Reklama

Podvazky a punčochy

Aramis (Út, 24. 8. 2021 - 23:08)

No jo Karolíno,tak tě asi přehlédli v té záplavě žen oblečených do kalhot .......

karolina (St, 25. 8. 2021 - 05:08)

Ano byla jsem tam jako růže mezi trním a to doslova v záplavě kalhotových kostýmů.

Aramis (So, 21. 8. 2021 - 07:08)

Tak to už je lepší Karolíno až na to,že tady supluješ daleko početnější skupinu žen. Alespoň by jsi nám,dychtivým mužům, mohla prozradit jaké máš zkušenosti s nákupem punčoch na Wishi.

lalla1 (St, 18. 8. 2021 - 17:08)

Děkuji za odkaz, ráda se na něj podívám. Já střídám kostýmy a šaty, v létě ve volném čase ráda bez punčoch-áčů a občas ráda oblíknu džíny třeba s bílou košilí:) Jen ten lesk, ten bych posunula tak do devadesátých let, to už opravdu ne. Je to otázka vkusu, elegance, kvality a nikoli prvoplánového lesku.....A v zimě zkuste černé s vysokým DEN, vypadá to skvěle

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 16:08)

Jo , je jiná doba a lidé se přizpůsobují . Faktem ale je ,že při nošení punčoch nebylo tolik kvasinkových onemocnění vagin !

karolina (So, 24. 7. 2021 - 04:07)

Já vstávám brzo ze dvou důvodů, chodím na částečný úvazek do práce a trpím nespavostí. Vidíš podle času už jsem po snídani oblečená, ale pak si ráda zdřímnu po obědě. Do Mariánek se chystám, za 14 dní mě bude 65 let, tak budu mít vlak za čtvrtinu, tak jedu. Už se těším.

Aramis (So, 24. 7. 2021 - 09:07)

Tak ty Mariánky bude pěkný dárek ke Tvým narozeninám,ke kterým Ti i já přeju hodně zdraví, dobré nálady a spoustu hezkých zážitků. Já se právě chystám na týdenní pobyt na chaloupce v severních Čechách,tak se také těším na pěkné túry a houbařské žně. A s tím brzkým vstáváním Tě lituju, já si rád pospím.

Pepa (Út, 20. 7. 2021 - 09:07)

V tom jsme v naprosté shodě.

Pepa (Ne, 18. 7. 2021 - 23:07)

Obecně je z praktického hlediska lepší mít kalhotky na pásu. U některých pásů to nejde a pánové můžou některé potřeby vyřídit, i když mají prádlo pod pásem. Ovšem to nevyvrací větu první!

karolina (Ne, 18. 7. 2021 - 05:07)

Už se na vás těším, ale lepší je nosit šaty, více si vychutnáte pocit podvazkového pasu.
Sukně má většinou nějakou gumu nebo něco na udržení v pase a tím ruší podvazkový pas. Šaty jsou přes pas volné a tím cítíte pouze podvazkový pas tahouny velvety a konce silonek a já ještě kombine.

Aramis (Ne, 18. 7. 2021 - 08:07)

Děkuji Karolíno za výborný postřeh. Už jsi jdu,jako studijní materiál, pouštět film "Někdo to rád horké".

Jirka (So, 17. 7. 2021 - 11:07)

Já si dopisuji se dvěma ženami, které nosí podvazkový pás a punčochy, a obě se v tomto úboru cítí moc příjemně, ale zároveň se i trochu stydí, a to i před ženami, neboť na ně koukají víceméně jako na exoty. Nicméně jejich partnerům se to moc líbí a někdy jim podvazkové pásy i sami objednávají. Obě si nechávají šít podvazkové pásy u firmy Riwaa Nerona, která v tomto oboru platí za špičku. Bohužel má teď do odvolání zavřeno, ale v nejbližší době si u ní hodlám objednat pánský podvazkový pás, přikoupit k němu zatím nějaké levné punčochy a zkusit si, jak se cítí žena v podvazcích a punčochách, jak se v tom chodí na WC apod. Musí to být vzrušující a už se na to moc těším. Už jsem si také objednal stahovací kalhotky univerzální velikosti, v nichž by měl pás dobře držet.

karolina (Ne, 18. 7. 2021 - 11:07)

Hlavně si obleč kalhotky nebo co nosíš na pas, jinak budeš muset pas rozepnout nebo stáhnout na WC

Jirka (Po, 19. 7. 2021 - 00:07)

Děkuji za radu, mám to tak v úmyslu. Ten pas, pokud se to dá poznat z obrázku, není příliš vysoký a měl by se vejít pod kalhotky. Ale je pravda, 6e vysoké natahovací pásy se nosí přes kalhotky, protože se pod ně prostě nevejdou. Ty se pak na WC musejí asi opravdu rozepnout nebo stáhnout. Ale není mi moc jasné, co se v tomto případě dělá s kalhotkami či body, na něž jsou našité podvazky. U těch se asi musejí odepnout punčochy, pak stáhnout a po vykonání potřeby natáhnout a opět připnout punčochy. Nebo se mýlím a je to jinak?

karolina (Po, 19. 7. 2021 - 05:07)

Ne nemýlíš, u podvazkových korsetů a body to jinak nejde.

Pepa (Po, 19. 7. 2021 - 07:07)

U body problém není, to má dole zapínání na háčky nebo druky. Dokonce jeden výrobce dodával ke svému podvazkovému pásu kalhotky s tímto zapínáním v rozkroku. Střih byl upraven, aby ladil s pásem, pak se nosily tyto kalhotky pod úplně bez problémů. U otevřeného body, které končí až pod zadkem, musí kalhotky pod a na WC se musí punčochy odepnout.

karolina (Út, 20. 7. 2021 - 05:07)

Já jen říkám s 50 letou praxí v nošení jakýchkoliv podvazkových pasů je lepší nosit kalhotky na pas.
Na skoro všech reklamách je obráceně klůli tomu, aby ten pas byl vidět celý.

Aramis (Ne, 18. 7. 2021 - 12:07)

A v tom se vy ženy mýlíte, kalhotky můžu mít pod pasem, mám prakticky odzkoušeno,že na WC to máme my muži v tomto případě mnohem jednodušší . . .

karolina (Ne, 18. 7. 2021 - 21:07)

Záleží jaký podvazkový pas máš. Ten vyšší natahovací to bude asi problém.

Aramis (Ne, 18. 7. 2021 - 23:07)

Ale není, více neprozradím, asi si to nechám patentovat ))).

Reklama

Přidat komentář