsi se nejdříve počůrala. Obráceně je to horší, protože když jsi pořádně pokaděná a máš toho nadělení plno i v rozkroku a v podbřišku, tak se pak počuráš rovnou do toho, a tím si to ještě patřičně vylepšíš, protože se to hrozně rozředí. O to víc se to pak rozmazáva a stéká po nohách. Jinak je dobře, že jsi se svěřila. Čím je nás tu takto potrefených více, tím jsme klidnější, protože vidíme, že to co se nám stalo není zase taková výjimka a prožila si to celá řada z nás. Až mi to čas dovolí, tak jsem napíši i ty mé nehody, abych jen nekomentovala.'

Radmila A. (St, 1. 12. 2004 - 10:12)

Ahoj holky, jak tak čtu, většinou to každý dost těžce nese, když se mu stane něco takového, že se počůrá, nebo pokaká do kalhot, není se čemu divit, není to určitě nic příjemného, navíc, když se to stane před lidmi které neznáte, někde uprostřed cizího města, ale jak píše Verča, musíte to brát z té druhé strany, prostě je to příroda, jak se říká když musíš, tak musíš. No tak abych tady jen nepovídala co už bylo jednou napsáno, tak vám řeknu co se stalo mě. Byla jsem loni na zájezdě ve Portugalsku, byli jsme u moře a čas od času se udělal výlet někam do okolí, tak se jelo do nějakého městečka, asi 30 km od pobřeží, kde jsme bydleli,no a já se tam ztratila, bylo určeno, v kolik se pojede zpět, s tím že kdo nebude u autobusu v čas, musí se dostat zpět sám na vlastní náklady, no a jak jsem chodila tak po tržišti tak jsem úplně zapomněla kolik je hodin a ztratila i svoji kamarádku, co se mnou jela, samozřejmě když jsem přišla na určené místo autobus byl fuč, co teď? anglicky umím tak tři fráze a rusky nikdo nerozumí, tak jsem tam přešlapovala a začala se pídit po nějaké autobusové zastávce, ale větší problém byl ten že se mi chtělo čím dál tím více na záchod, ještě ke všemu jak na velkou tak i na malou, tak jsem se začala ohlížet po nějakým WC, nebo restauraci, ale nikde nic,v jedný restauraci jsem WC nenašla a nějak jsem se na něj nemohla doptat nerozuměli mi co chci, tak jsem hledala nějaké zákoutí, nějaký keřík, našla jsem nějaký průchod mezi dvěma budovami, to už jsem byla celá pokroucená a křížila jsem nohy, tak jsem si řekla, díky bohu, musím teď nebo nikdy, jenže se v okamžiku, kdy jsem si rozepínala kalhoty objevili dva policajti a začali něco žvatlat, málem jsem se počurala, když jsem si zapínala kalhoty, ukázala jsem lim pas a vizitku hotelu, kde jsme bydleli, tu jsme měli právě pro tento případ, když se někdo ztratil, něco na mě mluvili, ale nerozuměla jsem jim a navíc jsem se soustředila na to abych si nenadělala do kalhot, snažila jsem se jim nějak vysvětlit, že se mi chce na záchod, ale marně ukázali mi ať nasednu do auta, tak jsem nasedla, v naději, že si odskočím někde na stanici kam mě zavezou, ale omyl, když jsme vyjeli z města došlo mi, že mě vezou do hotelu, tak to bylo ztracené, rozbrečela jsem se, to nemůžu vydržet, asi za pět minut, jsem ztratila kontrolu nad měchýřem a cítila teplo mezi nohama a pod sebou, počůrala jsem se, to ještě policajti nic netušili, byla jsem durch mokrá a úplně zoufalá, protože se mi chtělo ještě kadit a víc í víc, zatínala jsem svaly a tlačila zadek do sedačky jak jen to šlo, takže mě už od plných kalhot dělila jen ta sedačka, byli to příšerné muka, ale držela jsem jak o život, už jsme byli ve městě kde jsem bydlela, zastavili jsme před hotelem, jenže co teď jak vystoupit abych se nepokakala, nedalo se nic dělat, vystoupila jsem z auta, už jenom jak jsem se nadzvedla ze sedačky, tak se to začalo samo neuvěřitelnou rychlostí hrnout do kalhot, zavřela jsem dveře a stála jsem před hotelem, své plátěné kalhoty durch od pasu až ke kolenům mokré a v kalhotách velkou hromadu, která šíleně páchla, byla jsem úplně v šoku, šla jsem do hotelu, při každém kroku jsem cítila jek se mi to všude maže, no hrůza, ta cesta z do hotelu a z recepce na pokoj, to byla noční můra, naštěstí mě nikdo z zájezdu neviděl, krom dvou spolubydlících na pokoji, Ty na mě civěli jako tele na nové vrata, když jsem se při šourala na pokoj, pak rovnou do sprchy, večer jsem nechtěla ani nikam jít jak jsem byla hotová z této příhody, tak jsme s holkama zůstali na pokoji a popíjeli vínko, nakonec přišla řeč na mou nehodu a obě se přiznali, že se jim to už stalo taky a věřte nevěřte, hned mi bylo líp, že v tom nejsem sama,pomůže to, jen obě teda říkali, že se jim přihodilo buď jedno, nebo druhé, ale počůrat se a pokakat, to dohromady ne. stalo se vám to někomu takhle kompletně?'

Marie (Ne, 28. 11. 2004 - 16:11)

Mě se to taky občas stavolo když sem byla mladší tak sem se taky parkát pochcala vedne nebo v noci a ni sem nevědela jak. Pak mě to prešlo koát nudržím moč dlouhodobě, tak to řeším tak při dlouhých cetach autobusem že si pomahám plenkama. najprve si vemu kalhotky na to plenku a stahovací kalhotky aby to nebilo moc znatelné. ty první kalhotky mám pro to aby kdiž se nepočurám mohla tu plenku použít znova.Skusteto je to zaručený že když se vám sto stane tak to nikdo nepozná a nemuíte se tolik bát že se počurate.'

Marie (Ne, 28. 11. 2004 - 16:11)

Mě se to taky občas stavolo když sem byla mladší tak sem se taky parkát pochcala vedne nebo v noci a ni sem nevědela jak. Pak mě to prešlo koát nudržím moč dlouhodobě, tak to řeším tak při dlouhých cetach autobusem že si pomahám plenkama. najprve si vemu kalhotky na to plenku a stahovací kalhotky aby to nebilo moc znatelné. ty první kalhotky mám pro to aby kdiž se nepočurám mohla tu plenku použít znova.Skusteto je to zaručený že když se vám sto stane tak to nikdo nepozná a nemuíte se tolik bát že se počurate.'

Verča (Pá, 26. 11. 2004 - 15:11)

Tino buď klidná. Jak vidíš tak s tím orgasmem vůbec nejsi sama. Já prožila orgasmus přesně ve stejné situaci. Také jsem uvázla v dopravní zácpě, jenže narozdíl od Tebe jsem skončila pokakaná. Cítila jsem se pak také všelijak při pomyšlení, že jsem dosáhla orgasmu zamatlaná ve svých vlastních hovnech. Jenže to byla tak šílená situace, že jsem z té hrůzy a zoufalství najednou začala pociťovat vzrušení a došlo to až na vrchol. A to jsem na tom byla hůře než Ty. Ty jsi byla jen mokrá, mě se to nadělaní v těch gatích všude lepilo, mazalo a strašně jsem smrděla.'

Verča (Pá, 26. 11. 2004 - 14:11)

Hany neblázni a nestresuj se tím, že se utkvěle snažíš tyhle vzpomínky vytěsnit z hlavy. Dociluješ tím přesně opačného efektu, protože se Ti to pořád vrací. Ber to tak jak to je. Prostě jsi se pokakala a nic s tím nenaděláš. Tady si můžeš sama přečíst příhody jiných žen a vidíš, že nejsi zdaleka jediná. Jistě, není to nic co by člověk chtěl prožívat denně, ale stát se to může. Věř, že Tvým střevům je úplně jedno, že jsi dospělá a úspěšná žena, a když začnou blbnout, tak s tím v takové situaci nemůžeš nic udělat. Jen doufat, že to vydržíš. Řitní svěrače jsou jen svaly a jejich schopnost odolávat zatížení není nekonečná, jako u kteréhokoliv jiného svalu. Vem si do ruky třeba jen dvoulitrovou petku s vodou a drž ruku předpaženou. Chvíli je to sranda, ale pak je to horší a horší, a po nějaké době Ti ruka začne klesat i proti Tvé vůli. A stejné je to se svěrači. Pokud je tlak příliš velký a trvá to dlouho, tak nad tím začneš ztrácet kontrolu a skončíš pokakaná jako batole. Takže si vůbec nedělej hlavu, že jsi to jako dospělá neudržela. Ono to někdy opravdu nejde. Buď ráda, že to nikdo neviděl. Máš míň alespoň o ostudu před cizími lidmi. Jak vidíš, tak mnohé z nás to měli i s tou ostudou. Chápu, že po fyzické stránce to moc neulehčí. Také jsem měla tu čest šoférovat s kalhotama plnýma mazlavé hnědé nadílky, takže dobře vím jak '

františek (Čt, 25. 11. 2004 - 10:11)

zašel jsem sem náhodou, ale podělím se o zkušenost mé kamarádky, která potřebovala zkloubit časté čůrání když je chladno a vášeň pro lyžování. A protože je to tvor zručný (šití) a já tvor vynalézavý, společně jsme přišli na řešení. - Do kombinézy se udělá od dolního konce zapínání delší rozparek až dozadu do pasu. Zip se samozřejmě nahradí delším. Když už dává nový zip, tak ten nový se zapná odzadu. Při její pečlivé práci to ani není poznat, že to je dodělávané.Pod to si upletla punčocháče s podobným rozparkem a místo kalhotek body. Když si rozepne zip (odzadu dopředu do pasu) a sedne si na bobek, kombinéza a punčocháče se doširoka '

Mišell (St, 24. 11. 2004 - 20:11)

Ahoj holky, tak se můžu přidat do vašich řad, včera mě totiž stihla cestou domů z práce vcelku nepříjemná nehoda, dostala jsem průjem a už jsem to nestačila doběhnout domů, kousek před domem jsem se pokakala , něco šíleného, tohle se mi stalo naposled v mateřské škole, teda styděla jsem se jako malá holka, když jsem přišla v takovém stavu domů, kde na mě civěla 18 letá dcera a můj manžel, opravdu nikomu to nepřeju, ale holt někdy se to stane.'

Adina (Út, 16. 11. 2004 - 13:11)

Ahoj Milado, nevím, jestli Ti nějak poradím, ale chtěla jsem se Tě zeptat, jestli jsi nebyla pod vlivem alkoholu, když se ti to stalo, nebo pod vlivem nějakého léku? Mě se totiž jednou stalo to samé v noci se mi zdálo, že se mi chce kakat a tak jsem šla na záchod sedla si a vykakala se, ale jen ve snu, no a ráno mě samozřejmě čekal šok, byla jsem celá pokakaná vedla manžela v posteli, hrozný, ale večer před Tím jsme byli s manželem ve vinárně a byla vcelku přiopilá, tak si myslím, že to bylo asi tím, nicméně to byla pořádná ostuda a taky jsem z toho nebyla dvakrát šťastná, ale už se to nikdy neopakovalo naštěstí.'

jenny (Ne, 14. 11. 2004 - 11:11)

Milado, to může být nějakým stresem, vypjatou situací, nějakým větším rozrušením, myslím si že se to už opakovat nebude, pokud jo, měla bys navštívit psychiatra'

Reklama

Přidat komentář